Temelelektronik.info

Devreler



NoDevreZiyaretEklenme
726ESP8266 RFID Kart Okuyucu-MicroPython611.04.2021
725Ultraviyole Dezenfektan devresi2326.03.2021
724Bitik Pilden 5V 53 mA enerji almak8826.12.2020
723Ds18b20 Esp8266 Micropython hava durumu istasyonu10620.12.2020
722MicroPython'la Led Yakıp Söndürme(ESP8266)10412.12.2020
721Arduino Kumanda Kodu Alma 212514.11.2020
720Arduino FPM10A Parmak İzi Okuyucu31110.05.2020
719Arduino BMP180 Basınç Sensörü Uygulaması90911.07.2018
717Arduino Okul Tuvaleti Su Tasarruf Devresi181006.05.2018
716Arduino Okul Tuvaleti Su Tasarruf Devresi79619.04.2018
714TDA7294 Vumetreli Amfi105923.03.2018
713Arduino Reed Anahtarlı Kapı, Pencere Alarmı104814.03.2018
712Thristor Test Circuit119314.03.2018
711LM741 10 Watt Amfi300411.03.2018
710Arduino RF Kumanda Devresi87008.03.2018
709Pic18f4550 Skorbord Uygulaması Sİmülasyonu78003.03.2018
708Arduino DHT11 TMP1637 Nem Sensörü84303.03.2018
707Sese Duyarlı Şerti Led Devresi274002.03.2018
706Arduino DHT11 Sıcaklık ve Nem Sensörü85901.03.2018
705Arduino ile Su aktarma (Çiçek sulama)91622.02.2018
704555'li Voltaj Kontrollü Osilatör (VCO)130419.01.2018
703555'li PWM Motor Sürücü161919.01.2018
702555'li Siren Devresi156119.01.2018
701555'li Metal Dedektörü299919.01.2018
700Telefon Hattı Arıza Alarmı102723.12.2017
699Voltaj Kontrollü Multivibrator66212.12.2017
6981.5 Volt Flaşör95412.12.2017
697Sese Göre yanan LED151705.12.2017
696LDR ve Hareket Sensörlü Otomatik Lamba193927.10.2017
695Arduino Senserlü Lamba 92027.10.2017
694Isı Alarm Devresi(Sıcakta Çalışan Devre)109019.10.2017
693ESP8266 ile güçlü yük kontrolü66103.10.2017
692Arduino Ses Sensörü91618.09.2017
691Arduino Brushless DC motor Driver Circuit176215.08.2017
690Wireless Voltage Detector81707.07.2017
689Korna Devresi121020.06.2017
688Fan Kontrol Devresi165120.06.2017
687FM Verici79520.06.2017
686Röleli Motor Yön Kontrolü Devresi125827.05.2017
685Arduino auto shutdown circuit V362627.05.2017
684CD4047 Inverter Devresi137427.05.2017
683Yuruyen Işık Devresi115727.05.2017
682Lm3909 1.5 V Led Flasher100327.05.2017
681Bass Tiz Filtresi69127.05.2017
680Simple Adjustable Constant Current Source Circuit...71126.05.2017
679Simple Adjustable Constant Current Source Circuit316826.05.2017
678Ni-Cd, Ni-MH Pil şarj devresi200525.05.2017
677Arduino Load Cell (Straing Gauge) Max7219 Ekranlı105621.05.2017
676Pervane Yazı Devresi129318.05.2017
675Robotdyn nano v3 PCB60801.05.2017
6745 Örnekle Arduino Kursu 97601.05.2017
673Döner Kodlayıcı (Rotary Encoder)143601.05.2017
672Arduino CNY70 Sensor183801.05.2017
670Arduino 3 Servo Motorlu Kamera Kontrolü103701.05.2017
669Led Hipnoz Devresi75701.05.2017
668Capasitif Sıvı Test Devresi55701.05.2017
667Köstebek Kovucu96101.05.2017
666555 PWM Motor Hız Kontrolü70501.05.2017
665Transistörlü Kalp Animasyon Devresi118201.05.2017
6644017,555 Zar Devresi94701.05.2017
663ST7297 10 Watt Amplifier46801.05.2017
662Ana cihaza göre yan cihaz açma kapama50501.05.2017
661Mikrodnenetleyicisiz Zar88701.05.2017
660Güç kesinti alarmı130801.05.2017
659Analog kovalayan devre52501.05.2017
65816f628 6 Dijit Dijital Saat 2156701.05.2017
657Arduino Load Cell (Straing Gauge) Kalibrasyon ve ...392501.05.2017
656PTC ile Isı Kontrol Devresi190401.05.2017
655Arduino Mq-125 Air Quality Test circuit93901.05.2017
654LM358 Application Circuits77501.05.2017
653LM358 Non Inverting Amp68201.05.2017
652741 Evirmeyen Yükselteç Devresi220801.05.2017
651USB Light52801.05.2017
650Sese Duyarlı Zamanlamalı Lamba141501.05.2017
64930 Watt Ayarlı Güçkaynağ LM317, 2n3055181501.05.2017
648KA2284 Mono Vumeter115801.05.2017
647Battery Capacity Test (duracell, panasonic and ot...68201.05.2017
646Arduino Lamba Işık Testi47301.05.2017
645Esp8266 Pil Kapasite Testi 119901.05.2017
644Sese Göre Yanan Led devresi117601.05.2017
643LM386 Amplifier80101.05.2017
642ESP8266 Two Sensor Weather Station Logger55901.05.2017
641ESP Programlama ve Test Devresi67801.05.2017
640Çift 555'li siren82101.05.2017
639ESP8266 Turn On Turn Off Circuit143901.05.2017
638ESP8266 Temperature Logger52301.05.2017
637Arduino Titreşim Sensörü139401.05.2017
636Arduino Avoidance Sensor45001.05.2017
635Arduino auto shutdown circuit74701.05.2017
6341.5 Volt Ledli El Feneri71401.05.2017
633Tek Pille 220 Volt Lamba Yakma126701.05.2017
632Arduino Karanlık Sensörü (Basit Analog Giriş)77201.05.2017
631Arduino Otomatik Enerji Kesme Devresi111901.05.2017
630DS18B20 Simplest Circuit Scheme 45401.05.2017
62938 Led Masa Lambası (Max 2Watt)76401.05.2017
626A Sınıfı Yükselteç Uygulaması87401.05.2017
62512 Volt Yusuf Yazısı109301.05.2017
62412 A isimler (12Volt)60001.05.2017
623Kaan 12Volt Isim49001.05.2017
622Invertor71501.05.2017
6213 to 1 Multiplexer Design and simulation49201.05.2017
620Battery Charging Circuit204101.05.2017
619Ardiuno Mini Power Bank Project80601.05.2017
6185 Girişli Asal Sayı Bulucu117201.05.2017
6173V''luk mantar ledlerle Yazı Yazma Devresi78301.05.2017
615Class A Amp Application40101.05.2017
614DC öngerilimli Ortak Emiter Yükselteç69801.05.2017
613Simplest Audio Amp50101.05.2017
6124060 Phone Ringer Circuit53801.05.2017
611Clap Switch50401.05.2017
610Arduino On Günlük Sicaklık Kaydedici44001.05.2017
6092to1 Multiplexer46601.05.2017
608Ana Cihaza Göre Yan Cihazı Kapama Devresi50501.05.2017
607Yaklaşma Anahtarı( Avoidance Sensor Switch)70501.05.2017
606220 Volt'la Tek Led Yakma219501.05.2017
605Buzdolabı Açık Kapı Alarmı200701.05.2017
604Arduino Saat + Termometre + Günlük Sıcaklık Logger142701.05.2017
603Arduino DS18B20 Termometre64101.05.2017
602Arduino RTC Max7219 SDCard Sıcaklık Kaydedici59401.05.2017
601Arduino 8 Dijit RTC Saat Projesi Max7219'lu80701.05.2017
600Arduino LCD Ekranlı Load Cell (Hassas Terazi)1042201.05.2017
599Arduino 2x16 LCD Ekranlı RTC Saat ve Termometre 270701.05.2017
598Arduino DS18B20 Sıcaklık Sensörü75401.05.2017
597Arduino RTC LCD Saat 70401.05.2017
596Arduino Joystickle Çift eksenli Servo Kontrolü52101.05.2017
5952 lamba, 2 anahtarla tek kablo üzerinden kontrol152801.05.2017
594Telefonla Bluetooth ve RF Modüllü 220Volt Lamba K...69701.05.2017
593Arduino RFID uygulaması77701.05.2017
592RGB Ledli Renk Sensörü Devresi TCS230116501.05.2017
591TCS230 Arduino Color Sensor Uygulaması59501.05.2017
5902 x DC Motor Sürücü 10A 12v83601.05.2017
589Max660 Voltaj Çiftleyici74401.05.2017
5880-999 Senkron JK Flip Flop Sayıcı58401.05.2017
587Ph Sensor OWL2pe or BASIC Stamp interface Circuit60301.05.2017
586FB 1907 - Fenerbahçe Devresi 50801.05.2017
585Kablosuz Güç Transferi90401.05.2017
584Max860, Max880 Voltaj Tersleyici 257001.05.2017
583Max660 Voltaj Tersleyici85101.05.2017
582LM35 -50 den +150 Dereceye Termometre Devresi105401.05.2017
58116f628 6 Dijit Dijital Saat123901.05.2017
58016f877a'lı dijital saat108301.05.2017
579Arduino Load Cell (Straing Gauge) Uygulaması679901.05.2017
578TDA 2030 Ton kontrollü Amfi83001.05.2017
577Max660 Voltaj Çiftleyici45301.05.2017
5761.5 Voltla Led yakma77101.05.2017
5750-7 Senkron Yukarı Sayıcı118001.05.2017
574TDA1554Q 2X22W ANFİ DEVRESİ243501.05.2017
572Li-ion piller için Düşük Voltaj Gösterge Devresi126301.05.2017
571TK19 IR Receiver Circuit156801.05.2017
570Arduino Samsung Uzaktan Kumanda ile Devre Kontrolü94201.05.2017
56916f877a Skorbord Uygulaması103801.05.2017
568Motor Devir Sayısı Ölçme Devresi151601.05.2017
567555'li Piezo Driver Osilatörü309701.05.2017
562Pilsiz, mıknatıs ve röle ile led yakma94901.05.2017
561Arduino HDD motoru Çalıştırma ve Devir Sayısı Ölç...511001.05.2017
560Tek transistörlü amplifikatör55801.05.2017
559GS 1905(16f84-16f628)87401.05.2017
5580-999 Sayıcı63901.05.2017
557Sese Göre Yanıp Sönen Ledler93001.05.2017
556L293 DC Motor sürücü devresi145201.05.2017
555Arduino ile Rf kumanda kodu alma513801.05.2017
554RF Alıcı Verici(arduino)86801.05.2017
553Akıllı telefonla çift eksenli servo sürücü63801.05.2017
552Android Arduino Servo Kontrol47501.05.2017
551Arduino Bluetooth uygulaması (Telefonla Led yakıp...98701.05.2017
550Arduino ile Basit 433 MHz RF Verici60801.05.2017
549RF Kumanda kodu çözme (Arduino)638201.05.2017
5483 Konumlu Servo MOtor Simulasyon78501.05.2017
547Basit Servo Motor Kontrolü Sİmülasyon(PTZ) 16f628a76301.05.2017
5460-99 Sayıcı Simülasyon44901.05.2017
545Logic Kapılarla Asal Sayı Bulucu 98701.05.2017
5440-5Volt Voltmetre 16f877a92601.05.2017
542DC Motor Yön Kontrolü(Röleli)136101.05.2017
541DC motorla Amfi Besleme Projesi53701.05.2017
540İnternetten lamba yakıp söndürme(raspberry pi)142001.05.2017
539220 Volt Flip Flop174301.05.2017
538Arduino Rf modül uygulaması48001.05.2017
537Spindle motor arduino driver98001.05.2017
53616f628a İki Ledli Polis Çakarı86201.05.2017
535PWM Devresi(555)138801.05.2017
534LM317'li Amfi295501.05.2017
533TDA 2004 Amfi297101.05.2017
532Lm317'li Flaşör(12VOlt Lambalı)81601.05.2017
531PWM Motor Hız Kontrolü136501.05.2017
530Rasgele Sayı Tutucu86101.05.2017
529Işığa duyarlı alarm99601.05.2017
528DC Voltaj Çiftleyici84201.05.2017
527Sıralı led flaşör89101.05.2017
526Voltaj Üçleyici70201.05.2017
525Voltaj Çiftleyici90901.05.2017
524Dokunuş Sensörü49601.05.2017
523LDR'li Aydınlıkta yanan Lamba167401.05.2017
521220Volt Flaşör102901.05.2017
520Dokunuşla Devre Açıp Kapama55701.05.2017
519Çok basit Ayarlı Güç kaynağı277301.05.2017
518555'li Flaşör136001.05.2017
517Çift 555'li Polis Sireni67001.05.2017
516Su Sensörü (555)88801.05.2017
515Işığa göre çığlık atan devre54401.05.2017
514Trafosuz Güç Kaynağı290601.05.2017
513AC Kablo Bulucu54001.05.2017
512Oyuncak Org68101.05.2017
511Automatic Light Turn On Circuit50801.05.2017
510Clap Switch(with Led indicator)48401.05.2017
509Sound Detector(with Led indicator)72401.05.2017
5081.5 Volt Flasher58901.05.2017
50740 Watt Amfi(Çalışmamış)57701.05.2017
506Triyaklı Gece Lambası112901.05.2017
505Flip flop devresi (fritzing)49001.05.2017
504İki transistörlü tek led flaşör148001.05.2017
503Otomatik gece lambası116901.05.2017
502555'li flip flop devresi229001.05.2017
501Ton kontrol Devresi 103671901.05.2017
500Transistörlü Step motor sürücü tüm devre101901.05.2017
498Arduino Servo Drive Project43301.05.2017
497220V Dimmer 122901.05.2017
49616f877a'lı Analog Digital Converter58701.05.2017
495tda 7560 v3 45101.05.2017
494Asenkron Aşağı ve Yukarı sayıcı47201.05.2017
488Ba1404 Verici118301.05.2017
487Ba1404 Verici54001.05.2017
48112f675 Güneş Panelli Gece Lambası49201.05.2017
480Peryodik Modem Resetleme Devresi96501.05.2017
479KA2281 20 Ledli Vumetre131001.05.2017
478KA2281 Vumetre87301.05.2017
477Pasif Filtre66301.05.2017
476Yüksek Güçlü Simetrik Doğrultma 60401.05.2017
475TDA7294 100 Watt Amfi(Yeni)191601.05.2017
471Lm1036 Ton Kontrol Devresi141201.05.2017
46815A Güç Kaynağı (lm317,2n3055)246301.05.2017
4672x50 Watt Amfi TDA7560189701.05.2017
46674ls13 FM Radyo Verici112101.05.2017
464Sesle DC Motor Kontrolü56301.05.2017
462220 Voltla 38 Ledli Lamba63201.05.2017
460Masa Lambası (2 watt)64601.05.2017
459Şerit Ledli Vumetre67601.05.2017
4583x3x3 Led Küp74501.05.2017
453Tda 7000 FM Radyo(tda2003)250901.05.2017
452FM Verici (2 watt)100601.05.2017
451FM Alıcı91701.05.2017
450Ba1404 Verici45201.05.2017
449Tda 7000 FM Radyo(tda2003)136901.05.2017
448MQ-4 Gaz Sensörü (LM741)158701.05.2017
447Tda 7000 FM Radyo(tda2003)196201.05.2017
445Şerit Ledli Polis Çakarı70601.05.2017
444TDA 7294 100 Watt Amfi65901.05.2017
443Pic 16f628a 0-99 sayıcı231301.05.2017
442MQ-4 Gaz Sensörü UM66'lı Alarm Devresi92601.05.2017
4405x7 Matris Devresi41901.05.2017
437Polis Çakar Devresi110001.05.2017
436transistorlü vumetre180801.05.2017
435transistorlu kisa mesafe dinleme cihazı55601.05.2017
434TDA1562Q 50 Watt Amplifikatör79701.05.2017
433Tda 7377 30 Watt Amplifikatör Devresi239301.05.2017
432Yüksek Çözünürlüklü Vumetre(elektor)53801.05.2017
431Arduino Basit Analog Digital Konverter55201.05.2017
430Arduino Alarmlı Gaz Sensoru(MQ-4)117901.05.2017
4293.7 Volttan 5 Volta Yükselteç61601.05.2017
428SD Kartlı Ses Kayıt Cihazı97501.05.2017
427CNY 70 Siyah Renk Sensörü95801.05.2017
426DC motor Fırçasız DC Motor Dönüşümü Devresi87901.05.2017
425200 Watt Simetrik Güç Kaynağı53301.05.2017
424TDA7294 100 Watt Amplifikatör54101.05.2017
423555'li UM66 Melodili Kapı Zili197401.05.2017
421555'li 10 Saniye Gecikmeli Devre208101.05.2017
418Havada Yazı REED Röleli(16f628a)93301.05.2017
417TDA1554Q 2x22 Watt Amfi Devresi163901.05.2017
416Dinleme Cihazı84801.05.2017
415Mono Vumetre72201.05.2017
414TDA 7000 TBA820 FM Radyo119601.05.2017
413Transistörlü Vumetre210301.05.2017
41216f676 Voltmetre(Antrak)92501.05.2017
411Tda 7560 4x50 Watt Amfi Devresi156501.05.2017
410Ledle Hat Çalışması48201.05.2017
40940 Led Vumetre Lm324338201.05.2017
408555 Timer Hesap Programı43001.05.2017
407Servo Motorlu Perhidrol Sallama Düzeneği61401.05.2017
406220Volt Led Lamba55301.05.2017
405RGB Şerit Ledli Vumetre86501.05.2017
404100 Watt Amplifikatör Devresi51801.05.2017
402220 Volt Lamba Doğrultma Devreli55001.05.2017
40116f84 Kapı zili73301.05.2017
400tda1554 amfi devresi 22watt77501.05.2017
399Piano Pic168601.05.2017
39816F877a Termostat Devresi46501.05.2017
397Stereo Kompakt Amplifikatör Projesi63001.05.2017
396Saat Termometre Devresi RTC'li70201.05.2017
395Basit Elektronik Devre Şemaları93301.05.2017
394Trafosuz Ledli Masa Lambası Güzel Bir Tasarım66601.05.2017
393TDA 7377 ton kontrollü stereo amplifikatör158901.05.2017
392TK19 Alıcı devresi182101.05.2017
391Oyuncak Org61901.05.2017
390555'li siren46601.05.2017
389En Basit Pic16f628a devresi106701.05.2017
388Ring Osilatör96001.05.2017
387Indiksiyonlu Isıtıcı65101.05.2017
386Flip Flop NPN90501.05.2017
385Flip Flop (PNP transistörlü)110401.05.2017
3841 Hz Kare dalga osilatörü81301.05.2017
383Arduino Step Motor Projesi94601.05.2017
382DS1307 Gerçek Zamanlı Saat Devresi112501.05.2017
380uln2003 Step Motor Sürücü152201.05.2017
379Transistörle Mosfet Sürülmesi70401.05.2017
378Cny 70 Optik Sensörü TTL Çıkış Devresi113301.05.2017
377Sıcaklık Sensörü 12f67596201.05.2017
376Gaz Sensörü48301.05.2017
375Cmos entegre çıkış yükselteci56801.05.2017
374Arduino Mesafe Ölçer117401.05.2017
373Arduino RTC Saat Projesi46601.05.2017
372IR Uzaktan Kumanda Devresi74701.05.2017
371Yürüyen Işık Devreleri42401.05.2017
370Zamanlama Devreleri61101.05.2017
369Vumetre Devreleri50101.05.2017
368Verici Devreleri44401.05.2017
367Step Motor Sürücü Devreleri49201.05.2017
366Muhtelif Siren ve Zil Devreleri39401.05.2017
365Sıvı Seviye Kontrolü Devreleri42301.05.2017
364Sayıcı Devresi38901.05.2017
363Regülatör ve Güç Kaynağı Devreleri49101.05.2017
362Muhtelif Pil Şarj Cihazları47001.05.2017
361Muhtelif Osilatör Devreleri42301.05.2017
360On Off Devreleri46401.05.2017
359Muhtelif LDR'li Devreler49001.05.2017
358Dokunmatik Anahtarlama Devresi43201.05.2017
357Muhtelif Amplifikatör Devreleri44001.05.2017
356Ampermetre Voltmetre Devresi50101.05.2017
355Muhtelif Uzaktan Kumanda Devresi44401.05.2017
35412v / 220Volt Konvertör Devresi73001.05.2017
353Işık şiddetini frekansa çeviren devre64901.05.2017
352Mikrodenetleyicisiz Termometre51601.05.2017
351220 Volt Dimmer85501.05.2017
350220 Volt Motor Hız Kontrol Devresi192001.05.2017
349Bitmiş Pille Led Yakma62101.05.2017
348Yüksek Çözünürlüklü Vumetre43401.05.2017
347Nikel Cadmiyum Pil Şok Devresi63201.05.2017
346Transistör Test Devresi113501.05.2017
345Hard Disk Motoru Sürme Devresi129601.05.2017
344Li - ion batarya şarj devresi144601.05.2017
343Lazer diyot sürücü devresi133801.05.2017
342Led Lamba (3.5 Watt)51101.05.2017
341Ayarlı Güç Kaynağı lm317t58701.05.2017
340FM Verici (1991 Yılında Yayınlanmış Bir Dergiden)54501.05.2017
3392 Watt FM Verici78601.05.2017
338Led Dimmer80701.05.2017
337İsis Simülasyonları (Lojik Tasarım, Opamplar)46501.05.2017
336Şerit Ledli Polis Çakarı68101.05.2017
3357413 Basit Verici39701.05.2017
334Polis F1 Çakar85301.05.2017
3333 Entegreli Rasgele Sayi tutma devresi74601.05.2017
331Buzdolabi tasarruf devresi57401.05.2017
330Isis simülasyon devreleri41701.05.2017
329Op-amp devre simülasyonlari43801.05.2017
328Akü ve pil sarj devreleri62501.05.2017
327Firildak yazi devresi48901.05.2017
326pic18f4550 deney seti ve pic18f2550 deney seti57901.05.2017
325Pic Kit 2 Pic programlayici 256001.05.2017
324Seri Basit Pic Programlayici51301.05.2017
323Pic Kit 2 Pic programlayici68501.05.2017
32216f877a yilan oyunu54801.05.2017
32116f628a zar60901.05.2017
32016 SUTUN KAYAN YAZI73301.05.2017
31975 Led Türk Bayragi Devresi209401.05.2017
318Bilgisayar güç kaynagindan güç kaynagi61301.05.2017
317Havada Yazi V249701.05.2017
316Step Motor Sürücü56001.05.2017
315Ultrasonik engel dedektoru48301.05.2017
314555 Switch Mode güç kaynagi111101.05.2017
313Li-ion pil sarj devresi163201.05.2017
312Cizgi izleyen robot icin sensor devresi107301.05.2017
311Motor Kontrol Entegresi80001.05.2017
31094 Led Bayrak Devresi299901.05.2017
30916f877 saat, hassas termometre101001.05.2017
30716f628a ile Basit Servo Motor Kontrolü144701.05.2017
306Dtmf Encoder152001.05.2017
305Servo Motor Hiz Kontrolü111601.05.2017
304Basit DC Jeneratör46301.05.2017
303Çizgi izleyen robot61801.05.2017
302Çizgi izleyen robot50701.05.2017
301Telefon radyasyon dedektörü50401.05.2017
3008 Led Flasör57501.05.2017
2990-9 Sayici111101.05.2017
298Alkis Sensörü120601.05.2017
297Servo Motor Test Devresi135401.05.2017
296Güç Göstergesi51701.05.2017
295Havada Yazi 250301.05.2017
2940-99 CMOS Sayici144901.05.2017
293Tek dedektörlü basit alarm devresi 16f877a59901.05.2017
292Lityum Ion sarj makinesi47501.05.2017
291Kursun Asit Aküler için Asiri Desarj Koruma devre...111701.05.2017
290Stres Testi Devresi43501.05.2017
289Tek AA Pil'den 5V güç kaynagi46701.05.2017
288Günes Enerjili Toprak Nem Sensörü94401.05.2017
287USB FM verici78801.05.2017
286Voltaj Denetimli Servo Motor Sürücü Devresi120401.05.2017
285Buzdolabi Açik Kapak Alarmi43801.05.2017
284Sicaklik Sensör LM33576401.05.2017
283Enerji Gösterge Devresi51801.05.2017
282Lityum Ion sarj makinesi54101.05.2017
281Havada Yazi45301.05.2017
280Yaklasim Sensörü75601.05.2017
279Basit FM verici84401.05.2017
278Uzun mesafe Fm verici78901.05.2017
277Arabalar için motor gösterge isigi kapatma devresi62701.05.2017
276Ayarli voltaj regulatörü151601.05.2017
275Polis Çakari Kontrol Devresi64701.05.2017
274Gerilimle frekansi degisen ses üreteci53801.05.2017
2730-9999 sayici devresi79901.05.2017
27224 LED kalp animasyon devresi (pic 16f628a)545801.05.2017
27111 TA Ledlerle Isim Animasyon Devresi71701.05.2017
267Kondansatörlü zaman geçikmesi devresi50601.05.2017
266Ledin Isik Sensörü olarak kullanilmasi48701.05.2017
265Karanlikta yanan lamba101801.05.2017
26416f628a Melodi Devresi114001.05.2017
263DC motor yön kontrolü (H Köprüsü)319501.05.2017
261Vu metre49501.05.2017
258Ledli Isim yazma (12 V)93301.05.2017
257 Brenner 8 Pic Programlayici Kalibrasyon Gerektir...80001.05.2017
2549V pil için sarj test devresi89801.05.2017
253SMD flip flop(18mmx14mm)77101.05.2017
2524 Dijit Voltmetre 16f877a75101.05.2017
251Picli Dijital Voltmetre56101.05.2017
250Tek butonla aç kapa devresi190001.05.2017
249Ni CD Pil sarj devresi183601.05.2017
248Anahtarsiz sarj devresi69201.05.2017
247Basit Karanlik alarmi(555)62801.05.2017
246Basit FM verici45001.05.2017
245Su seviye Dedektoru54001.05.2017
244Ruzgar dedektoru44001.05.2017
243Yagmur alarm devresi105301.05.2017
242Yazi Animasyon Devresi 10 harf(ETEM LISESI)52401.05.2017
241SMD Malzemeli Led Projesi36301.05.2017
240Isik izleyen robot41101.05.2017
239Sicaklikla renk degistiren lamba devresi90801.05.2017
238Günes Pilli Lamba Devresi56001.05.2017
237DTMF'li Uzaktan Kumanda47801.05.2017
236Basit Dc Jeneratör39301.05.2017
235Basit Metal Dedektörü212301.05.2017
234Cep Telefonu Dedektörü87001.05.2017
233Siren402201.05.2017
232555'li Metal Dedektörü282301.05.2017
231Wav uzantili kapi zili47101.05.2017
230Su Seviye Dedektörü51701.05.2017
229PIR'li haraket sensörü95601.05.2017
228Basit LED Buzzer Devreleri115301.05.2017
227Elektronik Pusula42001.05.2017
226TAPIR Elektromagnetik Alan ve Elektrik Dedektörü46501.05.2017
225Mosfetli Sigorta48601.05.2017
224Tek Transistörlü Voltaj Konvertörü59101.05.2017
223Bir cihazin 12 farkli sekilde çalistirilip durdur...43901.05.2017
222LED LDR Ring Osilatör61901.05.2017
221Soft Flasör42801.05.2017
220Sinek Böcek Kovucu Devreler139201.05.2017
218Sivrisinek Kovucu Devresi 555li133001.05.2017
217Sivrisinek Kovucu Devresi104501.05.2017
216Alkisla Led Yakip Söndürme Devresi52401.05.2017
215Kondansatör Sarj Desarj Devresi221101.05.2017
2143 harfli Tabela Simulasyon Devresi53001.05.2017
2133lü Led Flip Flop379201.05.2017
212Siren Devreleri40701.05.2017
211Karisik Siren Devreleri41801.05.2017
210TDA 7000 FM Radyo Alicisi214301.05.2017
209Uzaktan Kumanda Alici Verici Devresi98601.05.2017
208RFID Kapi Otomati Alicisi84901.05.2017
207Çift Yönlü Motor Kontrolü52501.05.2017
206Normal Sesi Robot Sesine Dönüstürücü Devre60701.05.2017
205Kare Dalga Ile Devre Aktive Etme Durdurma81301.05.2017
204RC 5 Kumanda Alicisi Devresi57801.05.2017
203Alkisla Devre Kontrol Etme(elektor)47701.05.2017
202Gürültülü Ortamda Otomatik Ses Ayarlayici42501.05.2017
201RGB Ledin Rastgele Sürülmesi45701.05.2017
200Step Motor Sürücü Devresi178701.05.2017
199Ultrasonik Engel Sensoru39001.05.2017
198Karbon Monoksit(CO) sensoru46601.05.2017
197Asiri Isinma Alarmi46001.05.2017
19660Volttan 5Volta Gerilim Regülatörü(Step Down Con...44501.05.2017
195Yildirim Tahmin Edici Devre54001.05.2017
194Simon Oyunu (Atmel Mikrodenetleyicili)39001.05.2017
193Dokunmatik Anahtarlama Devresi94201.05.2017
192Toricelli Barometresi51501.05.2017
191TV Kumandasiyla Lamba Açip Kapatma Devresi74201.05.2017
190Ev Aletlerinin Uzaktan Kumanda ile Kontrolü51801.05.2017
189Ikili Sayi Saati50701.05.2017
188RGB Led Sürücü Devresi134401.05.2017
187220 V gerilim Gösterge Ledi41601.05.2017
186Infrared Algilama Sensörü40701.05.2017
185Servo Motor Sürücü Devresi238401.05.2017
184Lazerli Alarm Devresi117201.05.2017
183Otomatik Sicaklik Kontrolu Devresi41501.05.2017
181220 Voltla Led Yakilmasi45901.05.2017
180Otomatik Sicaklik Kontrolu Devresi48201.05.2017
179PWM için Ayarlanabilir Görev Saykili Devresi60601.05.2017
178Köprü Tipi Dogrultmaç Devresine Dirençsiz Gösterg...44801.05.2017
177Asiri Akim Göstergesi41901.05.2017
176Step Motor Sürücü Devresi61101.05.2017
175Kisa Dalga Radyo Alicisi115901.05.2017
174Atmel Mikrodenetleyicili Vumetre Devresi90701.05.2017
1731 Saat Zaman Gecikmeli 555 Zamanlayici111101.05.2017
172200 W Amfi Devresi84001.05.2017
171Gerilim Yükselteci40901.05.2017
170Basit Voltaj Regülatörü46401.05.2017
169Yaklasma Sensörü51401.05.2017
168Kumanda Ile Servo Motor Kontrolü45301.05.2017
167Ses Sensörü48201.05.2017
166PWM Modülatörü55601.05.2017
165Bobinsiz 3V'tan 5V yükselteç40801.05.2017
164Kisa Dalga Radyo Alicisi202001.05.2017
163Tek Push Butonlu Aç Kapa Devresi65301.05.2017
162Günes Enerjisi Ile Ni Cd pil sarj devresi75701.05.2017
161Tek Elemanli Kare Dalga Uretecei39201.05.2017
160Simetrik 12V ve 24 Vluk Guc Kaynagi Devresi140701.05.2017
159Ledli Aydinlatma Lambasi64301.05.2017
158Pals Kontrollu Alarm35001.05.2017
156Direnç Hesaplama Kart Yapimi Projesi78001.05.2017
1553 Ledli Flasör41401.05.2017
154Çok Fazla Butonlu Tus Takimi Devresi98001.05.2017
153Basit Reed Roleli Alarm Devresi75901.05.2017
152Karanlikta Çalan Alarm Devresi49001.05.2017
151Step Motor Sürücü Devresi162601.05.2017
150220 Volttan 3 Volt ya da 5 Volt Gerilim Veren Dev...70601.05.2017
149Televizyon Görüntü Test Devresi54801.05.2017
147Iki Entegreli Dijital Zar Uygulamasi49101.05.2017
1461 Hz Kare dalga üreteci100101.05.2017
145Amerika Tipi Siren Devresi67301.05.2017
144Yüksek Gerilim Koruma Devresi108901.05.2017
143Kablosuz Mikrofon58401.05.2017
142Uzaktan kumanda ile lamba kontrolü devresi (Lamba...153801.05.2017
141Push Butonlu Açma Kapama Devresi53901.05.2017
140Basit A.M. Radyo Alicisi144801.05.2017
13912 Voltluk Basit Güç Kaynagi48101.05.2017
138Alkisla 220 V lamba kontrolü84601.05.2017
137Kara Simsek Devresi127201.05.2017
136Alkisla Devre Açma Kapama43001.05.2017
135Melodi Devresi119201.05.2017
133Sebeke Frekansi Ölçümü49401.05.2017
132Pusula48101.05.2017
1311,4V'tan 9V'a Voltaj Yükseltici Devre125701.05.2017
130Picli 3 Dijit Sayici43901.05.2017
129Ledlerle Gürültü Çikarma Devresi50801.05.2017
128Dokunus Kontrollü Dimmer(Karartma-LS7534)54701.05.2017
126Su Deposu Seviye Alarmi45301.05.2017
1255 Ledli Flasör79401.05.2017
124Quartz Saat Zamanlayicisi46701.05.2017
123Melodili Korna147301.05.2017
122Düsük Voltaj Ayarli Güç Kaynagi76501.05.2017
120Basit Bisiklet Alarmi38701.05.2017
1198 Kanalli DTMF Çözücü52401.05.2017
1188 Kanalli DTMF Kodlayici68001.05.2017
117Pic'li basit Zar Devresi101501.05.2017
11612 Volt Lamba ile Flip Flop Devresi214801.05.2017
1143 Dijit Termometre Pic 12f675128401.05.2017
1134 Dijit Dijital Saat Uygulamasi57001.05.2017
112LM317T'li Ayarli Güc Kaynagi76901.05.2017
11122 Kanal Animasyon Karti47001.05.2017
110Tek Led Flasor Devresi Yavas41101.05.2017
109Termometre Devresi103601.05.2017
108Tek Tel Dokunus Dedektoru34701.05.2017
107Ses ile Role kontrolü112901.05.2017
106Mini Dinleme Cihazi63201.05.2017
105Basınçla Elektrik Uretilmesi44101.05.2017
103Trafosuz 100mA'lik güç kaynagi151601.05.2017
102Telefonla cihaz kontrolü devresi74501.05.2017
101Elektrik kesintilerinden etkilenmeyen saat devresi82701.05.2017
100Röle esdegeri devreler45701.05.2017
99Uzaktan kumanda jammer devresi122001.05.2017
97Mikrodenetleyici ile 220Voltluk lamba sürülmesi44801.05.2017
96220 Voltla Ledli Flasör50601.05.2017
951.5 Voltluk tek led flasör51601.05.2017
94Ba6144 Vumetre85401.05.2017
93UAA180 li Ölçüm devresi105501.05.2017
92Tda 2005 Ses Yükselteci143801.05.2017
91TDA 2003 Ses Yükselteci 10 Watt146801.05.2017
90LdrUm6681901.05.2017
89UM66'li basit melodi üreteci141301.05.2017
88Elektromagnetik Dalga Dedektörü60901.05.2017
87Çift 555'Li soft Flasör devresi(elektor)80301.05.2017
86Mikrofonla Cihaz Kontrolü Devresi47301.05.2017
85Kulaklik Yükselteci Devresi52801.05.2017
84Zenerli Voltaj Sabitleyici66101.05.2017
83Voltaj Sabitleme Devreleri142401.05.2017
82Voltaj Regülatörü Devreleri76001.05.2017
815x7 Led Matris108801.05.2017
80Pir dedektörlü zamanlayici devresi118101.05.2017
79555'li 74163lu sayici devresi simulasyonu181601.05.2017
78555'li 7 Segment sayici138201.05.2017
77Esaslar dersi Cevre Akimlari Yöntemi Spark Simula...39701.05.2017
76Pic'li Kapi zili44501.05.2017
7516F877'li skorbord uygulamasi simulasyonu95601.05.2017
74TV kumandasi ile cihaz kontrolu devresi64501.05.2017
7318 Ledli Isikli kalp animasyon76701.05.2017
728 Ledli Pic Deney Karti54601.05.2017
71Isis Sifre Kilit Simulasyonu41901.05.2017
701404'lü Verici Devresi42701.05.2017
69Pic'li saat ve Termometre98801.05.2017
68Uzaktan Kumanda51801.05.2017
66Nem dedektörü72101.05.2017
65Melodi Üreteci44501.05.2017
64Kapi Zili87201.05.2017
63Fm verici48501.05.2017
61Böcek Dedektörü46601.05.2017
60200 Watt Anfi Devresi141801.05.2017
59Fm Verici Devresi49601.05.2017
57TDA 7000 FM159801.05.2017
56Isis 6 matris kayan yazi simulasyonu132801.05.2017
55Isis 24 matris kayan yazi109901.05.2017
54Patlak tasarruf lamba ile gece lambasi yapilmasi74201.05.2017
53555'li nem dedektörü75401.05.2017
52Kara Simsek Devresi55401.05.2017
5110 Ledli Vumetre66801.05.2017
50Transistörlü Verici49001.05.2017
4012 Ledli Pic Deney Karti62701.05.2017
39Tek butonlu açma kapama devresi556101.05.2017
38Basit Metal Dedektoru46401.05.2017
37LCD termometre46101.05.2017
36Lazerli Alarm Devresi142801.05.2017
35Pic'li metal dedektörü93501.05.2017
3478xx-79xx'li devreler61001.05.2017
33Cift Renkli Yuruyen Isik devresi55701.05.2017
32Analog Dijital Dönüstürücü Devresi41401.05.2017
30Pilsiz el feneri51601.05.2017
2950 555'li devre53201.05.2017
28IR diyotlu Algilayici Devre69701.05.2017
26IR alici ve yükseltici Devre65701.05.2017
25IR Algilayici Devre48801.05.2017
24Basit Tek Ledli Flasör Devresi448201.05.2017
23Polis Sireni125001.05.2017
227 Segment Sayici141601.05.2017
21Op-ampli Eviren Yükselteç Devresi132101.05.2017
20Led'li Flasör Devresi(şemasız)81001.05.2017
19Karanlikta Yanan Lamba Devresi197701.05.2017
18Transistorlu Zamanlama Devresi86401.05.2017
17Op-amp evirmeyen yukseltec devresi ve simulasyonu215201.05.2017
16555'li zamanlayici devresi121501.05.2017
14IR tekrarlayici47201.05.2017
13Seri Pic Programlayici58601.05.2017
12FM verici 53201.05.2017
11Havada yazan yazi65901.05.2017
10FM Verici 87..108Mhz81001.05.2017
8Basit Dokunmatik Lamba124901.05.2017
7Kumanda Sinyal Karistiricisi (Jammer)84601.05.2017
6Led Dimmer(Yavasça Sönen Ledler- Kondansatör Sarj...198301.05.2017
5Dokunusla Calisan Lamba68401.05.2017
4Tek Led 555'li Flasör213901.05.2017
3555'li Flasör94301.05.2017
2Flip Flop108001.05.2017
110 Led Ses Seviye Göstergesi Devresi107501.05.2017