Temelelektronik.info

Devreler



NoDevreZiyaretEklenme
720Arduino FPM10A Parmak İzi Okuyucu15010.05.2020
719Arduino BMP180 Basınç Sensörü Uygulaması75211.07.2018
717Arduino Okul Tuvaleti Su Tasarruf Devresi136206.05.2018
716Arduino Okul Tuvaleti Su Tasarruf Devresi63619.04.2018
714TDA7294 Vumetreli Amfi79323.03.2018
713Arduino Reed Anahtarlı Kapı, Pencere Alarmı87214.03.2018
712Thristor Test Circuit95314.03.2018
711LM741 10 Watt Amfi225911.03.2018
710Arduino RF Kumanda Devresi71408.03.2018
709Pic18f4550 Skorbord Uygulaması Sİmülasyonu62003.03.2018
708Arduino DHT11 TMP1637 Nem Sensörü69403.03.2018
707Sese Duyarlı Şerti Led Devresi219202.03.2018
706Arduino DHT11 Sıcaklık ve Nem Sensörü72201.03.2018
705Arduino ile Su aktarma (Çiçek sulama)71022.02.2018
704555'li Voltaj Kontrollü Osilatör (VCO)96619.01.2018
703555'li PWM Motor Sürücü121619.01.2018
702555'li Siren Devresi119819.01.2018
701555'li Metal Dedektörü243419.01.2018
700Telefon Hattı Arıza Alarmı82223.12.2017
699Voltaj Kontrollü Multivibrator54012.12.2017
6981.5 Volt Flaşör69812.12.2017
697Sese Göre yanan LED121305.12.2017
696LDR ve Hareket Sensörlü Otomatik Lamba155027.10.2017
695Arduino Senserlü Lamba 80227.10.2017
694Isı Alarm Devresi(Sıcakta Çalışan Devre)86719.10.2017
693ESP8266 ile güçlü yük kontrolü54703.10.2017
692Arduino Ses Sensörü72918.09.2017
691Arduino Brushless DC motor Driver Circuit140215.08.2017
690Wireless Voltage Detector64107.07.2017
689Korna Devresi92020.06.2017
688Fan Kontrol Devresi118820.06.2017
687FM Verici66020.06.2017
686Röleli Motor Yön Kontrolü Devresi91327.05.2017
685Arduino auto shutdown circuit V349827.05.2017
684CD4047 Inverter Devresi115127.05.2017
683Yuruyen Işık Devresi87627.05.2017
682Lm3909 1.5 V Led Flasher74827.05.2017
681Bass Tiz Filtresi57027.05.2017
680Simple Adjustable Constant Current Source Circuit...54826.05.2017
679Simple Adjustable Constant Current Source Circuit268026.05.2017
678Ni-Cd, Ni-MH Pil şarj devresi159525.05.2017
677Arduino Load Cell (Straing Gauge) Max7219 Ekranlı85221.05.2017
676Pervane Yazı Devresi111018.05.2017
675Robotdyn nano v3 PCB49301.05.2017
6745 Örnekle Arduino Kursu 86001.05.2017
673Döner Kodlayıcı (Rotary Encoder)114601.05.2017
672Arduino CNY70 Sensor155801.05.2017
670Arduino 3 Servo Motorlu Kamera Kontrolü85201.05.2017
669Led Hipnoz Devresi64901.05.2017
668Capasitif Sıvı Test Devresi45901.05.2017
667Köstebek Kovucu76901.05.2017
666555 PWM Motor Hız Kontrolü56301.05.2017
665Transistörlü Kalp Animasyon Devresi92901.05.2017
6644017,555 Zar Devresi74201.05.2017
663ST7297 10 Watt Amplifier36301.05.2017
662Ana cihaza göre yan cihaz açma kapama42401.05.2017
661Mikrodnenetleyicisiz Zar66701.05.2017
660Güç kesinti alarmı116101.05.2017
659Analog kovalayan devre42801.05.2017
65816f628 6 Dijit Dijital Saat 2123901.05.2017
657Arduino Load Cell (Straing Gauge) Kalibrasyon ve ...362501.05.2017
656PTC ile Isı Kontrol Devresi156501.05.2017
655Arduino Mq-125 Air Quality Test circuit82901.05.2017
654LM358 Application Circuits61201.05.2017
653LM358 Non Inverting Amp46001.05.2017
652741 Evirmeyen Yükselteç Devresi171301.05.2017
651USB Light41201.05.2017
650Sese Duyarlı Zamanlamalı Lamba113001.05.2017
64930 Watt Ayarlı Güçkaynağ LM317, 2n3055132601.05.2017
648KA2284 Mono Vumeter97001.05.2017
647Battery Capacity Test (duracell, panasonic and ot...57601.05.2017
646Arduino Lamba Işık Testi37801.05.2017
645Esp8266 Pil Kapasite Testi 111301.05.2017
644Sese Göre Yanan Led devresi92101.05.2017
643LM386 Amplifier67401.05.2017
642ESP8266 Two Sensor Weather Station Logger46801.05.2017
641ESP Programlama ve Test Devresi60901.05.2017
640Çift 555'li siren66401.05.2017
639ESP8266 Turn On Turn Off Circuit122501.05.2017
638ESP8266 Temperature Logger42501.05.2017
637Arduino Titreşim Sensörü119701.05.2017
636Arduino Avoidance Sensor37901.05.2017
635Arduino auto shutdown circuit64501.05.2017
6341.5 Volt Ledli El Feneri56501.05.2017
633Tek Pille 220 Volt Lamba Yakma98401.05.2017
632Arduino Karanlık Sensörü (Basit Analog Giriş)64601.05.2017
631Arduino Otomatik Enerji Kesme Devresi87201.05.2017
630DS18B20 Simplest Circuit Scheme 35301.05.2017
62938 Led Masa Lambası (Max 2Watt)65501.05.2017
626A Sınıfı Yükselteç Uygulaması59101.05.2017
62512 Volt Yusuf Yazısı87701.05.2017
62412 A isimler (12Volt)50601.05.2017
623Kaan 12Volt Isim40101.05.2017
622Invertor53701.05.2017
6213 to 1 Multiplexer Design and simulation40501.05.2017
620Battery Charging Circuit175601.05.2017
619Ardiuno Mini Power Bank Project69301.05.2017
6185 Girişli Asal Sayı Bulucu94201.05.2017
6173V''luk mantar ledlerle Yazı Yazma Devresi61101.05.2017
615Class A Amp Application33501.05.2017
614DC öngerilimli Ortak Emiter Yükselteç60101.05.2017
613Simplest Audio Amp42101.05.2017
6124060 Phone Ringer Circuit44101.05.2017
611Clap Switch43201.05.2017
610Arduino On Günlük Sicaklık Kaydedici36501.05.2017
6092to1 Multiplexer33901.05.2017
608Ana Cihaza Göre Yan Cihazı Kapama Devresi38101.05.2017
607Yaklaşma Anahtarı( Avoidance Sensor Switch)61801.05.2017
606220 Volt'la Tek Led Yakma166501.05.2017
605Buzdolabı Açık Kapı Alarmı157901.05.2017
604Arduino Saat + Termometre + Günlük Sıcaklık Logger128901.05.2017
603Arduino DS18B20 Termometre54401.05.2017
602Arduino RTC Max7219 SDCard Sıcaklık Kaydedici46901.05.2017
601Arduino 8 Dijit RTC Saat Projesi Max7219'lu60801.05.2017
600Arduino LCD Ekranlı Load Cell (Hassas Terazi)936201.05.2017
599Arduino 2x16 LCD Ekranlı RTC Saat ve Termometre 240301.05.2017
598Arduino DS18B20 Sıcaklık Sensörü62601.05.2017
597Arduino RTC LCD Saat 59601.05.2017
596Arduino Joystickle Çift eksenli Servo Kontrolü42901.05.2017
5952 lamba, 2 anahtarla tek kablo üzerinden kontrol113201.05.2017
594Telefonla Bluetooth ve RF Modüllü 220Volt Lamba K...55101.05.2017
593Arduino RFID uygulaması65601.05.2017
592RGB Ledli Renk Sensörü Devresi TCS23098201.05.2017
591TCS230 Arduino Color Sensor Uygulaması47101.05.2017
5902 x DC Motor Sürücü 10A 12v72401.05.2017
589Max660 Voltaj Çiftleyici60601.05.2017
5880-999 Senkron JK Flip Flop Sayıcı48301.05.2017
587Ph Sensor OWL2pe or BASIC Stamp interface Circuit48101.05.2017
586FB 1907 - Fenerbahçe Devresi 40901.05.2017
585Kablosuz Güç Transferi79101.05.2017
584Max860, Max880 Voltaj Tersleyici 247901.05.2017
583Max660 Voltaj Tersleyici64001.05.2017
582LM35 -50 den +150 Dereceye Termometre Devresi79001.05.2017
58116f628 6 Dijit Dijital Saat105701.05.2017
58016f877a'lı dijital saat86901.05.2017
579Arduino Load Cell (Straing Gauge) Uygulaması558001.05.2017
578TDA 2030 Ton kontrollü Amfi73901.05.2017
577Max660 Voltaj Çiftleyici36001.05.2017
5761.5 Voltla Led yakma57201.05.2017
5750-7 Senkron Yukarı Sayıcı88201.05.2017
574TDA1554Q 2X22W ANFİ DEVRESİ208301.05.2017
572Li-ion piller için Düşük Voltaj Gösterge Devresi102301.05.2017
571TK19 IR Receiver Circuit124101.05.2017
570Arduino Samsung Uzaktan Kumanda ile Devre Kontrolü71101.05.2017
56916f877a Skorbord Uygulaması75601.05.2017
568Motor Devir Sayısı Ölçme Devresi116901.05.2017
567555'li Piezo Driver Osilatörü261301.05.2017
562Pilsiz, mıknatıs ve röle ile led yakma75901.05.2017
561Arduino HDD motoru Çalıştırma ve Devir Sayısı Ölç...442901.05.2017
560Tek transistörlü amplifikatör43701.05.2017
559GS 1905(16f84-16f628)70801.05.2017
5580-999 Sayıcı47901.05.2017
557Sese Göre Yanıp Sönen Ledler74401.05.2017
556L293 DC Motor sürücü devresi113501.05.2017
555Arduino ile Rf kumanda kodu alma457501.05.2017
554RF Alıcı Verici(arduino)74901.05.2017
553Akıllı telefonla çift eksenli servo sürücü55101.05.2017
552Android Arduino Servo Kontrol40601.05.2017
551Arduino Bluetooth uygulaması (Telefonla Led yakıp...78901.05.2017
550Arduino ile Basit 433 MHz RF Verici50401.05.2017
549RF Kumanda kodu çözme (Arduino)522401.05.2017
5483 Konumlu Servo MOtor Simulasyon57501.05.2017
547Basit Servo Motor Kontrolü Sİmülasyon(PTZ) 16f628a60101.05.2017
5460-99 Sayıcı Simülasyon37901.05.2017
545Logic Kapılarla Asal Sayı Bulucu 78001.05.2017
5440-5Volt Voltmetre 16f877a70201.05.2017
542DC Motor Yön Kontrolü(Röleli)104701.05.2017
541DC motorla Amfi Besleme Projesi44601.05.2017
540İnternetten lamba yakıp söndürme(raspberry pi)113901.05.2017
539220 Volt Flip Flop139101.05.2017
538Arduino Rf modül uygulaması37401.05.2017
537Spindle motor arduino driver80101.05.2017
53616f628a İki Ledli Polis Çakarı73601.05.2017
535PWM Devresi(555)110901.05.2017
534LM317'li Amfi231901.05.2017
533TDA 2004 Amfi235101.05.2017
532Lm317'li Flaşör(12VOlt Lambalı)63501.05.2017
531PWM Motor Hız Kontrolü86801.05.2017
530Rasgele Sayı Tutucu68601.05.2017
529Işığa duyarlı alarm76901.05.2017
528DC Voltaj Çiftleyici61601.05.2017
527Sıralı led flaşör76801.05.2017
526Voltaj Üçleyici57401.05.2017
525Voltaj Çiftleyici66701.05.2017
524Dokunuş Sensörü40901.05.2017
523LDR'li Aydınlıkta yanan Lamba109801.05.2017
521220Volt Flaşör90101.05.2017
520Dokunuşla Devre Açıp Kapama47901.05.2017
519Çok basit Ayarlı Güç kaynağı227701.05.2017
518555'li Flaşör95001.05.2017
517Çift 555'li Polis Sireni51601.05.2017
516Su Sensörü (555)61701.05.2017
515Işığa göre çığlık atan devre44001.05.2017
514Trafosuz Güç Kaynağı227301.05.2017
513AC Kablo Bulucu46301.05.2017
512Oyuncak Org50301.05.2017
511Automatic Light Turn On Circuit41601.05.2017
510Clap Switch(with Led indicator)39601.05.2017
509Sound Detector(with Led indicator)58901.05.2017
5081.5 Volt Flasher48101.05.2017
50740 Watt Amfi(Çalışmamış)46801.05.2017
506Triyaklı Gece Lambası96901.05.2017
505Flip flop devresi (fritzing)40301.05.2017
504İki transistörlü tek led flaşör108601.05.2017
503Otomatik gece lambası89701.05.2017
502555'li flip flop devresi175601.05.2017
501Ton kontrol Devresi 103657601.05.2017
500Transistörlü Step motor sürücü tüm devre79501.05.2017
498Arduino Servo Drive Project36301.05.2017
497220V Dimmer 94901.05.2017
49616f877a'lı Analog Digital Converter48601.05.2017
495tda 7560 v3 35501.05.2017
494Asenkron Aşağı ve Yukarı sayıcı38401.05.2017
488Ba1404 Verici94401.05.2017
487Ba1404 Verici47001.05.2017
48112f675 Güneş Panelli Gece Lambası42501.05.2017
480Peryodik Modem Resetleme Devresi76301.05.2017
479KA2281 20 Ledli Vumetre105901.05.2017
478KA2281 Vumetre59101.05.2017
477Pasif Filtre51401.05.2017
476Yüksek Güçlü Simetrik Doğrultma 51801.05.2017
475TDA7294 100 Watt Amfi(Yeni)162701.05.2017
471Lm1036 Ton Kontrol Devresi110701.05.2017
46815A Güç Kaynağı (lm317,2n3055)183901.05.2017
4672x50 Watt Amfi TDA7560152601.05.2017
46674ls13 FM Radyo Verici86601.05.2017
464Sesle DC Motor Kontrolü43101.05.2017
462220 Voltla 38 Ledli Lamba52801.05.2017
460Masa Lambası (2 watt)57201.05.2017
459Şerit Ledli Vumetre56701.05.2017
4583x3x3 Led Küp65001.05.2017
453Tda 7000 FM Radyo(tda2003)199401.05.2017
452FM Verici (2 watt)79901.05.2017
451FM Alıcı69601.05.2017
450Ba1404 Verici37001.05.2017
449Tda 7000 FM Radyo(tda2003)105501.05.2017
448MQ-4 Gaz Sensörü (LM741)130201.05.2017
447Tda 7000 FM Radyo(tda2003)153101.05.2017
445Şerit Ledli Polis Çakarı58201.05.2017
444TDA 7294 100 Watt Amfi51501.05.2017
443Pic 16f628a 0-99 sayıcı187501.05.2017
442MQ-4 Gaz Sensörü UM66'lı Alarm Devresi73401.05.2017
4405x7 Matris Devresi36201.05.2017
437Polis Çakar Devresi95901.05.2017
436transistorlü vumetre128201.05.2017
435transistorlu kisa mesafe dinleme cihazı45801.05.2017
434TDA1562Q 50 Watt Amplifikatör64401.05.2017
433Tda 7377 30 Watt Amplifikatör Devresi205001.05.2017
432Yüksek Çözünürlüklü Vumetre(elektor)41101.05.2017
431Arduino Basit Analog Digital Konverter46701.05.2017
430Arduino Alarmlı Gaz Sensoru(MQ-4)95701.05.2017
4293.7 Volttan 5 Volta Yükselteç50201.05.2017
428SD Kartlı Ses Kayıt Cihazı76101.05.2017
427CNY 70 Siyah Renk Sensörü77701.05.2017
426DC motor Fırçasız DC Motor Dönüşümü Devresi67401.05.2017
425200 Watt Simetrik Güç Kaynağı41901.05.2017
424TDA7294 100 Watt Amplifikatör42601.05.2017
423555'li UM66 Melodili Kapı Zili144601.05.2017
421555'li 10 Saniye Gecikmeli Devre164301.05.2017
418Havada Yazı REED Röleli(16f628a)69001.05.2017
417TDA1554Q 2x22 Watt Amfi Devresi127101.05.2017
416Dinleme Cihazı61301.05.2017
415Mono Vumetre61101.05.2017
414TDA 7000 TBA820 FM Radyo92401.05.2017
413Transistörlü Vumetre168501.05.2017
41216f676 Voltmetre(Antrak)80501.05.2017
411Tda 7560 4x50 Watt Amfi Devresi131201.05.2017
410Ledle Hat Çalışması37701.05.2017
40940 Led Vumetre Lm324302901.05.2017
408555 Timer Hesap Programı34901.05.2017
407Servo Motorlu Perhidrol Sallama Düzeneği50401.05.2017
406220Volt Led Lamba46101.05.2017
405RGB Şerit Ledli Vumetre71501.05.2017
404100 Watt Amplifikatör Devresi43301.05.2017
402220 Volt Lamba Doğrultma Devreli43701.05.2017
40116f84 Kapı zili57301.05.2017
400tda1554 amfi devresi 22watt66901.05.2017
399Piano Pic144501.05.2017
39816F877a Termostat Devresi39001.05.2017
397Stereo Kompakt Amplifikatör Projesi50501.05.2017
396Saat Termometre Devresi RTC'li54001.05.2017
395Basit Elektronik Devre Şemaları74401.05.2017
394Trafosuz Ledli Masa Lambası Güzel Bir Tasarım57801.05.2017
393TDA 7377 ton kontrollü stereo amplifikatör123301.05.2017
392TK19 Alıcı devresi139401.05.2017
391Oyuncak Org46501.05.2017
390555'li siren40101.05.2017
389En Basit Pic16f628a devresi87501.05.2017
388Ring Osilatör75101.05.2017
387Indiksiyonlu Isıtıcı56401.05.2017
386Flip Flop NPN63901.05.2017
385Flip Flop (PNP transistörlü)89401.05.2017
3841 Hz Kare dalga osilatörü59001.05.2017
383Arduino Step Motor Projesi74601.05.2017
382DS1307 Gerçek Zamanlı Saat Devresi83801.05.2017
380uln2003 Step Motor Sürücü103101.05.2017
379Transistörle Mosfet Sürülmesi48001.05.2017
378Cny 70 Optik Sensörü TTL Çıkış Devresi87101.05.2017
377Sıcaklık Sensörü 12f67572701.05.2017
376Gaz Sensörü37501.05.2017
375Cmos entegre çıkış yükselteci45301.05.2017
374Arduino Mesafe Ölçer103701.05.2017
373Arduino RTC Saat Projesi39101.05.2017
372IR Uzaktan Kumanda Devresi65101.05.2017
371Yürüyen Işık Devreleri35401.05.2017
370Zamanlama Devreleri52501.05.2017
369Vumetre Devreleri39101.05.2017
368Verici Devreleri38201.05.2017
367Step Motor Sürücü Devreleri40901.05.2017
366Muhtelif Siren ve Zil Devreleri33101.05.2017
365Sıvı Seviye Kontrolü Devreleri36301.05.2017
364Sayıcı Devresi32101.05.2017
363Regülatör ve Güç Kaynağı Devreleri39401.05.2017
362Muhtelif Pil Şarj Cihazları40101.05.2017
361Muhtelif Osilatör Devreleri36001.05.2017
360On Off Devreleri39601.05.2017
359Muhtelif LDR'li Devreler39301.05.2017
358Dokunmatik Anahtarlama Devresi37001.05.2017
357Muhtelif Amplifikatör Devreleri36301.05.2017
356Ampermetre Voltmetre Devresi41101.05.2017
355Muhtelif Uzaktan Kumanda Devresi36201.05.2017
35412v / 220Volt Konvertör Devresi55401.05.2017
353Işık şiddetini frekansa çeviren devre51001.05.2017
352Mikrodenetleyicisiz Termometre40201.05.2017
351220 Volt Dimmer65101.05.2017
350220 Volt Motor Hız Kontrol Devresi148201.05.2017
349Bitmiş Pille Led Yakma51101.05.2017
348Yüksek Çözünürlüklü Vumetre35501.05.2017
347Nikel Cadmiyum Pil Şok Devresi52501.05.2017
346Transistör Test Devresi77901.05.2017
345Hard Disk Motoru Sürme Devresi108501.05.2017
344Li - ion batarya şarj devresi116401.05.2017
343Lazer diyot sürücü devresi101801.05.2017
342Led Lamba (3.5 Watt)42901.05.2017
341Ayarlı Güç Kaynağı lm317t46801.05.2017
340FM Verici (1991 Yılında Yayınlanmış Bir Dergiden)45801.05.2017
3392 Watt FM Verici64501.05.2017
338Led Dimmer59701.05.2017
337İsis Simülasyonları (Lojik Tasarım, Opamplar)39601.05.2017
336Şerit Ledli Polis Çakarı59601.05.2017
3357413 Basit Verici32201.05.2017
334Polis F1 Çakar70901.05.2017
3333 Entegreli Rasgele Sayi tutma devresi55101.05.2017
331Buzdolabi tasarruf devresi49301.05.2017
330Isis simülasyon devreleri34001.05.2017
329Op-amp devre simülasyonlari37901.05.2017
328Akü ve pil sarj devreleri51301.05.2017
327Firildak yazi devresi40001.05.2017
326pic18f4550 deney seti ve pic18f2550 deney seti49701.05.2017
325Pic Kit 2 Pic programlayici 245001.05.2017
324Seri Basit Pic Programlayici41101.05.2017
323Pic Kit 2 Pic programlayici58201.05.2017
32216f877a yilan oyunu45901.05.2017
32116f628a zar46101.05.2017
32016 SUTUN KAYAN YAZI52401.05.2017
31975 Led Türk Bayragi Devresi163601.05.2017
318Bilgisayar güç kaynagindan güç kaynagi51101.05.2017
317Havada Yazi V243001.05.2017
316Step Motor Sürücü47401.05.2017
315Ultrasonik engel dedektoru39101.05.2017
314555 Switch Mode güç kaynagi80401.05.2017
313Li-ion pil sarj devresi124401.05.2017
312Cizgi izleyen robot icin sensor devresi82001.05.2017
311Motor Kontrol Entegresi63101.05.2017
31094 Led Bayrak Devresi261401.05.2017
30916f877 saat, hassas termometre80001.05.2017
30716f628a ile Basit Servo Motor Kontrolü118501.05.2017
306Dtmf Encoder111501.05.2017
305Servo Motor Hiz Kontrolü87001.05.2017
304Basit DC Jeneratör38501.05.2017
303Çizgi izleyen robot49001.05.2017
302Çizgi izleyen robot40301.05.2017
301Telefon radyasyon dedektörü42101.05.2017
3008 Led Flasör45701.05.2017
2990-9 Sayici82501.05.2017
298Alkis Sensörü87701.05.2017
297Servo Motor Test Devresi100301.05.2017
296Güç Göstergesi42001.05.2017
295Havada Yazi 242801.05.2017
2940-99 CMOS Sayici111301.05.2017
293Tek dedektörlü basit alarm devresi 16f877a47501.05.2017
292Lityum Ion sarj makinesi38301.05.2017
291Kursun Asit Aküler için Asiri Desarj Koruma devre...81501.05.2017
290Stres Testi Devresi36201.05.2017
289Tek AA Pil'den 5V güç kaynagi37901.05.2017
288Günes Enerjili Toprak Nem Sensörü68601.05.2017
287USB FM verici65401.05.2017
286Voltaj Denetimli Servo Motor Sürücü Devresi84001.05.2017
285Buzdolabi Açik Kapak Alarmi36601.05.2017
284Sicaklik Sensör LM33552301.05.2017
283Enerji Gösterge Devresi43501.05.2017
282Lityum Ion sarj makinesi43601.05.2017
281Havada Yazi35901.05.2017
280Yaklasim Sensörü49801.05.2017
279Basit FM verici59901.05.2017
278Uzun mesafe Fm verici59901.05.2017
277Arabalar için motor gösterge isigi kapatma devresi50201.05.2017
276Ayarli voltaj regulatörü106901.05.2017
275Polis Çakari Kontrol Devresi49501.05.2017
274Gerilimle frekansi degisen ses üreteci40501.05.2017
2730-9999 sayici devresi62501.05.2017
27224 LED kalp animasyon devresi (pic 16f628a)376501.05.2017
27111 TA Ledlerle Isim Animasyon Devresi60201.05.2017
267Kondansatörlü zaman geçikmesi devresi43101.05.2017
266Ledin Isik Sensörü olarak kullanilmasi40301.05.2017
265Karanlikta yanan lamba68901.05.2017
26416f628a Melodi Devresi94501.05.2017
263DC motor yön kontrolü (H Köprüsü)256801.05.2017
261Vu metre40301.05.2017
258Ledli Isim yazma (12 V)75601.05.2017
257 Brenner 8 Pic Programlayici Kalibrasyon Gerektir...65901.05.2017
2549V pil için sarj test devresi71201.05.2017
253SMD flip flop(18mmx14mm)64801.05.2017
2524 Dijit Voltmetre 16f877a63401.05.2017
251Picli Dijital Voltmetre43001.05.2017
250Tek butonla aç kapa devresi152801.05.2017
249Ni CD Pil sarj devresi141101.05.2017
248Anahtarsiz sarj devresi54501.05.2017
247Basit Karanlik alarmi(555)46401.05.2017
246Basit FM verici37101.05.2017
245Su seviye Dedektoru42201.05.2017
244Ruzgar dedektoru37201.05.2017
243Yagmur alarm devresi82901.05.2017
242Yazi Animasyon Devresi 10 harf(ETEM LISESI)43001.05.2017
241SMD Malzemeli Led Projesi29801.05.2017
240Isik izleyen robot34001.05.2017
239Sicaklikla renk degistiren lamba devresi67501.05.2017
238Günes Pilli Lamba Devresi46901.05.2017
237DTMF'li Uzaktan Kumanda37701.05.2017
236Basit Dc Jeneratör31701.05.2017
235Basit Metal Dedektörü160401.05.2017
234Cep Telefonu Dedektörü66201.05.2017
233Siren373401.05.2017
232555'li Metal Dedektörü231201.05.2017
231Wav uzantili kapi zili35101.05.2017
230Su Seviye Dedektörü43101.05.2017
229PIR'li haraket sensörü67601.05.2017
228Basit LED Buzzer Devreleri92901.05.2017
227Elektronik Pusula34901.05.2017
226TAPIR Elektromagnetik Alan ve Elektrik Dedektörü37601.05.2017
225Mosfetli Sigorta40601.05.2017
224Tek Transistörlü Voltaj Konvertörü45901.05.2017
223Bir cihazin 12 farkli sekilde çalistirilip durdur...38101.05.2017
222LED LDR Ring Osilatör48501.05.2017
221Soft Flasör32401.05.2017
220Sinek Böcek Kovucu Devreler114201.05.2017
218Sivrisinek Kovucu Devresi 555li98901.05.2017
217Sivrisinek Kovucu Devresi80301.05.2017
216Alkisla Led Yakip Söndürme Devresi43301.05.2017
215Kondansatör Sarj Desarj Devresi172101.05.2017
2143 harfli Tabela Simulasyon Devresi44901.05.2017
2133lü Led Flip Flop285801.05.2017
212Siren Devreleri34801.05.2017
211Karisik Siren Devreleri35401.05.2017
210TDA 7000 FM Radyo Alicisi148201.05.2017
209Uzaktan Kumanda Alici Verici Devresi73401.05.2017
208RFID Kapi Otomati Alicisi73001.05.2017
207Çift Yönlü Motor Kontrolü43901.05.2017
206Normal Sesi Robot Sesine Dönüstürücü Devre47301.05.2017
205Kare Dalga Ile Devre Aktive Etme Durdurma58801.05.2017
204RC 5 Kumanda Alicisi Devresi45501.05.2017
203Alkisla Devre Kontrol Etme(elektor)40601.05.2017
202Gürültülü Ortamda Otomatik Ses Ayarlayici33001.05.2017
201RGB Ledin Rastgele Sürülmesi37001.05.2017
200Step Motor Sürücü Devresi140101.05.2017
199Ultrasonik Engel Sensoru31501.05.2017
198Karbon Monoksit(CO) sensoru40001.05.2017
197Asiri Isinma Alarmi38901.05.2017
19660Volttan 5Volta Gerilim Regülatörü(Step Down Con...37201.05.2017
195Yildirim Tahmin Edici Devre46401.05.2017
194Simon Oyunu (Atmel Mikrodenetleyicili)30701.05.2017
193Dokunmatik Anahtarlama Devresi74901.05.2017
192Toricelli Barometresi36801.05.2017
191TV Kumandasiyla Lamba Açip Kapatma Devresi65701.05.2017
190Ev Aletlerinin Uzaktan Kumanda ile Kontrolü44001.05.2017
189Ikili Sayi Saati42101.05.2017
188RGB Led Sürücü Devresi81701.05.2017
187220 V gerilim Gösterge Ledi33601.05.2017
186Infrared Algilama Sensörü34101.05.2017
185Servo Motor Sürücü Devresi186801.05.2017
184Lazerli Alarm Devresi79701.05.2017
183Otomatik Sicaklik Kontrolu Devresi35201.05.2017
181220 Voltla Led Yakilmasi35701.05.2017
180Otomatik Sicaklik Kontrolu Devresi41101.05.2017
179PWM için Ayarlanabilir Görev Saykili Devresi47101.05.2017
178Köprü Tipi Dogrultmaç Devresine Dirençsiz Gösterg...36801.05.2017
177Asiri Akim Göstergesi33801.05.2017
176Step Motor Sürücü Devresi46801.05.2017
175Kisa Dalga Radyo Alicisi85401.05.2017
174Atmel Mikrodenetleyicili Vumetre Devresi61001.05.2017
1731 Saat Zaman Gecikmeli 555 Zamanlayici82701.05.2017
172200 W Amfi Devresi74301.05.2017
171Gerilim Yükselteci32001.05.2017
170Basit Voltaj Regülatörü37901.05.2017
169Yaklasma Sensörü40201.05.2017
168Kumanda Ile Servo Motor Kontrolü38701.05.2017
167Ses Sensörü39801.05.2017
166PWM Modülatörü45901.05.2017
165Bobinsiz 3V'tan 5V yükselteç34601.05.2017
164Kisa Dalga Radyo Alicisi165601.05.2017
163Tek Push Butonlu Aç Kapa Devresi47401.05.2017
162Günes Enerjisi Ile Ni Cd pil sarj devresi58701.05.2017
161Tek Elemanli Kare Dalga Uretecei31801.05.2017
160Simetrik 12V ve 24 Vluk Guc Kaynagi Devresi97101.05.2017
159Ledli Aydinlatma Lambasi51801.05.2017
158Pals Kontrollu Alarm28901.05.2017
156Direnç Hesaplama Kart Yapimi Projesi60201.05.2017
1553 Ledli Flasör34501.05.2017
154Çok Fazla Butonlu Tus Takimi Devresi64301.05.2017
153Basit Reed Roleli Alarm Devresi57601.05.2017
152Karanlikta Çalan Alarm Devresi39901.05.2017
151Step Motor Sürücü Devresi116201.05.2017
150220 Volttan 3 Volt ya da 5 Volt Gerilim Veren Dev...60001.05.2017
149Televizyon Görüntü Test Devresi46901.05.2017
147Iki Entegreli Dijital Zar Uygulamasi38401.05.2017
1461 Hz Kare dalga üreteci81201.05.2017
145Amerika Tipi Siren Devresi55801.05.2017
144Yüksek Gerilim Koruma Devresi85201.05.2017
143Kablosuz Mikrofon40001.05.2017
142Uzaktan kumanda ile lamba kontrolü devresi (Lamba...109601.05.2017
141Push Butonlu Açma Kapama Devresi45101.05.2017
140Basit A.M. Radyo Alicisi100601.05.2017
13912 Voltluk Basit Güç Kaynagi37601.05.2017
138Alkisla 220 V lamba kontrolü63401.05.2017
137Kara Simsek Devresi87901.05.2017
136Alkisla Devre Açma Kapama36001.05.2017
135Melodi Devresi94101.05.2017
133Sebeke Frekansi Ölçümü40801.05.2017
132Pusula39301.05.2017
1311,4V'tan 9V'a Voltaj Yükseltici Devre104501.05.2017
130Picli 3 Dijit Sayici34901.05.2017
129Ledlerle Gürültü Çikarma Devresi43401.05.2017
128Dokunus Kontrollü Dimmer(Karartma-LS7534)39201.05.2017
126Su Deposu Seviye Alarmi38201.05.2017
1255 Ledli Flasör52301.05.2017
124Quartz Saat Zamanlayicisi39901.05.2017
123Melodili Korna108701.05.2017
122Düsük Voltaj Ayarli Güç Kaynagi56001.05.2017
120Basit Bisiklet Alarmi33201.05.2017
1198 Kanalli DTMF Çözücü38501.05.2017
1188 Kanalli DTMF Kodlayici51401.05.2017
117Pic'li basit Zar Devresi75301.05.2017
11612 Volt Lamba ile Flip Flop Devresi177901.05.2017
1143 Dijit Termometre Pic 12f675109001.05.2017
1134 Dijit Dijital Saat Uygulamasi47601.05.2017
112LM317T'li Ayarli Güc Kaynagi64401.05.2017
11122 Kanal Animasyon Karti39501.05.2017
110Tek Led Flasor Devresi Yavas34501.05.2017
109Termometre Devresi67101.05.2017
108Tek Tel Dokunus Dedektoru29401.05.2017
107Ses ile Role kontrolü78401.05.2017
106Mini Dinleme Cihazi53301.05.2017
105Basınçla Elektrik Uretilmesi37201.05.2017
103Trafosuz 100mA'lik güç kaynagi95601.05.2017
102Telefonla cihaz kontrolü devresi47801.05.2017
101Elektrik kesintilerinden etkilenmeyen saat devresi60001.05.2017
100Röle esdegeri devreler36601.05.2017
99Uzaktan kumanda jammer devresi89701.05.2017
97Mikrodenetleyici ile 220Voltluk lamba sürülmesi32701.05.2017
96220 Voltla Ledli Flasör44601.05.2017
951.5 Voltluk tek led flasör41601.05.2017
94Ba6144 Vumetre67701.05.2017
93UAA180 li Ölçüm devresi75201.05.2017
92Tda 2005 Ses Yükselteci108601.05.2017
91TDA 2003 Ses Yükselteci 10 Watt122601.05.2017
90LdrUm6660201.05.2017
89UM66'li basit melodi üreteci119001.05.2017
88Elektromagnetik Dalga Dedektörü49401.05.2017
87Çift 555'Li soft Flasör devresi(elektor)57601.05.2017
86Mikrofonla Cihaz Kontrolü Devresi39201.05.2017
85Kulaklik Yükselteci Devresi43201.05.2017
84Zenerli Voltaj Sabitleyici50901.05.2017
83Voltaj Sabitleme Devreleri110901.05.2017
82Voltaj Regülatörü Devreleri64401.05.2017
815x7 Led Matris101601.05.2017
80Pir dedektörlü zamanlayici devresi83401.05.2017
79555'li 74163lu sayici devresi simulasyonu141901.05.2017
78555'li 7 Segment sayici100801.05.2017
77Esaslar dersi Cevre Akimlari Yöntemi Spark Simula...32301.05.2017
76Pic'li Kapi zili35401.05.2017
7516F877'li skorbord uygulamasi simulasyonu77401.05.2017
74TV kumandasi ile cihaz kontrolu devresi56201.05.2017
7318 Ledli Isikli kalp animasyon60101.05.2017
728 Ledli Pic Deney Karti48501.05.2017
71Isis Sifre Kilit Simulasyonu34501.05.2017
701404'lü Verici Devresi36001.05.2017
69Pic'li saat ve Termometre79601.05.2017
68Uzaktan Kumanda43201.05.2017
66Nem dedektörü58801.05.2017
65Melodi Üreteci36601.05.2017
64Kapi Zili59501.05.2017
63Fm verici38901.05.2017
61Böcek Dedektörü39101.05.2017
60200 Watt Anfi Devresi120801.05.2017
59Fm Verici Devresi41501.05.2017
57TDA 7000 FM127101.05.2017
56Isis 6 matris kayan yazi simulasyonu101401.05.2017
55Isis 24 matris kayan yazi80601.05.2017
54Patlak tasarruf lamba ile gece lambasi yapilmasi60001.05.2017
53555'li nem dedektörü63601.05.2017
52Kara Simsek Devresi48001.05.2017
5110 Ledli Vumetre56801.05.2017
50Transistörlü Verici42101.05.2017
4012 Ledli Pic Deney Karti48901.05.2017
39Tek butonlu açma kapama devresi421101.05.2017
38Basit Metal Dedektoru38101.05.2017
37LCD termometre40301.05.2017
36Lazerli Alarm Devresi115501.05.2017
35Pic'li metal dedektörü70701.05.2017
3478xx-79xx'li devreler53801.05.2017
33Cift Renkli Yuruyen Isik devresi46701.05.2017
32Analog Dijital Dönüstürücü Devresi34401.05.2017
30Pilsiz el feneri38301.05.2017
2950 555'li devre43601.05.2017
28IR diyotlu Algilayici Devre56201.05.2017
26IR alici ve yükseltici Devre56101.05.2017
25IR Algilayici Devre41001.05.2017
24Basit Tek Ledli Flasör Devresi373801.05.2017
23Polis Sireni84401.05.2017
227 Segment Sayici109001.05.2017
21Op-ampli Eviren Yükselteç Devresi104301.05.2017
20Led'li Flasör Devresi(şemasız)58501.05.2017
19Karanlikta Yanan Lamba Devresi156701.05.2017
18Transistorlu Zamanlama Devresi67901.05.2017
17Op-amp evirmeyen yukseltec devresi ve simulasyonu171101.05.2017
16555'li zamanlayici devresi101301.05.2017
14IR tekrarlayici38801.05.2017
13Seri Pic Programlayici52001.05.2017
12FM verici 44201.05.2017
11Havada yazan yazi56101.05.2017
10FM Verici 87..108Mhz69901.05.2017
8Basit Dokunmatik Lamba97201.05.2017
7Kumanda Sinyal Karistiricisi (Jammer)62501.05.2017
6Led Dimmer(Yavasça Sönen Ledler- Kondansatör Sarj...170801.05.2017
5Dokunusla Calisan Lamba53901.05.2017
4Tek Led 555'li Flasör167601.05.2017
3555'li Flasör75901.05.2017
2Flip Flop83801.05.2017
110 Led Ses Seviye Göstergesi Devresi94501.05.2017