Temelelektronik.info

Devreler



NoDevreZiyaretEklenme
720Arduino FPM10A Parmak İzi Okuyucu6210.05.2020
719Arduino BMP180 Basınç Sensörü Uygulaması64611.07.2018
717Arduino Okul Tuvaleti Su Tasarruf Devresi117906.05.2018
716Arduino Okul Tuvaleti Su Tasarruf Devresi52719.04.2018
714TDA7294 Vumetreli Amfi66123.03.2018
713Arduino Reed Anahtarlı Kapı, Pencere Alarmı72214.03.2018
712Thristor Test Circuit82914.03.2018
711LM741 10 Watt Amfi197611.03.2018
710Arduino RF Kumanda Devresi62108.03.2018
709Pic18f4550 Skorbord Uygulaması Sİmülasyonu52103.03.2018
708Arduino DHT11 TMP1637 Nem Sensörü60003.03.2018
707Sese Duyarlı Şerti Led Devresi197402.03.2018
706Arduino DHT11 Sıcaklık ve Nem Sensörü60101.03.2018
705Arduino ile Su aktarma (Çiçek sulama)60222.02.2018
704555'li Voltaj Kontrollü Osilatör (VCO)81319.01.2018
703555'li PWM Motor Sürücü106619.01.2018
702555'li Siren Devresi103619.01.2018
701555'li Metal Dedektörü222419.01.2018
700Telefon Hattı Arıza Alarmı71323.12.2017
699Voltaj Kontrollü Multivibrator47312.12.2017
6981.5 Volt Flaşör60312.12.2017
697Sese Göre yanan LED98205.12.2017
696LDR ve Hareket Sensörlü Otomatik Lamba128527.10.2017
695Arduino Senserlü Lamba 69527.10.2017
694Isı Alarm Devresi(Sıcakta Çalışan Devre)75019.10.2017
693ESP8266 ile güçlü yük kontrolü46103.10.2017
692Arduino Ses Sensörü62718.09.2017
691Arduino Brushless DC motor Driver Circuit120415.08.2017
690Wireless Voltage Detector53807.07.2017
689Korna Devresi78320.06.2017
688Fan Kontrol Devresi94720.06.2017
687FM Verici57920.06.2017
686Röleli Motor Yön Kontrolü Devresi77827.05.2017
685Arduino auto shutdown circuit V341227.05.2017
684CD4047 Inverter Devresi102627.05.2017
683Yuruyen Işık Devresi75427.05.2017
682Lm3909 1.5 V Led Flasher61027.05.2017
681Bass Tiz Filtresi49027.05.2017
680Simple Adjustable Constant Current Source Circuit...45926.05.2017
679Simple Adjustable Constant Current Source Circuit248426.05.2017
678Ni-Cd, Ni-MH Pil şarj devresi142225.05.2017
677Arduino Load Cell (Straing Gauge) Max7219 Ekranlı72321.05.2017
676Pervane Yazı Devresi98718.05.2017
675Robotdyn nano v3 PCB42301.05.2017
6745 Örnekle Arduino Kursu 76101.05.2017
673Döner Kodlayıcı (Rotary Encoder)98601.05.2017
672Arduino CNY70 Sensor140601.05.2017
670Arduino 3 Servo Motorlu Kamera Kontrolü72101.05.2017
669Led Hipnoz Devresi58801.05.2017
668Capasitif Sıvı Test Devresi40301.05.2017
667Köstebek Kovucu65501.05.2017
666555 PWM Motor Hız Kontrolü48401.05.2017
665Transistörlü Kalp Animasyon Devresi83001.05.2017
6644017,555 Zar Devresi66201.05.2017
663ST7297 10 Watt Amplifier32401.05.2017
662Ana cihaza göre yan cihaz açma kapama37001.05.2017
661Mikrodnenetleyicisiz Zar54901.05.2017
660Güç kesinti alarmı108501.05.2017
659Analog kovalayan devre39001.05.2017
65816f628 6 Dijit Dijital Saat 2107701.05.2017
657Arduino Load Cell (Straing Gauge) Kalibrasyon ve ...349301.05.2017
656PTC ile Isı Kontrol Devresi146001.05.2017
655Arduino Mq-125 Air Quality Test circuit77301.05.2017
654LM358 Application Circuits54701.05.2017
653LM358 Non Inverting Amp38001.05.2017
652741 Evirmeyen Yükselteç Devresi151701.05.2017
651USB Light36901.05.2017
650Sese Duyarlı Zamanlamalı Lamba101401.05.2017
64930 Watt Ayarlı Güçkaynağ LM317, 2n3055119901.05.2017
648KA2284 Mono Vumeter88901.05.2017
647Battery Capacity Test (duracell, panasonic and ot...52501.05.2017
646Arduino Lamba Işık Testi33801.05.2017
645Esp8266 Pil Kapasite Testi 106101.05.2017
644Sese Göre Yanan Led devresi76501.05.2017
643LM386 Amplifier61201.05.2017
642ESP8266 Two Sensor Weather Station Logger40501.05.2017
641ESP Programlama ve Test Devresi55801.05.2017
640Çift 555'li siren58701.05.2017
639ESP8266 Turn On Turn Off Circuit112501.05.2017
638ESP8266 Temperature Logger38801.05.2017
637Arduino Titreşim Sensörü112701.05.2017
636Arduino Avoidance Sensor34201.05.2017
635Arduino auto shutdown circuit60101.05.2017
6341.5 Volt Ledli El Feneri49501.05.2017
633Tek Pille 220 Volt Lamba Yakma88101.05.2017
632Arduino Karanlık Sensörü (Basit Analog Giriş)57501.05.2017
631Arduino Otomatik Enerji Kesme Devresi78101.05.2017
630DS18B20 Simplest Circuit Scheme 32101.05.2017
62938 Led Masa Lambası (Max 2Watt)58701.05.2017
626A Sınıfı Yükselteç Uygulaması48401.05.2017
62512 Volt Yusuf Yazısı81101.05.2017
62412 A isimler (12Volt)46101.05.2017
623Kaan 12Volt Isim36401.05.2017
622Invertor46101.05.2017
6213 to 1 Multiplexer Design and simulation36501.05.2017
620Battery Charging Circuit159401.05.2017
619Ardiuno Mini Power Bank Project62801.05.2017
6185 Girişli Asal Sayı Bulucu81301.05.2017
6173V''luk mantar ledlerle Yazı Yazma Devresi52701.05.2017
615Class A Amp Application30301.05.2017
614DC öngerilimli Ortak Emiter Yükselteç52901.05.2017
613Simplest Audio Amp37801.05.2017
6124060 Phone Ringer Circuit39201.05.2017
611Clap Switch38601.05.2017
610Arduino On Günlük Sicaklık Kaydedici32901.05.2017
6092to1 Multiplexer30401.05.2017
608Ana Cihaza Göre Yan Cihazı Kapama Devresi33801.05.2017
607Yaklaşma Anahtarı( Avoidance Sensor Switch)56601.05.2017
606220 Volt'la Tek Led Yakma148401.05.2017
605Buzdolabı Açık Kapı Alarmı133701.05.2017
604Arduino Saat + Termometre + Günlük Sıcaklık Logger123701.05.2017
603Arduino DS18B20 Termometre50301.05.2017
602Arduino RTC Max7219 SDCard Sıcaklık Kaydedici41001.05.2017
601Arduino 8 Dijit RTC Saat Projesi Max7219'lu53401.05.2017
600Arduino LCD Ekranlı Load Cell (Hassas Terazi)901801.05.2017
599Arduino 2x16 LCD Ekranlı RTC Saat ve Termometre 230001.05.2017
598Arduino DS18B20 Sıcaklık Sensörü54801.05.2017
597Arduino RTC LCD Saat 53401.05.2017
596Arduino Joystickle Çift eksenli Servo Kontrolü38101.05.2017
5952 lamba, 2 anahtarla tek kablo üzerinden kontrol99601.05.2017
594Telefonla Bluetooth ve RF Modüllü 220Volt Lamba K...48801.05.2017
593Arduino RFID uygulaması60101.05.2017
592RGB Ledli Renk Sensörü Devresi TCS23088501.05.2017
591TCS230 Arduino Color Sensor Uygulaması41401.05.2017
5902 x DC Motor Sürücü 10A 12v66201.05.2017
589Max660 Voltaj Çiftleyici52601.05.2017
5880-999 Senkron JK Flip Flop Sayıcı43601.05.2017
587Ph Sensor OWL2pe or BASIC Stamp interface Circuit42501.05.2017
586FB 1907 - Fenerbahçe Devresi 37701.05.2017
585Kablosuz Güç Transferi71801.05.2017
584Max860, Max880 Voltaj Tersleyici 241801.05.2017
583Max660 Voltaj Tersleyici57101.05.2017
582LM35 -50 den +150 Dereceye Termometre Devresi69301.05.2017
58116f628 6 Dijit Dijital Saat95301.05.2017
58016f877a'lı dijital saat80801.05.2017
579Arduino Load Cell (Straing Gauge) Uygulaması523801.05.2017
578TDA 2030 Ton kontrollü Amfi65401.05.2017
577Max660 Voltaj Çiftleyici33701.05.2017
5761.5 Voltla Led yakma50501.05.2017
5750-7 Senkron Yukarı Sayıcı73601.05.2017
574TDA1554Q 2X22W ANFİ DEVRESİ154601.05.2017
572Li-ion piller için Düşük Voltaj Gösterge Devresi89501.05.2017
571TK19 IR Receiver Circuit110301.05.2017
570Arduino Samsung Uzaktan Kumanda ile Devre Kontrolü61401.05.2017
56916f877a Skorbord Uygulaması63201.05.2017
568Motor Devir Sayısı Ölçme Devresi103601.05.2017
567555'li Piezo Driver Osilatörü237201.05.2017
562Pilsiz, mıknatıs ve röle ile led yakma69201.05.2017
561Arduino HDD motoru Çalıştırma ve Devir Sayısı Ölç...419201.05.2017
560Tek transistörlü amplifikatör39101.05.2017
559GS 1905(16f84-16f628)62201.05.2017
5580-999 Sayıcı43201.05.2017
557Sese Göre Yanıp Sönen Ledler67301.05.2017
556L293 DC Motor sürücü devresi101601.05.2017
555Arduino ile Rf kumanda kodu alma441001.05.2017
554RF Alıcı Verici(arduino)68301.05.2017
553Akıllı telefonla çift eksenli servo sürücü50801.05.2017
552Android Arduino Servo Kontrol37801.05.2017
551Arduino Bluetooth uygulaması (Telefonla Led yakıp...70001.05.2017
550Arduino ile Basit 433 MHz RF Verici45701.05.2017
549RF Kumanda kodu çözme (Arduino)485901.05.2017
5483 Konumlu Servo MOtor Simulasyon49901.05.2017
547Basit Servo Motor Kontrolü Sİmülasyon(PTZ) 16f628a51901.05.2017
5460-99 Sayıcı Simülasyon35401.05.2017
545Logic Kapılarla Asal Sayı Bulucu 69201.05.2017
5440-5Volt Voltmetre 16f877a62901.05.2017
542DC Motor Yön Kontrolü(Röleli)92701.05.2017
541DC motorla Amfi Besleme Projesi39101.05.2017
540İnternetten lamba yakıp söndürme(raspberry pi)97101.05.2017
539220 Volt Flip Flop122201.05.2017
538Arduino Rf modül uygulaması34001.05.2017
537Spindle motor arduino driver70901.05.2017
53616f628a İki Ledli Polis Çakarı67701.05.2017
535PWM Devresi(555)98301.05.2017
534LM317'li Amfi204601.05.2017
533TDA 2004 Amfi215401.05.2017
532Lm317'li Flaşör(12VOlt Lambalı)55901.05.2017
531PWM Motor Hız Kontrolü68201.05.2017
530Rasgele Sayı Tutucu60001.05.2017
529Işığa duyarlı alarm67701.05.2017
528DC Voltaj Çiftleyici55001.05.2017
527Sıralı led flaşör68101.05.2017
526Voltaj Üçleyici50501.05.2017
525Voltaj Çiftleyici57601.05.2017
524Dokunuş Sensörü36701.05.2017
523LDR'li Aydınlıkta yanan Lamba94901.05.2017
521220Volt Flaşör81101.05.2017
520Dokunuşla Devre Açıp Kapama43801.05.2017
519Çok basit Ayarlı Güç kaynağı199901.05.2017
518555'li Flaşör78701.05.2017
517Çift 555'li Polis Sireni46701.05.2017
516Su Sensörü (555)53101.05.2017
515Işığa göre çığlık atan devre40001.05.2017
514Trafosuz Güç Kaynağı213001.05.2017
513AC Kablo Bulucu42801.05.2017
512Oyuncak Org42201.05.2017
511Automatic Light Turn On Circuit37001.05.2017
510Clap Switch(with Led indicator)35401.05.2017
509Sound Detector(with Led indicator)52401.05.2017
5081.5 Volt Flasher40701.05.2017
50740 Watt Amfi(Çalışmamış)42701.05.2017
506Triyaklı Gece Lambası90201.05.2017
505Flip flop devresi (fritzing)37201.05.2017
504İki transistörlü tek led flaşör96401.05.2017
503Otomatik gece lambası79301.05.2017
502555'li flip flop devresi155301.05.2017
501Ton kontrol Devresi 103650801.05.2017
500Transistörlü Step motor sürücü tüm devre69201.05.2017
498Arduino Servo Drive Project33101.05.2017
497220V Dimmer 84601.05.2017
49616f877a'lı Analog Digital Converter44401.05.2017
495tda 7560 v3 32101.05.2017
494Asenkron Aşağı ve Yukarı sayıcı34301.05.2017
488Ba1404 Verici85101.05.2017
487Ba1404 Verici43801.05.2017
48112f675 Güneş Panelli Gece Lambası38601.05.2017
480Peryodik Modem Resetleme Devresi68201.05.2017
479KA2281 20 Ledli Vumetre92101.05.2017
478KA2281 Vumetre49701.05.2017
477Pasif Filtre42701.05.2017
476Yüksek Güçlü Simetrik Doğrultma 47401.05.2017
475TDA7294 100 Watt Amfi(Yeni)150601.05.2017
471Lm1036 Ton Kontrol Devresi99501.05.2017
46815A Güç Kaynağı (lm317,2n3055)162901.05.2017
4672x50 Watt Amfi TDA7560139801.05.2017
46674ls13 FM Radyo Verici74001.05.2017
464Sesle DC Motor Kontrolü39101.05.2017
462220 Voltla 38 Ledli Lamba47801.05.2017
460Masa Lambası (2 watt)52901.05.2017
459Şerit Ledli Vumetre49701.05.2017
4583x3x3 Led Küp61001.05.2017
453Tda 7000 FM Radyo(tda2003)183301.05.2017
452FM Verici (2 watt)69201.05.2017
451FM Alıcı57801.05.2017
450Ba1404 Verici34401.05.2017
449Tda 7000 FM Radyo(tda2003)94401.05.2017
448MQ-4 Gaz Sensörü (LM741)120401.05.2017
447Tda 7000 FM Radyo(tda2003)136901.05.2017
445Şerit Ledli Polis Çakarı53701.05.2017
444TDA 7294 100 Watt Amfi44901.05.2017
443Pic 16f628a 0-99 sayıcı172701.05.2017
442MQ-4 Gaz Sensörü UM66'lı Alarm Devresi66501.05.2017
4405x7 Matris Devresi32301.05.2017
437Polis Çakar Devresi87901.05.2017
436transistorlü vumetre110101.05.2017
435transistorlu kisa mesafe dinleme cihazı41301.05.2017
434TDA1562Q 50 Watt Amplifikatör57601.05.2017
433Tda 7377 30 Watt Amplifikatör Devresi188801.05.2017
432Yüksek Çözünürlüklü Vumetre(elektor)36801.05.2017
431Arduino Basit Analog Digital Konverter41801.05.2017
430Arduino Alarmlı Gaz Sensoru(MQ-4)86001.05.2017
4293.7 Volttan 5 Volta Yükselteç44901.05.2017
428SD Kartlı Ses Kayıt Cihazı68101.05.2017
427CNY 70 Siyah Renk Sensörü70201.05.2017
426DC motor Fırçasız DC Motor Dönüşümü Devresi60901.05.2017
425200 Watt Simetrik Güç Kaynağı37101.05.2017
424TDA7294 100 Watt Amplifikatör39201.05.2017
423555'li UM66 Melodili Kapı Zili126701.05.2017
421555'li 10 Saniye Gecikmeli Devre148901.05.2017
418Havada Yazı REED Röleli(16f628a)61201.05.2017
417TDA1554Q 2x22 Watt Amfi Devresi106901.05.2017
416Dinleme Cihazı52901.05.2017
415Mono Vumetre52201.05.2017
414TDA 7000 TBA820 FM Radyo80301.05.2017
413Transistörlü Vumetre147201.05.2017
41216f676 Voltmetre(Antrak)70901.05.2017
411Tda 7560 4x50 Watt Amfi Devresi120701.05.2017
410Ledle Hat Çalışması33501.05.2017
40940 Led Vumetre Lm324288401.05.2017
408555 Timer Hesap Programı31901.05.2017
407Servo Motorlu Perhidrol Sallama Düzeneği46201.05.2017
406220Volt Led Lamba41801.05.2017
405RGB Şerit Ledli Vumetre64001.05.2017
404100 Watt Amplifikatör Devresi39601.05.2017
402220 Volt Lamba Doğrultma Devreli39601.05.2017
40116f84 Kapı zili50001.05.2017
400tda1554 amfi devresi 22watt62901.05.2017
399Piano Pic132601.05.2017
39816F877a Termostat Devresi35301.05.2017
397Stereo Kompakt Amplifikatör Projesi43701.05.2017
396Saat Termometre Devresi RTC'li48201.05.2017
395Basit Elektronik Devre Şemaları67401.05.2017
394Trafosuz Ledli Masa Lambası Güzel Bir Tasarım53501.05.2017
393TDA 7377 ton kontrollü stereo amplifikatör110601.05.2017
392TK19 Alıcı devresi122701.05.2017
391Oyuncak Org42101.05.2017
390555'li siren37101.05.2017
389En Basit Pic16f628a devresi78201.05.2017
388Ring Osilatör68501.05.2017
387Indiksiyonlu Isıtıcı52201.05.2017
386Flip Flop NPN52201.05.2017
385Flip Flop (PNP transistörlü)83401.05.2017
3841 Hz Kare dalga osilatörü51101.05.2017
383Arduino Step Motor Projesi66301.05.2017
382DS1307 Gerçek Zamanlı Saat Devresi71901.05.2017
380uln2003 Step Motor Sürücü84801.05.2017
379Transistörle Mosfet Sürülmesi41001.05.2017
378Cny 70 Optik Sensörü TTL Çıkış Devresi78601.05.2017
377Sıcaklık Sensörü 12f67562301.05.2017
376Gaz Sensörü34301.05.2017
375Cmos entegre çıkış yükselteci38901.05.2017
374Arduino Mesafe Ölçer91001.05.2017
373Arduino RTC Saat Projesi35901.05.2017
372IR Uzaktan Kumanda Devresi61101.05.2017
371Yürüyen Işık Devreleri32901.05.2017
370Zamanlama Devreleri49401.05.2017
369Vumetre Devreleri35901.05.2017
368Verici Devreleri35201.05.2017
367Step Motor Sürücü Devreleri36601.05.2017
366Muhtelif Siren ve Zil Devreleri29801.05.2017
365Sıvı Seviye Kontrolü Devreleri33301.05.2017
364Sayıcı Devresi29501.05.2017
363Regülatör ve Güç Kaynağı Devreleri35501.05.2017
362Muhtelif Pil Şarj Cihazları35901.05.2017
361Muhtelif Osilatör Devreleri33501.05.2017
360On Off Devreleri36301.05.2017
359Muhtelif LDR'li Devreler36101.05.2017
358Dokunmatik Anahtarlama Devresi34401.05.2017
357Muhtelif Amplifikatör Devreleri33001.05.2017
356Ampermetre Voltmetre Devresi37501.05.2017
355Muhtelif Uzaktan Kumanda Devresi31601.05.2017
35412v / 220Volt Konvertör Devresi45201.05.2017
353Işık şiddetini frekansa çeviren devre46001.05.2017
352Mikrodenetleyicisiz Termometre35501.05.2017
351220 Volt Dimmer58001.05.2017
350220 Volt Motor Hız Kontrol Devresi129801.05.2017
349Bitmiş Pille Led Yakma46901.05.2017
348Yüksek Çözünürlüklü Vumetre33001.05.2017
347Nikel Cadmiyum Pil Şok Devresi45501.05.2017
346Transistör Test Devresi69801.05.2017
345Hard Disk Motoru Sürme Devresi99101.05.2017
344Li - ion batarya şarj devresi102701.05.2017
343Lazer diyot sürücü devresi91601.05.2017
342Led Lamba (3.5 Watt)38901.05.2017
341Ayarlı Güç Kaynağı lm317t42201.05.2017
340FM Verici (1991 Yılında Yayınlanmış Bir Dergiden)41301.05.2017
3392 Watt FM Verici57301.05.2017
338Led Dimmer53301.05.2017
337İsis Simülasyonları (Lojik Tasarım, Opamplar)35601.05.2017
336Şerit Ledli Polis Çakarı56301.05.2017
3357413 Basit Verici28301.05.2017
334Polis F1 Çakar65301.05.2017
3333 Entegreli Rasgele Sayi tutma devresi47901.05.2017
331Buzdolabi tasarruf devresi45201.05.2017
330Isis simülasyon devreleri31201.05.2017
329Op-amp devre simülasyonlari34801.05.2017
328Akü ve pil sarj devreleri45601.05.2017
327Firildak yazi devresi36501.05.2017
326pic18f4550 deney seti ve pic18f2550 deney seti46101.05.2017
325Pic Kit 2 Pic programlayici 238101.05.2017
324Seri Basit Pic Programlayici38101.05.2017
323Pic Kit 2 Pic programlayici52801.05.2017
32216f877a yilan oyunu42101.05.2017
32116f628a zar40101.05.2017
32016 SUTUN KAYAN YAZI45201.05.2017
31975 Led Türk Bayragi Devresi141201.05.2017
318Bilgisayar güç kaynagindan güç kaynagi46101.05.2017
317Havada Yazi V240201.05.2017
316Step Motor Sürücü43601.05.2017
315Ultrasonik engel dedektoru35701.05.2017
314555 Switch Mode güç kaynagi67901.05.2017
313Li-ion pil sarj devresi111201.05.2017
312Cizgi izleyen robot icin sensor devresi70401.05.2017
311Motor Kontrol Entegresi55501.05.2017
31094 Led Bayrak Devresi244801.05.2017
30916f877 saat, hassas termometre69701.05.2017
30716f628a ile Basit Servo Motor Kontrolü105901.05.2017
306Dtmf Encoder98301.05.2017
305Servo Motor Hiz Kontrolü80801.05.2017
304Basit DC Jeneratör35301.05.2017
303Çizgi izleyen robot43801.05.2017
302Çizgi izleyen robot36501.05.2017
301Telefon radyasyon dedektörü38101.05.2017
3008 Led Flasör40201.05.2017
2990-9 Sayici69901.05.2017
298Alkis Sensörü76801.05.2017
297Servo Motor Test Devresi86401.05.2017
296Güç Göstergesi38701.05.2017
295Havada Yazi 239101.05.2017
2940-99 CMOS Sayici96001.05.2017
293Tek dedektörlü basit alarm devresi 16f877a40301.05.2017
292Lityum Ion sarj makinesi32501.05.2017
291Kursun Asit Aküler için Asiri Desarj Koruma devre...71801.05.2017
290Stres Testi Devresi33601.05.2017
289Tek AA Pil'den 5V güç kaynagi32501.05.2017
288Günes Enerjili Toprak Nem Sensörü58101.05.2017
287USB FM verici62601.05.2017
286Voltaj Denetimli Servo Motor Sürücü Devresi69201.05.2017
285Buzdolabi Açik Kapak Alarmi33001.05.2017
284Sicaklik Sensör LM33545601.05.2017
283Enerji Gösterge Devresi40401.05.2017
282Lityum Ion sarj makinesi39401.05.2017
281Havada Yazi32401.05.2017
280Yaklasim Sensörü44701.05.2017
279Basit FM verici49401.05.2017
278Uzun mesafe Fm verici53501.05.2017
277Arabalar için motor gösterge isigi kapatma devresi46601.05.2017
276Ayarli voltaj regulatörü91701.05.2017
275Polis Çakari Kontrol Devresi45001.05.2017
274Gerilimle frekansi degisen ses üreteci34001.05.2017
2730-9999 sayici devresi54901.05.2017
27224 LED kalp animasyon devresi (pic 16f628a)322201.05.2017
27111 TA Ledlerle Isim Animasyon Devresi53501.05.2017
267Kondansatörlü zaman geçikmesi devresi40201.05.2017
266Ledin Isik Sensörü olarak kullanilmasi36001.05.2017
265Karanlikta yanan lamba58301.05.2017
26416f628a Melodi Devresi85901.05.2017
263DC motor yön kontrolü (H Köprüsü)239101.05.2017
261Vu metre36401.05.2017
258Ledli Isim yazma (12 V)68601.05.2017
257 Brenner 8 Pic Programlayici Kalibrasyon Gerektir...60301.05.2017
2549V pil için sarj test devresi63101.05.2017
253SMD flip flop(18mmx14mm)58801.05.2017
2524 Dijit Voltmetre 16f877a57301.05.2017
251Picli Dijital Voltmetre37401.05.2017
250Tek butonla aç kapa devresi137201.05.2017
249Ni CD Pil sarj devresi125001.05.2017
248Anahtarsiz sarj devresi47701.05.2017
247Basit Karanlik alarmi(555)39901.05.2017
246Basit FM verici34301.05.2017
245Su seviye Dedektoru38001.05.2017
244Ruzgar dedektoru35101.05.2017
243Yagmur alarm devresi74101.05.2017
242Yazi Animasyon Devresi 10 harf(ETEM LISESI)39301.05.2017
241SMD Malzemeli Led Projesi26801.05.2017
240Isik izleyen robot31101.05.2017
239Sicaklikla renk degistiren lamba devresi56301.05.2017
238Günes Pilli Lamba Devresi41601.05.2017
237DTMF'li Uzaktan Kumanda32801.05.2017
236Basit Dc Jeneratör28801.05.2017
235Basit Metal Dedektörü143301.05.2017
234Cep Telefonu Dedektörü54601.05.2017
233Siren364001.05.2017
232555'li Metal Dedektörü215301.05.2017
231Wav uzantili kapi zili32001.05.2017
230Su Seviye Dedektörü39701.05.2017
229PIR'li haraket sensörü55801.05.2017
228Basit LED Buzzer Devreleri84001.05.2017
227Elektronik Pusula32601.05.2017
226TAPIR Elektromagnetik Alan ve Elektrik Dedektörü33601.05.2017
225Mosfetli Sigorta36601.05.2017
224Tek Transistörlü Voltaj Konvertörü41501.05.2017
223Bir cihazin 12 farkli sekilde çalistirilip durdur...34701.05.2017
222LED LDR Ring Osilatör42101.05.2017
221Soft Flasör29101.05.2017
220Sinek Böcek Kovucu Devreler104001.05.2017
218Sivrisinek Kovucu Devresi 555li83301.05.2017
217Sivrisinek Kovucu Devresi72801.05.2017
216Alkisla Led Yakip Söndürme Devresi40101.05.2017
215Kondansatör Sarj Desarj Devresi152801.05.2017
2143 harfli Tabela Simulasyon Devresi40401.05.2017
2133lü Led Flip Flop253101.05.2017
212Siren Devreleri32601.05.2017
211Karisik Siren Devreleri31901.05.2017
210TDA 7000 FM Radyo Alicisi129001.05.2017
209Uzaktan Kumanda Alici Verici Devresi61001.05.2017
208RFID Kapi Otomati Alicisi69401.05.2017
207Çift Yönlü Motor Kontrolü41301.05.2017
206Normal Sesi Robot Sesine Dönüstürücü Devre42201.05.2017
205Kare Dalga Ile Devre Aktive Etme Durdurma49601.05.2017
204RC 5 Kumanda Alicisi Devresi40101.05.2017
203Alkisla Devre Kontrol Etme(elektor)35201.05.2017
202Gürültülü Ortamda Otomatik Ses Ayarlayici29701.05.2017
201RGB Ledin Rastgele Sürülmesi33701.05.2017
200Step Motor Sürücü Devresi125201.05.2017
199Ultrasonik Engel Sensoru29201.05.2017
198Karbon Monoksit(CO) sensoru36601.05.2017
197Asiri Isinma Alarmi36501.05.2017
19660Volttan 5Volta Gerilim Regülatörü(Step Down Con...33601.05.2017
195Yildirim Tahmin Edici Devre42401.05.2017
194Simon Oyunu (Atmel Mikrodenetleyicili)28401.05.2017
193Dokunmatik Anahtarlama Devresi68501.05.2017
192Toricelli Barometresi31401.05.2017
191TV Kumandasiyla Lamba Açip Kapatma Devresi61201.05.2017
190Ev Aletlerinin Uzaktan Kumanda ile Kontrolü40401.05.2017
189Ikili Sayi Saati38601.05.2017
188RGB Led Sürücü Devresi62901.05.2017
187220 V gerilim Gösterge Ledi30001.05.2017
186Infrared Algilama Sensörü31801.05.2017
185Servo Motor Sürücü Devresi172901.05.2017
184Lazerli Alarm Devresi68501.05.2017
183Otomatik Sicaklik Kontrolu Devresi33101.05.2017
181220 Voltla Led Yakilmasi33101.05.2017
180Otomatik Sicaklik Kontrolu Devresi38301.05.2017
179PWM için Ayarlanabilir Görev Saykili Devresi40801.05.2017
178Köprü Tipi Dogrultmaç Devresine Dirençsiz Gösterg...33001.05.2017
177Asiri Akim Göstergesi31501.05.2017
176Step Motor Sürücü Devresi38301.05.2017
175Kisa Dalga Radyo Alicisi71201.05.2017
174Atmel Mikrodenetleyicili Vumetre Devresi48501.05.2017
1731 Saat Zaman Gecikmeli 555 Zamanlayici73501.05.2017
172200 W Amfi Devresi65301.05.2017
171Gerilim Yükselteci29201.05.2017
170Basit Voltaj Regülatörü34701.05.2017
169Yaklasma Sensörü36701.05.2017
168Kumanda Ile Servo Motor Kontrolü35501.05.2017
167Ses Sensörü37301.05.2017
166PWM Modülatörü41701.05.2017
165Bobinsiz 3V'tan 5V yükselteç31001.05.2017
164Kisa Dalga Radyo Alicisi153601.05.2017
163Tek Push Butonlu Aç Kapa Devresi40101.05.2017
162Günes Enerjisi Ile Ni Cd pil sarj devresi51901.05.2017
161Tek Elemanli Kare Dalga Uretecei28601.05.2017
160Simetrik 12V ve 24 Vluk Guc Kaynagi Devresi81101.05.2017
159Ledli Aydinlatma Lambasi48101.05.2017
158Pals Kontrollu Alarm25901.05.2017
156Direnç Hesaplama Kart Yapimi Projesi53101.05.2017
1553 Ledli Flasör31401.05.2017
154Çok Fazla Butonlu Tus Takimi Devresi52501.05.2017
153Basit Reed Roleli Alarm Devresi49001.05.2017
152Karanlikta Çalan Alarm Devresi36501.05.2017
151Step Motor Sürücü Devresi97501.05.2017
150220 Volttan 3 Volt ya da 5 Volt Gerilim Veren Dev...52701.05.2017
149Televizyon Görüntü Test Devresi42801.05.2017
147Iki Entegreli Dijital Zar Uygulamasi33201.05.2017
1461 Hz Kare dalga üreteci72501.05.2017
145Amerika Tipi Siren Devresi50801.05.2017
144Yüksek Gerilim Koruma Devresi77201.05.2017
143Kablosuz Mikrofon36801.05.2017
142Uzaktan kumanda ile lamba kontrolü devresi (Lamba...89601.05.2017
141Push Butonlu Açma Kapama Devresi39301.05.2017
140Basit A.M. Radyo Alicisi83601.05.2017
13912 Voltluk Basit Güç Kaynagi31901.05.2017
138Alkisla 220 V lamba kontrolü52701.05.2017
137Kara Simsek Devresi72301.05.2017
136Alkisla Devre Açma Kapama31601.05.2017
135Melodi Devresi83601.05.2017
133Sebeke Frekansi Ölçümü38201.05.2017
132Pusula36301.05.2017
1311,4V'tan 9V'a Voltaj Yükseltici Devre96401.05.2017
130Picli 3 Dijit Sayici31601.05.2017
129Ledlerle Gürültü Çikarma Devresi38501.05.2017
128Dokunus Kontrollü Dimmer(Karartma-LS7534)36201.05.2017
126Su Deposu Seviye Alarmi35501.05.2017
1255 Ledli Flasör45201.05.2017
124Quartz Saat Zamanlayicisi35701.05.2017
123Melodili Korna95501.05.2017
122Düsük Voltaj Ayarli Güç Kaynagi48901.05.2017
120Basit Bisiklet Alarmi31101.05.2017
1198 Kanalli DTMF Çözücü35001.05.2017
1188 Kanalli DTMF Kodlayici44201.05.2017
117Pic'li basit Zar Devresi69701.05.2017
11612 Volt Lamba ile Flip Flop Devresi162001.05.2017
1143 Dijit Termometre Pic 12f675101201.05.2017
1134 Dijit Dijital Saat Uygulamasi42601.05.2017
112LM317T'li Ayarli Güc Kaynagi58001.05.2017
11122 Kanal Animasyon Karti35301.05.2017
110Tek Led Flasor Devresi Yavas31001.05.2017
109Termometre Devresi53501.05.2017
108Tek Tel Dokunus Dedektoru27001.05.2017
107Ses ile Role kontrolü68901.05.2017
106Mini Dinleme Cihazi48101.05.2017
105Basınçla Elektrik Uretilmesi33901.05.2017
103Trafosuz 100mA'lik güç kaynagi76901.05.2017
102Telefonla cihaz kontrolü devresi42301.05.2017
101Elektrik kesintilerinden etkilenmeyen saat devresi49601.05.2017
100Röle esdegeri devreler34101.05.2017
99Uzaktan kumanda jammer devresi81301.05.2017
97Mikrodenetleyici ile 220Voltluk lamba sürülmesi28401.05.2017
96220 Voltla Ledli Flasör41001.05.2017
951.5 Voltluk tek led flasör37801.05.2017
94Ba6144 Vumetre60101.05.2017
93UAA180 li Ölçüm devresi62601.05.2017
92Tda 2005 Ses Yükselteci96501.05.2017
91TDA 2003 Ses Yükselteci 10 Watt112801.05.2017
90LdrUm6650201.05.2017
89UM66'li basit melodi üreteci111801.05.2017
88Elektromagnetik Dalga Dedektörü45601.05.2017
87Çift 555'Li soft Flasör devresi(elektor)50501.05.2017
86Mikrofonla Cihaz Kontrolü Devresi35901.05.2017
85Kulaklik Yükselteci Devresi38701.05.2017
84Zenerli Voltaj Sabitleyici45301.05.2017
83Voltaj Sabitleme Devreleri96101.05.2017
82Voltaj Regülatörü Devreleri55101.05.2017
815x7 Led Matris93001.05.2017
80Pir dedektörlü zamanlayici devresi65901.05.2017
79555'li 74163lu sayici devresi simulasyonu128301.05.2017
78555'li 7 Segment sayici90301.05.2017
77Esaslar dersi Cevre Akimlari Yöntemi Spark Simula...29301.05.2017
76Pic'li Kapi zili32001.05.2017
7516F877'li skorbord uygulamasi simulasyonu68401.05.2017
74TV kumandasi ile cihaz kontrolu devresi50601.05.2017
7318 Ledli Isikli kalp animasyon49801.05.2017
728 Ledli Pic Deney Karti44201.05.2017
71Isis Sifre Kilit Simulasyonu31901.05.2017
701404'lü Verici Devresi33801.05.2017
69Pic'li saat ve Termometre69301.05.2017
68Uzaktan Kumanda40701.05.2017
66Nem dedektörü53601.05.2017
65Melodi Üreteci33901.05.2017
64Kapi Zili53601.05.2017
63Fm verici35801.05.2017
61Böcek Dedektörü36501.05.2017
60200 Watt Anfi Devresi113301.05.2017
59Fm Verici Devresi38701.05.2017
57TDA 7000 FM110901.05.2017
56Isis 6 matris kayan yazi simulasyonu88101.05.2017
55Isis 24 matris kayan yazi69601.05.2017
54Patlak tasarruf lamba ile gece lambasi yapilmasi54901.05.2017
53555'li nem dedektörü54801.05.2017
52Kara Simsek Devresi39701.05.2017
5110 Ledli Vumetre52401.05.2017
50Transistörlü Verici39201.05.2017
4012 Ledli Pic Deney Karti42801.05.2017
39Tek butonlu açma kapama devresi379601.05.2017
38Basit Metal Dedektoru35601.05.2017
37LCD termometre38101.05.2017
36Lazerli Alarm Devresi103401.05.2017
35Pic'li metal dedektörü62501.05.2017
3478xx-79xx'li devreler50601.05.2017
33Cift Renkli Yuruyen Isik devresi42401.05.2017
32Analog Dijital Dönüstürücü Devresi31301.05.2017
30Pilsiz el feneri35101.05.2017
2950 555'li devre39501.05.2017
28IR diyotlu Algilayici Devre47601.05.2017
26IR alici ve yükseltici Devre49801.05.2017
25IR Algilayici Devre38201.05.2017
24Basit Tek Ledli Flasör Devresi351601.05.2017
23Polis Sireni70601.05.2017
227 Segment Sayici96101.05.2017
21Op-ampli Eviren Yükselteç Devresi93101.05.2017
20Led'li Flasör Devresi(şemasız)49601.05.2017
19Karanlikta Yanan Lamba Devresi145201.05.2017
18Transistorlu Zamanlama Devresi60201.05.2017
17Op-amp evirmeyen yukseltec devresi ve simulasyonu156701.05.2017
16555'li zamanlayici devresi91401.05.2017
14IR tekrarlayici35701.05.2017
13Seri Pic Programlayici48101.05.2017
12FM verici 39901.05.2017
11Havada yazan yazi51501.05.2017
10FM Verici 87..108Mhz64801.05.2017
8Basit Dokunmatik Lamba87401.05.2017
7Kumanda Sinyal Karistiricisi (Jammer)54801.05.2017
6Led Dimmer(Yavasça Sönen Ledler- Kondansatör Sarj...162301.05.2017
5Dokunusla Calisan Lamba49101.05.2017
4Tek Led 555'li Flasör149901.05.2017
3555'li Flasör67001.05.2017
2Flip Flop75001.05.2017
110 Led Ses Seviye Göstergesi Devresi84201.05.2017