Temelelektronik.info

Devreler



NoDevreZiyaretEklenme
719Arduino BMP180 Basınç Sensörü Uygulaması46111.07.2018
717Arduino Okul Tuvaleti Su Tasarruf Devresi64906.05.2018
716Arduino Okul Tuvaleti Su Tasarruf Devresi35319.04.2018
714TDA7294 Vumetreli Amfi42923.03.2018
713Arduino Reed Anahtarlı Kapı, Pencere Alarmı46114.03.2018
712Thristor Test Circuit60914.03.2018
711LM741 10 Watt Amfi122311.03.2018
710Arduino RF Kumanda Devresi41908.03.2018
709Pic18f4550 Skorbord Uygulaması Sİmülasyonu36403.03.2018
708Arduino DHT11 TMP1637 Nem Sensörü42603.03.2018
707Sese Duyarlı Şerti Led Devresi128002.03.2018
706Arduino DHT11 Sıcaklık ve Nem Sensörü35701.03.2018
705Arduino ile Su aktarma (Çiçek sulama)40822.02.2018
704555'li Voltaj Kontrollü Osilatör (VCO)53319.01.2018
703555'li PWM Motor Sürücü70519.01.2018
702555'li Siren Devresi67319.01.2018
701555'li Metal Dedektörü136819.01.2018
700Telefon Hattı Arıza Alarmı47323.12.2017
699Voltaj Kontrollü Multivibrator35512.12.2017
6981.5 Volt Flaşör40812.12.2017
697Sese Göre yanan LED61505.12.2017
696LDR ve Hareket Sensörlü Otomatik Lamba84027.10.2017
695Arduino Senserlü Lamba 48127.10.2017
694Isı Alarm Devresi(Sıcakta Çalışan Devre)50419.10.2017
693ESP8266 ile güçlü yük kontrolü34403.10.2017
692Arduino Ses Sensörü43918.09.2017
691Arduino Brushless DC motor Driver Circuit78715.08.2017
690Wireless Voltage Detector36707.07.2017
689Korna Devresi49620.06.2017
688Fan Kontrol Devresi59820.06.2017
687FM Verici41120.06.2017
686Röleli Motor Yön Kontrolü Devresi50627.05.2017
685Arduino auto shutdown circuit V328927.05.2017
684CD4047 Inverter Devresi76827.05.2017
683Yuruyen Işık Devresi50027.05.2017
682Lm3909 1.5 V Led Flasher39527.05.2017
681Bass Tiz Filtresi34727.05.2017
680Simple Adjustable Constant Current Source Circuit...32226.05.2017
679Simple Adjustable Constant Current Source Circuit183326.05.2017
678Ni-Cd, Ni-MH Pil şarj devresi102525.05.2017
677Arduino Load Cell (Straing Gauge) Max7219 Ekranlı48621.05.2017
676Pervane Yazı Devresi71718.05.2017
675Robotdyn nano v3 PCB31501.05.2017
6745 Örnekle Arduino Kursu 56601.05.2017
673Döner Kodlayıcı (Rotary Encoder)62801.05.2017
672Arduino CNY70 Sensor109101.05.2017
670Arduino 3 Servo Motorlu Kamera Kontrolü47501.05.2017
669Led Hipnoz Devresi43001.05.2017
668Capasitif Sıvı Test Devresi28401.05.2017
667Köstebek Kovucu46201.05.2017
666555 PWM Motor Hız Kontrolü34401.05.2017
665Transistörlü Kalp Animasyon Devresi53001.05.2017
6644017,555 Zar Devresi43101.05.2017
663ST7297 10 Watt Amplifier22801.05.2017
662Ana cihaza göre yan cihaz açma kapama24101.05.2017
661Mikrodnenetleyicisiz Zar34101.05.2017
660Güç kesinti alarmı84201.05.2017
659Analog kovalayan devre25901.05.2017
65816f628 6 Dijit Dijital Saat 271101.05.2017
657Arduino Load Cell (Straing Gauge) Kalibrasyon ve ...298101.05.2017
656PTC ile Isı Kontrol Devresi110301.05.2017
655Arduino Mq-125 Air Quality Test circuit61401.05.2017
654LM358 Application Circuits35501.05.2017
653LM358 Non Inverting Amp24201.05.2017
652741 Evirmeyen Yükselteç Devresi97301.05.2017
651USB Light25501.05.2017
650Sese Duyarlı Zamanlamalı Lamba68201.05.2017
64930 Watt Ayarlı Güçkaynağ LM317, 2n305580301.05.2017
648KA2284 Mono Vumeter68501.05.2017
647Battery Capacity Test (duracell, panasonic and ot...38301.05.2017
646Arduino Lamba Işık Testi24601.05.2017
645Esp8266 Pil Kapasite Testi 94501.05.2017
644Sese Göre Yanan Led devresi52101.05.2017
643LM386 Amplifier42101.05.2017
642ESP8266 Two Sensor Weather Station Logger27801.05.2017
641ESP Programlama ve Test Devresi41201.05.2017
640Çift 555'li siren41001.05.2017
639ESP8266 Turn On Turn Off Circuit86801.05.2017
638ESP8266 Temperature Logger28901.05.2017
637Arduino Titreşim Sensörü80901.05.2017
636Arduino Avoidance Sensor23601.05.2017
635Arduino auto shutdown circuit44501.05.2017
6341.5 Volt Ledli El Feneri32101.05.2017
633Tek Pille 220 Volt Lamba Yakma63701.05.2017
632Arduino Karanlık Sensörü (Basit Analog Giriş)42601.05.2017
631Arduino Otomatik Enerji Kesme Devresi53101.05.2017
630DS18B20 Simplest Circuit Scheme 22501.05.2017
62938 Led Masa Lambası (Max 2Watt)40501.05.2017
626A Sınıfı Yükselteç Uygulaması33301.05.2017
62512 Volt Yusuf Yazısı54901.05.2017
62412 A isimler (12Volt)31301.05.2017
623Kaan 12Volt Isim25201.05.2017
622Invertor30201.05.2017
6213 to 1 Multiplexer Design and simulation28001.05.2017
620Battery Charging Circuit119001.05.2017
619Ardiuno Mini Power Bank Project48801.05.2017
6185 Girişli Asal Sayı Bulucu54601.05.2017
6173V''luk mantar ledlerle Yazı Yazma Devresi35601.05.2017
615Class A Amp Application21701.05.2017
614DC öngerilimli Ortak Emiter Yükselteç32401.05.2017
613Simplest Audio Amp29401.05.2017
6124060 Phone Ringer Circuit23401.05.2017
611Clap Switch28901.05.2017
610Arduino On Günlük Sicaklık Kaydedici25101.05.2017
6092to1 Multiplexer23401.05.2017
608Ana Cihaza Göre Yan Cihazı Kapama Devresi24801.05.2017
607Yaklaşma Anahtarı( Avoidance Sensor Switch)44501.05.2017
606220 Volt'la Tek Led Yakma91301.05.2017
605Buzdolabı Açık Kapı Alarmı86601.05.2017
604Arduino Saat + Termometre + Günlük Sıcaklık Logger106301.05.2017
603Arduino DS18B20 Termometre39001.05.2017
602Arduino RTC Max7219 SDCard Sıcaklık Kaydedici27801.05.2017
601Arduino 8 Dijit RTC Saat Projesi Max7219'lu35401.05.2017
600Arduino LCD Ekranlı Load Cell (Hassas Terazi)628301.05.2017
599Arduino 2x16 LCD Ekranlı RTC Saat ve Termometre 200101.05.2017
598Arduino DS18B20 Sıcaklık Sensörü39401.05.2017
597Arduino RTC LCD Saat 40001.05.2017
596Arduino Joystickle Çift eksenli Servo Kontrolü28501.05.2017
5952 lamba, 2 anahtarla tek kablo üzerinden kontrol69101.05.2017
594Telefonla Bluetooth ve RF Modüllü 220Volt Lamba K...34401.05.2017
593Arduino RFID uygulaması43601.05.2017
592RGB Ledli Renk Sensörü Devresi TCS23063601.05.2017
591TCS230 Arduino Color Sensor Uygulaması26501.05.2017
5902 x DC Motor Sürücü 10A 12v49801.05.2017
589Max660 Voltaj Çiftleyici32501.05.2017
5880-999 Senkron JK Flip Flop Sayıcı32701.05.2017
587Ph Sensor OWL2pe or BASIC Stamp interface Circuit32001.05.2017
586FB 1907 - Fenerbahçe Devresi 27001.05.2017
585Kablosuz Güç Transferi51201.05.2017
584Max860, Max880 Voltaj Tersleyici 230201.05.2017
583Max660 Voltaj Tersleyici42601.05.2017
582LM35 -50 den +150 Dereceye Termometre Devresi46501.05.2017
58116f628 6 Dijit Dijital Saat61101.05.2017
58016f877a'lı dijital saat61201.05.2017
579Arduino Load Cell (Straing Gauge) Uygulaması364801.05.2017
578TDA 2030 Ton kontrollü Amfi45001.05.2017
577Max660 Voltaj Çiftleyici22601.05.2017
5761.5 Voltla Led yakma31501.05.2017
5750-7 Senkron Yukarı Sayıcı45501.05.2017
574TDA1554Q 2X22W ANFİ DEVRESİ109301.05.2017
572Li-ion piller için Düşük Voltaj Gösterge Devresi60701.05.2017
571TK19 IR Receiver Circuit73301.05.2017
570Arduino Samsung Uzaktan Kumanda ile Devre Kontrolü39701.05.2017
56916f877a Skorbord Uygulaması39101.05.2017
568Motor Devir Sayısı Ölçme Devresi76601.05.2017
567555'li Piezo Driver Osilatörü160001.05.2017
562Pilsiz, mıknatıs ve röle ile led yakma50801.05.2017
561Arduino HDD motoru Çalıştırma ve Devir Sayısı Ölç...318201.05.2017
560Tek transistörlü amplifikatör26301.05.2017
559GS 1905(16f84-16f628)43101.05.2017
5580-999 Sayıcı32601.05.2017
557Sese Göre Yanıp Sönen Ledler50801.05.2017
556L293 DC Motor sürücü devresi65401.05.2017
555Arduino ile Rf kumanda kodu alma401401.05.2017
554RF Alıcı Verici(arduino)48901.05.2017
553Akıllı telefonla çift eksenli servo sürücü41201.05.2017
552Android Arduino Servo Kontrol28501.05.2017
551Arduino Bluetooth uygulaması (Telefonla Led yakıp...47501.05.2017
550Arduino ile Basit 433 MHz RF Verici33501.05.2017
549RF Kumanda kodu çözme (Arduino)343701.05.2017
5483 Konumlu Servo MOtor Simulasyon34901.05.2017
547Basit Servo Motor Kontrolü Sİmülasyon(PTZ) 16f628a38401.05.2017
5460-99 Sayıcı Simülasyon26601.05.2017
545Logic Kapılarla Asal Sayı Bulucu 48701.05.2017
5440-5Volt Voltmetre 16f877a46501.05.2017
542DC Motor Yön Kontrolü(Röleli)60201.05.2017
541DC motorla Amfi Besleme Projesi26701.05.2017
540İnternetten lamba yakıp söndürme(raspberry pi)62501.05.2017
539220 Volt Flip Flop89001.05.2017
538Arduino Rf modül uygulaması24701.05.2017
537Spindle motor arduino driver49001.05.2017
53616f628a İki Ledli Polis Çakarı49501.05.2017
535PWM Devresi(555)64001.05.2017
534LM317'li Amfi124501.05.2017
533TDA 2004 Amfi162401.05.2017
532Lm317'li Flaşör(12VOlt Lambalı)34301.05.2017
531PWM Motor Hız Kontrolü39701.05.2017
530Rasgele Sayı Tutucu40001.05.2017
529Işığa duyarlı alarm47001.05.2017
528DC Voltaj Çiftleyici37201.05.2017
527Sıralı led flaşör45001.05.2017
526Voltaj Üçleyici34001.05.2017
525Voltaj Çiftleyici39701.05.2017
524Dokunuş Sensörü26301.05.2017
523LDR'li Aydınlıkta yanan Lamba55301.05.2017
521220Volt Flaşör61201.05.2017
520Dokunuşla Devre Açıp Kapama32501.05.2017
519Çok basit Ayarlı Güç kaynağı103201.05.2017
518555'li Flaşör44401.05.2017
517Çift 555'li Polis Sireni29401.05.2017
516Su Sensörü (555)34401.05.2017
515Işığa göre çığlık atan devre30901.05.2017
514Trafosuz Güç Kaynağı152001.05.2017
513AC Kablo Bulucu31201.05.2017
512Oyuncak Org28101.05.2017
511Automatic Light Turn On Circuit26501.05.2017
510Clap Switch(with Led indicator)25301.05.2017
509Sound Detector(with Led indicator)35601.05.2017
5081.5 Volt Flasher29101.05.2017
50740 Watt Amfi(Çalışmamış)27901.05.2017
506Triyaklı Gece Lambası65601.05.2017
505Flip flop devresi (fritzing)27301.05.2017
504İki transistörlü tek led flaşör62101.05.2017
503Otomatik gece lambası55201.05.2017
502555'li flip flop devresi97301.05.2017
501Ton kontrol Devresi 103637001.05.2017
500Transistörlü Step motor sürücü tüm devre46301.05.2017
498Arduino Servo Drive Project24501.05.2017
497220V Dimmer 57401.05.2017
49616f877a'lı Analog Digital Converter29601.05.2017
495tda 7560 v3 22201.05.2017
494Asenkron Aşağı ve Yukarı sayıcı24701.05.2017
488Ba1404 Verici56701.05.2017
487Ba1404 Verici34601.05.2017
48112f675 Güneş Panelli Gece Lambası28001.05.2017
480Peryodik Modem Resetleme Devresi50901.05.2017
479KA2281 20 Ledli Vumetre62701.05.2017
478KA2281 Vumetre30001.05.2017
477Pasif Filtre26601.05.2017
476Yüksek Güçlü Simetrik Doğrultma 35401.05.2017
475TDA7294 100 Watt Amfi(Yeni)102201.05.2017
471Lm1036 Ton Kontrol Devresi68101.05.2017
46815A Güç Kaynağı (lm317,2n3055)91501.05.2017
4672x50 Watt Amfi TDA756092401.05.2017
46674ls13 FM Radyo Verici46401.05.2017
464Sesle DC Motor Kontrolü29001.05.2017
462220 Voltla 38 Ledli Lamba35601.05.2017
460Masa Lambası (2 watt)39701.05.2017
459Şerit Ledli Vumetre37001.05.2017
4583x3x3 Led Küp44101.05.2017
453Tda 7000 FM Radyo(tda2003)135301.05.2017
452FM Verici (2 watt)46201.05.2017
451FM Alıcı35601.05.2017
450Ba1404 Verici24301.05.2017
449Tda 7000 FM Radyo(tda2003)61201.05.2017
448MQ-4 Gaz Sensörü (LM741)89901.05.2017
447Tda 7000 FM Radyo(tda2003)93101.05.2017
445Şerit Ledli Polis Çakarı39501.05.2017
444TDA 7294 100 Watt Amfi28301.05.2017
443Pic 16f628a 0-99 sayıcı129001.05.2017
442MQ-4 Gaz Sensörü UM66'lı Alarm Devresi48501.05.2017
4405x7 Matris Devresi22801.05.2017
437Polis Çakar Devresi67401.05.2017
436transistorlü vumetre63301.05.2017
435transistorlu kisa mesafe dinleme cihazı31001.05.2017
434TDA1562Q 50 Watt Amplifikatör40001.05.2017
433Tda 7377 30 Watt Amplifikatör Devresi130701.05.2017
432Yüksek Çözünürlüklü Vumetre(elektor)25101.05.2017
431Arduino Basit Analog Digital Konverter31401.05.2017
430Arduino Alarmlı Gaz Sensoru(MQ-4)63001.05.2017
4293.7 Volttan 5 Volta Yükselteç32801.05.2017
428SD Kartlı Ses Kayıt Cihazı48201.05.2017
427CNY 70 Siyah Renk Sensörü51001.05.2017
426DC motor Fırçasız DC Motor Dönüşümü Devresi42601.05.2017
425200 Watt Simetrik Güç Kaynağı26701.05.2017
424TDA7294 100 Watt Amplifikatör26301.05.2017
423555'li UM66 Melodili Kapı Zili83601.05.2017
421555'li 10 Saniye Gecikmeli Devre98301.05.2017
418Havada Yazı REED Röleli(16f628a)42501.05.2017
417TDA1554Q 2x22 Watt Amfi Devresi66101.05.2017
416Dinleme Cihazı33701.05.2017
415Mono Vumetre33901.05.2017
414TDA 7000 TBA820 FM Radyo54701.05.2017
413Transistörlü Vumetre106401.05.2017
41216f676 Voltmetre(Antrak)44001.05.2017
411Tda 7560 4x50 Watt Amfi Devresi87401.05.2017
410Ledle Hat Çalışması23801.05.2017
40940 Led Vumetre Lm324240601.05.2017
408555 Timer Hesap Programı24101.05.2017
407Servo Motorlu Perhidrol Sallama Düzeneği34801.05.2017
406220Volt Led Lamba28801.05.2017
405RGB Şerit Ledli Vumetre43301.05.2017
404100 Watt Amplifikatör Devresi26901.05.2017
402220 Volt Lamba Doğrultma Devreli27701.05.2017
40116f84 Kapı zili33101.05.2017
400tda1554 amfi devresi 22watt51201.05.2017
399Piano Pic99101.05.2017
39816F877a Termostat Devresi25101.05.2017
397Stereo Kompakt Amplifikatör Projesi31701.05.2017
396Saat Termometre Devresi RTC'li32501.05.2017
395Basit Elektronik Devre Şemaları50601.05.2017
394Trafosuz Ledli Masa Lambası Güzel Bir Tasarım39701.05.2017
393TDA 7377 ton kontrollü stereo amplifikatör76001.05.2017
392TK19 Alıcı devresi83201.05.2017
391Oyuncak Org29001.05.2017
390555'li siren27401.05.2017
389En Basit Pic16f628a devresi55501.05.2017
388Ring Osilatör52301.05.2017
387Indiksiyonlu Isıtıcı37101.05.2017
386Flip Flop NPN34601.05.2017
385Flip Flop (PNP transistörlü)54201.05.2017
3841 Hz Kare dalga osilatörü30101.05.2017
383Arduino Step Motor Projesi50401.05.2017
382DS1307 Gerçek Zamanlı Saat Devresi51401.05.2017
380uln2003 Step Motor Sürücü48901.05.2017
379Transistörle Mosfet Sürülmesi27001.05.2017
378Cny 70 Optik Sensörü TTL Çıkış Devresi47601.05.2017
377Sıcaklık Sensörü 12f67539001.05.2017
376Gaz Sensörü26101.05.2017
375Cmos entegre çıkış yükselteci26201.05.2017
374Arduino Mesafe Ölçer48701.05.2017
373Arduino RTC Saat Projesi26001.05.2017
372IR Uzaktan Kumanda Devresi49201.05.2017
371Yürüyen Işık Devreleri24601.05.2017
370Zamanlama Devreleri39901.05.2017
369Vumetre Devreleri25201.05.2017
368Verici Devreleri25901.05.2017
367Step Motor Sürücü Devreleri27401.05.2017
366Muhtelif Siren ve Zil Devreleri22001.05.2017
365Sıvı Seviye Kontrolü Devreleri25601.05.2017
364Sayıcı Devresi23201.05.2017
363Regülatör ve Güç Kaynağı Devreleri25901.05.2017
362Muhtelif Pil Şarj Cihazları25001.05.2017
361Muhtelif Osilatör Devreleri25001.05.2017
360On Off Devreleri27601.05.2017
359Muhtelif LDR'li Devreler26801.05.2017
358Dokunmatik Anahtarlama Devresi25401.05.2017
357Muhtelif Amplifikatör Devreleri24201.05.2017
356Ampermetre Voltmetre Devresi28301.05.2017
355Muhtelif Uzaktan Kumanda Devresi22901.05.2017
35412v / 220Volt Konvertör Devresi29601.05.2017
353Işık şiddetini frekansa çeviren devre28401.05.2017
352Mikrodenetleyicisiz Termometre26401.05.2017
351220 Volt Dimmer40401.05.2017
350220 Volt Motor Hız Kontrol Devresi82901.05.2017
349Bitmiş Pille Led Yakma36101.05.2017
348Yüksek Çözünürlüklü Vumetre24201.05.2017
347Nikel Cadmiyum Pil Şok Devresi29501.05.2017
346Transistör Test Devresi44701.05.2017
345Hard Disk Motoru Sürme Devresi75901.05.2017
344Li - ion batarya şarj devresi63701.05.2017
343Lazer diyot sürücü devresi63801.05.2017
342Led Lamba (3.5 Watt)29301.05.2017
341Ayarlı Güç Kaynağı lm317t29701.05.2017
340FM Verici (1991 Yılında Yayınlanmış Bir Dergiden)31901.05.2017
3392 Watt FM Verici39101.05.2017
338Led Dimmer33501.05.2017
337İsis Simülasyonları (Lojik Tasarım, Opamplar)26901.05.2017
336Şerit Ledli Polis Çakarı46301.05.2017
3357413 Basit Verici20701.05.2017
334Polis F1 Çakar46701.05.2017
3333 Entegreli Rasgele Sayi tutma devresi33001.05.2017
331Buzdolabi tasarruf devresi32501.05.2017
330Isis simülasyon devreleri23201.05.2017
329Op-amp devre simülasyonlari24601.05.2017
328Akü ve pil sarj devreleri35001.05.2017
327Firildak yazi devresi25101.05.2017
326pic18f4550 deney seti ve pic18f2550 deney seti33801.05.2017
325Pic Kit 2 Pic programlayici 227301.05.2017
324Seri Basit Pic Programlayici27701.05.2017
323Pic Kit 2 Pic programlayici36801.05.2017
32216f877a yilan oyunu31101.05.2017
32116f628a zar27301.05.2017
32016 SUTUN KAYAN YAZI27101.05.2017
31975 Led Türk Bayragi Devresi96701.05.2017
318Bilgisayar güç kaynagindan güç kaynagi35201.05.2017
317Havada Yazi V229801.05.2017
316Step Motor Sürücü32301.05.2017
315Ultrasonik engel dedektoru25301.05.2017
314555 Switch Mode güç kaynagi43701.05.2017
313Li-ion pil sarj devresi74401.05.2017
312Cizgi izleyen robot icin sensor devresi42101.05.2017
311Motor Kontrol Entegresi38201.05.2017
31094 Led Bayrak Devresi173401.05.2017
30916f877 saat, hassas termometre47201.05.2017
30716f628a ile Basit Servo Motor Kontrolü69901.05.2017
306Dtmf Encoder66501.05.2017
305Servo Motor Hiz Kontrolü54301.05.2017
304Basit DC Jeneratör25801.05.2017
303Çizgi izleyen robot30701.05.2017
302Çizgi izleyen robot26401.05.2017
301Telefon radyasyon dedektörü26401.05.2017
3008 Led Flasör27601.05.2017
2990-9 Sayici42701.05.2017
298Alkis Sensörü50301.05.2017
297Servo Motor Test Devresi59201.05.2017
296Güç Göstergesi28301.05.2017
295Havada Yazi 230101.05.2017
2940-99 CMOS Sayici61301.05.2017
293Tek dedektörlü basit alarm devresi 16f877a27701.05.2017
292Lityum Ion sarj makinesi23801.05.2017
291Kursun Asit Aküler için Asiri Desarj Koruma devre...47201.05.2017
290Stres Testi Devresi24801.05.2017
289Tek AA Pil'den 5V güç kaynagi21201.05.2017
288Günes Enerjili Toprak Nem Sensörü37401.05.2017
287USB FM verici46101.05.2017
286Voltaj Denetimli Servo Motor Sürücü Devresi43501.05.2017
285Buzdolabi Açik Kapak Alarmi23101.05.2017
284Sicaklik Sensör LM33528501.05.2017
283Enerji Gösterge Devresi31901.05.2017
282Lityum Ion sarj makinesi27201.05.2017
281Havada Yazi23601.05.2017
280Yaklasim Sensörü27201.05.2017
279Basit FM verici30801.05.2017
278Uzun mesafe Fm verici37701.05.2017
277Arabalar için motor gösterge isigi kapatma devresi34401.05.2017
276Ayarli voltaj regulatörü55301.05.2017
275Polis Çakari Kontrol Devresi30601.05.2017
274Gerilimle frekansi degisen ses üreteci22201.05.2017
2730-9999 sayici devresi38901.05.2017
27224 LED kalp animasyon devresi (pic 16f628a)258101.05.2017
27111 TA Ledlerle Isim Animasyon Devresi37701.05.2017
267Kondansatörlü zaman geçikmesi devresi29801.05.2017
266Ledin Isik Sensörü olarak kullanilmasi27701.05.2017
265Karanlikta yanan lamba35901.05.2017
26416f628a Melodi Devresi59201.05.2017
263DC motor yön kontrolü (H Köprüsü)168201.05.2017
261Vu metre26701.05.2017
258Ledli Isim yazma (12 V)47901.05.2017
257 Brenner 8 Pic Programlayici Kalibrasyon Gerektir...41601.05.2017
2549V pil için sarj test devresi41801.05.2017
253SMD flip flop(18mmx14mm)40001.05.2017
2524 Dijit Voltmetre 16f877a41401.05.2017
251Picli Dijital Voltmetre24801.05.2017
250Tek butonla aç kapa devresi96401.05.2017
249Ni CD Pil sarj devresi82001.05.2017
248Anahtarsiz sarj devresi34501.05.2017
247Basit Karanlik alarmi(555)28001.05.2017
246Basit FM verici24401.05.2017
245Su seviye Dedektoru25801.05.2017
244Ruzgar dedektoru26201.05.2017
243Yagmur alarm devresi50901.05.2017
242Yazi Animasyon Devresi 10 harf(ETEM LISESI)29501.05.2017
241SMD Malzemeli Led Projesi21101.05.2017
240Isik izleyen robot24301.05.2017
239Sicaklikla renk degistiren lamba devresi38101.05.2017
238Günes Pilli Lamba Devresi29601.05.2017
237DTMF'li Uzaktan Kumanda23701.05.2017
236Basit Dc Jeneratör22001.05.2017
235Basit Metal Dedektörü110101.05.2017
234Cep Telefonu Dedektörü35301.05.2017
233Siren330501.05.2017
232555'li Metal Dedektörü153501.05.2017
231Wav uzantili kapi zili24301.05.2017
230Su Seviye Dedektörü30201.05.2017
229PIR'li haraket sensörü36301.05.2017
228Basit LED Buzzer Devreleri61101.05.2017
227Elektronik Pusula24501.05.2017
226TAPIR Elektromagnetik Alan ve Elektrik Dedektörü24001.05.2017
225Mosfetli Sigorta29201.05.2017
224Tek Transistörlü Voltaj Konvertörü26701.05.2017
223Bir cihazin 12 farkli sekilde çalistirilip durdur...26201.05.2017
222LED LDR Ring Osilatör29601.05.2017
221Soft Flasör21401.05.2017
220Sinek Böcek Kovucu Devreler75701.05.2017
218Sivrisinek Kovucu Devresi 555li58801.05.2017
217Sivrisinek Kovucu Devresi49301.05.2017
216Alkisla Led Yakip Söndürme Devresi29801.05.2017
215Kondansatör Sarj Desarj Devresi100701.05.2017
2143 harfli Tabela Simulasyon Devresi27901.05.2017
2133lü Led Flip Flop157101.05.2017
212Siren Devreleri24001.05.2017
211Karisik Siren Devreleri23801.05.2017
210TDA 7000 FM Radyo Alicisi85201.05.2017
209Uzaktan Kumanda Alici Verici Devresi39501.05.2017
208RFID Kapi Otomati Alicisi54201.05.2017
207Çift Yönlü Motor Kontrolü32101.05.2017
206Normal Sesi Robot Sesine Dönüstürücü Devre29601.05.2017
205Kare Dalga Ile Devre Aktive Etme Durdurma29001.05.2017
204RC 5 Kumanda Alicisi Devresi26801.05.2017
203Alkisla Devre Kontrol Etme(elektor)25801.05.2017
202Gürültülü Ortamda Otomatik Ses Ayarlayici21801.05.2017
201RGB Ledin Rastgele Sürülmesi25101.05.2017
200Step Motor Sürücü Devresi87401.05.2017
199Ultrasonik Engel Sensoru21901.05.2017
198Karbon Monoksit(CO) sensoru26301.05.2017
197Asiri Isinma Alarmi27901.05.2017
19660Volttan 5Volta Gerilim Regülatörü(Step Down Con...25601.05.2017
195Yildirim Tahmin Edici Devre31501.05.2017
194Simon Oyunu (Atmel Mikrodenetleyicili)22001.05.2017
193Dokunmatik Anahtarlama Devresi47501.05.2017
192Toricelli Barometresi20801.05.2017
191TV Kumandasiyla Lamba Açip Kapatma Devresi47301.05.2017
190Ev Aletlerinin Uzaktan Kumanda ile Kontrolü30201.05.2017
189Ikili Sayi Saati29501.05.2017
188RGB Led Sürücü Devresi28601.05.2017
187220 V gerilim Gösterge Ledi22701.05.2017
186Infrared Algilama Sensörü22901.05.2017
185Servo Motor Sürücü Devresi119601.05.2017
184Lazerli Alarm Devresi43501.05.2017
183Otomatik Sicaklik Kontrolu Devresi26801.05.2017
181220 Voltla Led Yakilmasi25901.05.2017
180Otomatik Sicaklik Kontrolu Devresi30201.05.2017
179PWM için Ayarlanabilir Görev Saykili Devresi27701.05.2017
178Köprü Tipi Dogrultmaç Devresine Dirençsiz Gösterg...23601.05.2017
177Asiri Akim Göstergesi24601.05.2017
176Step Motor Sürücü Devresi28701.05.2017
175Kisa Dalga Radyo Alicisi44901.05.2017
174Atmel Mikrodenetleyicili Vumetre Devresi27901.05.2017
1731 Saat Zaman Gecikmeli 555 Zamanlayici49601.05.2017
172200 W Amfi Devresi45601.05.2017
171Gerilim Yükselteci22501.05.2017
170Basit Voltaj Regülatörü24401.05.2017
169Yaklasma Sensörü25801.05.2017
168Kumanda Ile Servo Motor Kontrolü28501.05.2017
167Ses Sensörü27301.05.2017
166PWM Modülatörü30401.05.2017
165Bobinsiz 3V'tan 5V yükselteç23701.05.2017
164Kisa Dalga Radyo Alicisi102701.05.2017
163Tek Push Butonlu Aç Kapa Devresi25401.05.2017
162Günes Enerjisi Ile Ni Cd pil sarj devresi39501.05.2017
161Tek Elemanli Kare Dalga Uretecei21701.05.2017
160Simetrik 12V ve 24 Vluk Guc Kaynagi Devresi51301.05.2017
159Ledli Aydinlatma Lambasi38301.05.2017
158Pals Kontrollu Alarm20201.05.2017
156Direnç Hesaplama Kart Yapimi Projesi38201.05.2017
1553 Ledli Flasör22801.05.2017
154Çok Fazla Butonlu Tus Takimi Devresi31501.05.2017
153Basit Reed Roleli Alarm Devresi33001.05.2017
152Karanlikta Çalan Alarm Devresi24001.05.2017
151Step Motor Sürücü Devresi58701.05.2017
150220 Volttan 3 Volt ya da 5 Volt Gerilim Veren Dev...36501.05.2017
149Televizyon Görüntü Test Devresi31601.05.2017
147Iki Entegreli Dijital Zar Uygulamasi26001.05.2017
1461 Hz Kare dalga üreteci46601.05.2017
145Amerika Tipi Siren Devresi36401.05.2017
144Yüksek Gerilim Koruma Devresi55601.05.2017
143Kablosuz Mikrofon28201.05.2017
142Uzaktan kumanda ile lamba kontrolü devresi (Lamba...56801.05.2017
141Push Butonlu Açma Kapama Devresi27501.05.2017
140Basit A.M. Radyo Alicisi43901.05.2017
13912 Voltluk Basit Güç Kaynagi24001.05.2017
138Alkisla 220 V lamba kontrolü36701.05.2017
137Kara Simsek Devresi45001.05.2017
136Alkisla Devre Açma Kapama24101.05.2017
135Melodi Devresi57801.05.2017
133Sebeke Frekansi Ölçümü27901.05.2017
132Pusula26301.05.2017
1311,4V'tan 9V'a Voltaj Yükseltici Devre70801.05.2017
130Picli 3 Dijit Sayici25301.05.2017
129Ledlerle Gürültü Çikarma Devresi27901.05.2017
128Dokunus Kontrollü Dimmer(Karartma-LS7534)24401.05.2017
126Su Deposu Seviye Alarmi26901.05.2017
1255 Ledli Flasör30301.05.2017
124Quartz Saat Zamanlayicisi26201.05.2017
123Melodili Korna66501.05.2017
122Düsük Voltaj Ayarli Güç Kaynagi33201.05.2017
120Basit Bisiklet Alarmi24701.05.2017
1198 Kanalli DTMF Çözücü26001.05.2017
1188 Kanalli DTMF Kodlayici32101.05.2017
117Pic'li basit Zar Devresi50701.05.2017
11612 Volt Lamba ile Flip Flop Devresi116201.05.2017
1143 Dijit Termometre Pic 12f67578001.05.2017
1134 Dijit Dijital Saat Uygulamasi32501.05.2017
112LM317T'li Ayarli Güc Kaynagi41301.05.2017
11122 Kanal Animasyon Karti26701.05.2017
110Tek Led Flasor Devresi Yavas22801.05.2017
109Termometre Devresi32701.05.2017
108Tek Tel Dokunus Dedektoru20201.05.2017
107Ses ile Role kontrolü44001.05.2017
106Mini Dinleme Cihazi32801.05.2017
105Basınçla Elektrik Uretilmesi24101.05.2017
103Trafosuz 100mA'lik güç kaynagi46201.05.2017
102Telefonla cihaz kontrolü devresi30401.05.2017
101Elektrik kesintilerinden etkilenmeyen saat devresi32001.05.2017
100Röle esdegeri devreler23501.05.2017
99Uzaktan kumanda jammer devresi45201.05.2017
97Mikrodenetleyici ile 220Voltluk lamba sürülmesi21801.05.2017
96220 Voltla Ledli Flasör30401.05.2017
951.5 Voltluk tek led flasör25201.05.2017
94Ba6144 Vumetre43501.05.2017
93UAA180 li Ölçüm devresi38201.05.2017
92Tda 2005 Ses Yükselteci64201.05.2017
91TDA 2003 Ses Yükselteci 10 Watt78101.05.2017
90LdrUm6632001.05.2017
89UM66'li basit melodi üreteci82401.05.2017
88Elektromagnetik Dalga Dedektörü33301.05.2017
87Çift 555'Li soft Flasör devresi(elektor)33701.05.2017
86Mikrofonla Cihaz Kontrolü Devresi27301.05.2017
85Kulaklik Yükselteci Devresi27101.05.2017
84Zenerli Voltaj Sabitleyici30301.05.2017
83Voltaj Sabitleme Devreleri62901.05.2017
82Voltaj Regülatörü Devreleri31801.05.2017
815x7 Led Matris61401.05.2017
80Pir dedektörlü zamanlayici devresi38901.05.2017
79555'li 74163lu sayici devresi simulasyonu80901.05.2017
78555'li 7 Segment sayici64801.05.2017
77Esaslar dersi Cevre Akimlari Yöntemi Spark Simula...22601.05.2017
76Pic'li Kapi zili23101.05.2017
7516F877'li skorbord uygulamasi simulasyonu48601.05.2017
74TV kumandasi ile cihaz kontrolu devresi37301.05.2017
7318 Ledli Isikli kalp animasyon29401.05.2017
728 Ledli Pic Deney Karti31001.05.2017
71Isis Sifre Kilit Simulasyonu25101.05.2017
701404'lü Verici Devresi23801.05.2017
69Pic'li saat ve Termometre48701.05.2017
68Uzaktan Kumanda30701.05.2017
66Nem dedektörü40301.05.2017
65Melodi Üreteci25101.05.2017
64Kapi Zili38101.05.2017
63Fm verici26101.05.2017
61Böcek Dedektörü26601.05.2017
60200 Watt Anfi Devresi79001.05.2017
59Fm Verici Devresi29201.05.2017
57TDA 7000 FM75101.05.2017
56Isis 6 matris kayan yazi simulasyonu63401.05.2017
55Isis 24 matris kayan yazi42701.05.2017
54Patlak tasarruf lamba ile gece lambasi yapilmasi43801.05.2017
53555'li nem dedektörü36701.05.2017
52Kara Simsek Devresi26701.05.2017
5110 Ledli Vumetre35701.05.2017
50Transistörlü Verici29101.05.2017
4012 Ledli Pic Deney Karti29901.05.2017
39Tek butonlu açma kapama devresi239001.05.2017
38Basit Metal Dedektoru26601.05.2017
37LCD termometre27801.05.2017
36Lazerli Alarm Devresi68501.05.2017
35Pic'li metal dedektörü44101.05.2017
3478xx-79xx'li devreler42601.05.2017
33Cift Renkli Yuruyen Isik devresi30701.05.2017
32Analog Dijital Dönüstürücü Devresi23301.05.2017
30Pilsiz el feneri26401.05.2017
2950 555'li devre30001.05.2017
28IR diyotlu Algilayici Devre32301.05.2017
26IR alici ve yükseltici Devre37001.05.2017
25IR Algilayici Devre27201.05.2017
24Basit Tek Ledli Flasör Devresi244701.05.2017
23Polis Sireni43601.05.2017
227 Segment Sayici62601.05.2017
21Op-ampli Eviren Yükselteç Devresi54901.05.2017
20Led'li Flasör Devresi(şemasız)32701.05.2017
19Karanlikta Yanan Lamba Devresi105401.05.2017
18Transistorlu Zamanlama Devresi37901.05.2017
17Op-amp evirmeyen yukseltec devresi ve simulasyonu106201.05.2017
16555'li zamanlayici devresi62101.05.2017
14IR tekrarlayici25201.05.2017
13Seri Pic Programlayici34501.05.2017
12FM verici 28001.05.2017
11Havada yazan yazi38201.05.2017
10FM Verici 87..108Mhz48101.05.2017
8Basit Dokunmatik Lamba59401.05.2017
7Kumanda Sinyal Karistiricisi (Jammer)34801.05.2017
6Led Dimmer(Yavasça Sönen Ledler- Kondansatör Sarj...118501.05.2017
5Dokunusla Calisan Lamba35801.05.2017
4Tek Led 555'li Flasör101801.05.2017
3555'li Flasör42801.05.2017
2Flip Flop53601.05.2017
110 Led Ses Seviye Göstergesi Devresi62101.05.2017