Temelelektronik.info

Devreler



NoDevreZiyaretEklenme
732RF otomatik bahçe kapısı simülatör devresi6803.08.2021
731Bluetooth ile RF otomatik Kapı Kumanda Etme5903.08.2021
730Göstergeli Çay Sayacı Esp8266 TM1637 Micropython 12111.05.2021
729Esp8266 TM1637 Micropython Basit Sayac Devresi11011.05.2021
728Çevrim Dışı Okul Çay Sayacı Devresi-RFID,Micropyt...14129.04.2021
727Web Socket Micropython ile Node Mcu Mavi Led Yakma15726.04.2021
726ESP8266 RFID Kart Okuyucu-MicroPython11011.04.2021
725Ultraviyole Dezenfektan devresi15726.03.2021
724Bitik Pilden 5V 53 mA enerji almak23526.12.2020
723Ds18b20 Esp8266 Micropython hava durumu istasyonu20420.12.2020
722MicroPython'la Led Yakıp Söndürme(ESP8266)21812.12.2020
721Arduino Kumanda Kodu Alma 230514.11.2020
720Arduino FPM10A Parmak İzi Okuyucu44810.05.2020
719Arduino BMP180 Basınç Sensörü Uygulaması104911.07.2018
717Arduino Okul Tuvaleti Su Tasarruf Devresi206106.05.2018
716Arduino Okul Tuvaleti Su Tasarruf Devresi100819.04.2018
714TDA7294 Vumetreli Amfi125823.03.2018
713Arduino Reed Anahtarlı Kapı, Pencere Alarmı119014.03.2018
712Thristor Test Circuit134414.03.2018
711LM741 10 Watt Amfi351211.03.2018
710Arduino RF Kumanda Devresi108908.03.2018
709Pic18f4550 Skorbord Uygulaması Sİmülasyonu92403.03.2018
708Arduino DHT11 TMP1637 Nem Sensörü98203.03.2018
707Sese Duyarlı Şerti Led Devresi320702.03.2018
706Arduino DHT11 Sıcaklık ve Nem Sensörü104901.03.2018
705Arduino ile Su aktarma (Çiçek sulama)106722.02.2018
704555'li Voltaj Kontrollü Osilatör (VCO)159419.01.2018
703555'li PWM Motor Sürücü190319.01.2018
702555'li Siren Devresi180819.01.2018
701555'li Metal Dedektörü336619.01.2018
700Telefon Hattı Arıza Alarmı115323.12.2017
699Voltaj Kontrollü Multivibrator77312.12.2017
6981.5 Volt Flaşör116712.12.2017
697Sese Göre yanan LED177805.12.2017
696LDR ve Hareket Sensörlü Otomatik Lamba225127.10.2017
695Arduino Senserlü Lamba 105227.10.2017
694Isı Alarm Devresi(Sıcakta Çalışan Devre)134319.10.2017
693ESP8266 ile güçlü yük kontrolü77903.10.2017
692Arduino Ses Sensörü106918.09.2017
691Arduino Brushless DC motor Driver Circuit202415.08.2017
690Wireless Voltage Detector96107.07.2017
689Korna Devresi147820.06.2017
688Fan Kontrol Devresi197720.06.2017
687FM Verici91020.06.2017
686Röleli Motor Yön Kontrolü Devresi149227.05.2017
685Arduino auto shutdown circuit V372927.05.2017
684CD4047 Inverter Devresi154027.05.2017
683Yuruyen Işık Devresi140327.05.2017
682Lm3909 1.5 V Led Flasher120327.05.2017
681Bass Tiz Filtresi82727.05.2017
680Simple Adjustable Constant Current Source Circuit...99826.05.2017
679Simple Adjustable Constant Current Source Circuit361126.05.2017
678Ni-Cd, Ni-MH Pil şarj devresi235725.05.2017
677Arduino Load Cell (Straing Gauge) Max7219 Ekranlı122421.05.2017
676Pervane Yazı Devresi147918.05.2017
675Robotdyn nano v3 PCB76801.05.2017
6745 Örnekle Arduino Kursu 109201.05.2017
673Döner Kodlayıcı (Rotary Encoder)170101.05.2017
672Arduino CNY70 Sensor212801.05.2017
670Arduino 3 Servo Motorlu Kamera Kontrolü119301.05.2017
669Led Hipnoz Devresi88101.05.2017
668Capasitif Sıvı Test Devresi67401.05.2017
667Köstebek Kovucu115301.05.2017
666555 PWM Motor Hız Kontrolü92401.05.2017
665Transistörlü Kalp Animasyon Devresi141701.05.2017
6644017,555 Zar Devresi111601.05.2017
663ST7297 10 Watt Amplifier58101.05.2017
662Ana cihaza göre yan cihaz açma kapama62301.05.2017
661Mikrodnenetleyicisiz Zar112401.05.2017
660Güç kesinti alarmı145001.05.2017
659Analog kovalayan devre62801.05.2017
65816f628 6 Dijit Dijital Saat 2182101.05.2017
657Arduino Load Cell (Straing Gauge) Kalibrasyon ve ...420101.05.2017
656PTC ile Isı Kontrol Devresi219801.05.2017
655Arduino Mq-125 Air Quality Test circuit114401.05.2017
654LM358 Application Circuits92601.05.2017
653LM358 Non Inverting Amp86701.05.2017
652741 Evirmeyen Yükselteç Devresi257901.05.2017
651USB Light66501.05.2017
650Sese Duyarlı Zamanlamalı Lamba167901.05.2017
64930 Watt Ayarlı Güçkaynağ LM317, 2n3055219201.05.2017
648KA2284 Mono Vumeter129401.05.2017
647Battery Capacity Test (duracell, panasonic and ot...81601.05.2017
646Arduino Lamba Işık Testi59501.05.2017
645Esp8266 Pil Kapasite Testi 129401.05.2017
644Sese Göre Yanan Led devresi140301.05.2017
643LM386 Amplifier100301.05.2017
642ESP8266 Two Sensor Weather Station Logger66501.05.2017
641ESP Programlama ve Test Devresi75801.05.2017
640Çift 555'li siren91701.05.2017
639ESP8266 Turn On Turn Off Circuit162401.05.2017
638ESP8266 Temperature Logger59601.05.2017
637Arduino Titreşim Sensörü154901.05.2017
636Arduino Avoidance Sensor52501.05.2017
635Arduino auto shutdown circuit85601.05.2017
6341.5 Volt Ledli El Feneri87001.05.2017
633Tek Pille 220 Volt Lamba Yakma153101.05.2017
632Arduino Karanlık Sensörü (Basit Analog Giriş)87401.05.2017
631Arduino Otomatik Enerji Kesme Devresi136401.05.2017
630DS18B20 Simplest Circuit Scheme 61901.05.2017
62938 Led Masa Lambası (Max 2Watt)88201.05.2017
626A Sınıfı Yükselteç Uygulaması119801.05.2017
62512 Volt Yusuf Yazısı135601.05.2017
62412 A isimler (12Volt)74901.05.2017
623Kaan 12Volt Isim68001.05.2017
622Invertor87601.05.2017
6213 to 1 Multiplexer Design and simulation66001.05.2017
620Battery Charging Circuit226701.05.2017
619Ardiuno Mini Power Bank Project91401.05.2017
6185 Girişli Asal Sayı Bulucu134501.05.2017
6173V''luk mantar ledlerle Yazı Yazma Devresi92001.05.2017
615Class A Amp Application51701.05.2017
614DC öngerilimli Ortak Emiter Yükselteç82201.05.2017
613Simplest Audio Amp58001.05.2017
6124060 Phone Ringer Circuit62901.05.2017
611Clap Switch65501.05.2017
610Arduino On Günlük Sicaklık Kaydedici54301.05.2017
6092to1 Multiplexer61401.05.2017
608Ana Cihaza Göre Yan Cihazı Kapama Devresi61001.05.2017
607Yaklaşma Anahtarı( Avoidance Sensor Switch)78001.05.2017
606220 Volt'la Tek Led Yakma259401.05.2017
605Buzdolabı Açık Kapı Alarmı243401.05.2017
604Arduino Saat + Termometre + Günlük Sıcaklık Logger162401.05.2017
603Arduino DS18B20 Termometre79101.05.2017
602Arduino RTC Max7219 SDCard Sıcaklık Kaydedici69901.05.2017
601Arduino 8 Dijit RTC Saat Projesi Max7219'lu103001.05.2017
600Arduino LCD Ekranlı Load Cell (Hassas Terazi)1104601.05.2017
599Arduino 2x16 LCD Ekranlı RTC Saat ve Termometre 295201.05.2017
598Arduino DS18B20 Sıcaklık Sensörü85401.05.2017
597Arduino RTC LCD Saat 80001.05.2017
596Arduino Joystickle Çift eksenli Servo Kontrolü68101.05.2017
5952 lamba, 2 anahtarla tek kablo üzerinden kontrol188001.05.2017
594Telefonla Bluetooth ve RF Modüllü 220Volt Lamba K...92601.05.2017
593Arduino RFID uygulaması94801.05.2017
592RGB Ledli Renk Sensörü Devresi TCS230136901.05.2017
591TCS230 Arduino Color Sensor Uygulaması72601.05.2017
5902 x DC Motor Sürücü 10A 12v97001.05.2017
589Max660 Voltaj Çiftleyici89201.05.2017
5880-999 Senkron JK Flip Flop Sayıcı71901.05.2017
587Ph Sensor OWL2pe or BASIC Stamp interface Circuit89801.05.2017
586FB 1907 - Fenerbahçe Devresi 60701.05.2017
585Kablosuz Güç Transferi100601.05.2017
584Max860, Max880 Voltaj Tersleyici 265901.05.2017
583Max660 Voltaj Tersleyici99001.05.2017
582LM35 -50 den +150 Dereceye Termometre Devresi129201.05.2017
58116f628 6 Dijit Dijital Saat142301.05.2017
58016f877a'lı dijital saat138901.05.2017
579Arduino Load Cell (Straing Gauge) Uygulaması741101.05.2017
578TDA 2030 Ton kontrollü Amfi92101.05.2017
577Max660 Voltaj Çiftleyici57101.05.2017
5761.5 Voltla Led yakma91701.05.2017
5750-7 Senkron Yukarı Sayıcı142501.05.2017
574TDA1554Q 2X22W ANFİ DEVRESİ275801.05.2017
572Li-ion piller için Düşük Voltaj Gösterge Devresi152001.05.2017
571TK19 IR Receiver Circuit185701.05.2017
570Arduino Samsung Uzaktan Kumanda ile Devre Kontrolü115401.05.2017
56916f877a Skorbord Uygulaması124401.05.2017
568Motor Devir Sayısı Ölçme Devresi178301.05.2017
567555'li Piezo Driver Osilatörü354901.05.2017
562Pilsiz, mıknatıs ve röle ile led yakma116001.05.2017
561Arduino HDD motoru Çalıştırma ve Devir Sayısı Ölç...559101.05.2017
560Tek transistörlü amplifikatör73301.05.2017
559GS 1905(16f84-16f628)102101.05.2017
5580-999 Sayıcı73801.05.2017
557Sese Göre Yanıp Sönen Ledler111301.05.2017
556L293 DC Motor sürücü devresi168501.05.2017
555Arduino ile Rf kumanda kodu alma543201.05.2017
554RF Alıcı Verici(arduino)100101.05.2017
553Akıllı telefonla çift eksenli servo sürücü73901.05.2017
552Android Arduino Servo Kontrol57201.05.2017
551Arduino Bluetooth uygulaması (Telefonla Led yakıp...119801.05.2017
550Arduino ile Basit 433 MHz RF Verici73001.05.2017
549RF Kumanda kodu çözme (Arduino)711101.05.2017
5483 Konumlu Servo MOtor Simulasyon97101.05.2017
547Basit Servo Motor Kontrolü Sİmülasyon(PTZ) 16f628a90901.05.2017
5460-99 Sayıcı Simülasyon52601.05.2017
545Logic Kapılarla Asal Sayı Bulucu 128001.05.2017
5440-5Volt Voltmetre 16f877a113901.05.2017
542DC Motor Yön Kontrolü(Röleli)164801.05.2017
541DC motorla Amfi Besleme Projesi71201.05.2017
540İnternetten lamba yakıp söndürme(raspberry pi)161701.05.2017
539220 Volt Flip Flop204301.05.2017
538Arduino Rf modül uygulaması56801.05.2017
537Spindle motor arduino driver113301.05.2017
53616f628a İki Ledli Polis Çakarı98001.05.2017
535PWM Devresi(555)164001.05.2017
534LM317'li Amfi344301.05.2017
533TDA 2004 Amfi342901.05.2017
532Lm317'li Flaşör(12VOlt Lambalı)94001.05.2017
531PWM Motor Hız Kontrolü176301.05.2017
530Rasgele Sayı Tutucu113801.05.2017
529Işığa duyarlı alarm108901.05.2017
528DC Voltaj Çiftleyici111801.05.2017
527Sıralı led flaşör104601.05.2017
526Voltaj Üçleyici87601.05.2017
525Voltaj Çiftleyici108701.05.2017
524Dokunuş Sensörü60201.05.2017
523LDR'li Aydınlıkta yanan Lamba202501.05.2017
521220Volt Flaşör118101.05.2017
520Dokunuşla Devre Açıp Kapama69401.05.2017
519Çok basit Ayarlı Güç kaynağı310101.05.2017
518555'li Flaşör174101.05.2017
517Çift 555'li Polis Sireni86601.05.2017
516Su Sensörü (555)118201.05.2017
515Işığa göre çığlık atan devre69001.05.2017
514Trafosuz Güç Kaynağı333501.05.2017
513AC Kablo Bulucu68201.05.2017
512Oyuncak Org83201.05.2017
511Automatic Light Turn On Circuit58901.05.2017
510Clap Switch(with Led indicator)61301.05.2017
509Sound Detector(with Led indicator)84801.05.2017
5081.5 Volt Flasher70401.05.2017
50740 Watt Amfi(Çalışmamış)73201.05.2017
506Triyaklı Gece Lambası128701.05.2017
505Flip flop devresi (fritzing)57501.05.2017
504İki transistörlü tek led flaşör186601.05.2017
503Otomatik gece lambası141701.05.2017
502555'li flip flop devresi276601.05.2017
501Ton kontrol Devresi 103687501.05.2017
500Transistörlü Step motor sürücü tüm devre115401.05.2017
498Arduino Servo Drive Project53401.05.2017
497220V Dimmer 139301.05.2017
49616f877a'lı Analog Digital Converter67601.05.2017
495tda 7560 v3 54501.05.2017
494Asenkron Aşağı ve Yukarı sayıcı58101.05.2017
488Ba1404 Verici134301.05.2017
487Ba1404 Verici61901.05.2017
48112f675 Güneş Panelli Gece Lambası58401.05.2017
480Peryodik Modem Resetleme Devresi108501.05.2017
479KA2281 20 Ledli Vumetre151401.05.2017
478KA2281 Vumetre111701.05.2017
477Pasif Filtre89401.05.2017
476Yüksek Güçlü Simetrik Doğrultma 71801.05.2017
475TDA7294 100 Watt Amfi(Yeni)218301.05.2017
471Lm1036 Ton Kontrol Devresi172801.05.2017
46815A Güç Kaynağı (lm317,2n3055)284601.05.2017
4672x50 Watt Amfi TDA7560224801.05.2017
46674ls13 FM Radyo Verici138201.05.2017
464Sesle DC Motor Kontrolü68701.05.2017
462220 Voltla 38 Ledli Lamba75701.05.2017
460Masa Lambası (2 watt)72401.05.2017
459Şerit Ledli Vumetre76601.05.2017
4583x3x3 Led Küp88601.05.2017
453Tda 7000 FM Radyo(tda2003)285101.05.2017
452FM Verici (2 watt)118101.05.2017
451FM Alıcı103801.05.2017
450Ba1404 Verici53901.05.2017
449Tda 7000 FM Radyo(tda2003)167601.05.2017
448MQ-4 Gaz Sensörü (LM741)181701.05.2017
447Tda 7000 FM Radyo(tda2003)228001.05.2017
445Şerit Ledli Polis Çakarı82101.05.2017
444TDA 7294 100 Watt Amfi77301.05.2017
443Pic 16f628a 0-99 sayıcı266001.05.2017
442MQ-4 Gaz Sensörü UM66'lı Alarm Devresi114401.05.2017
4405x7 Matris Devresi49901.05.2017
437Polis Çakar Devresi133101.05.2017
436transistorlü vumetre213601.05.2017
435transistorlu kisa mesafe dinleme cihazı67801.05.2017
434TDA1562Q 50 Watt Amplifikatör98301.05.2017
433Tda 7377 30 Watt Amplifikatör Devresi277101.05.2017
432Yüksek Çözünürlüklü Vumetre(elektor)67201.05.2017
431Arduino Basit Analog Digital Konverter64901.05.2017
430Arduino Alarmlı Gaz Sensoru(MQ-4)133801.05.2017
4293.7 Volttan 5 Volta Yükselteç70101.05.2017
428SD Kartlı Ses Kayıt Cihazı118801.05.2017
427CNY 70 Siyah Renk Sensörü120601.05.2017
426DC motor Fırçasız DC Motor Dönüşümü Devresi105001.05.2017
425200 Watt Simetrik Güç Kaynağı62101.05.2017
424TDA7294 100 Watt Amplifikatör64701.05.2017
423555'li UM66 Melodili Kapı Zili254801.05.2017
421555'li 10 Saniye Gecikmeli Devre240101.05.2017
418Havada Yazı REED Röleli(16f628a)103901.05.2017
417TDA1554Q 2x22 Watt Amfi Devresi184301.05.2017
416Dinleme Cihazı107201.05.2017
415Mono Vumetre83101.05.2017
414TDA 7000 TBA820 FM Radyo141701.05.2017
413Transistörlü Vumetre239201.05.2017
41216f676 Voltmetre(Antrak)105301.05.2017
411Tda 7560 4x50 Watt Amfi Devresi183101.05.2017
410Ledle Hat Çalışması62701.05.2017
40940 Led Vumetre Lm324366901.05.2017
408555 Timer Hesap Programı52001.05.2017
407Servo Motorlu Perhidrol Sallama Düzeneği69701.05.2017
406220Volt Led Lamba71101.05.2017
405RGB Şerit Ledli Vumetre98101.05.2017
404100 Watt Amplifikatör Devresi62401.05.2017
402220 Volt Lamba Doğrultma Devreli71001.05.2017
40116f84 Kapı zili84501.05.2017
400tda1554 amfi devresi 22watt87301.05.2017
399Piano Pic203901.05.2017
39816F877a Termostat Devresi57901.05.2017
397Stereo Kompakt Amplifikatör Projesi74401.05.2017
396Saat Termometre Devresi RTC'li82901.05.2017
395Basit Elektronik Devre Şemaları107901.05.2017
394Trafosuz Ledli Masa Lambası Güzel Bir Tasarım75901.05.2017
393TDA 7377 ton kontrollü stereo amplifikatör194201.05.2017
392TK19 Alıcı devresi209501.05.2017
391Oyuncak Org76701.05.2017
390555'li siren56501.05.2017
389En Basit Pic16f628a devresi117401.05.2017
388Ring Osilatör117501.05.2017
387Indiksiyonlu Isıtıcı74701.05.2017
386Flip Flop NPN118501.05.2017
385Flip Flop (PNP transistörlü)132501.05.2017
3841 Hz Kare dalga osilatörü95601.05.2017
383Arduino Step Motor Projesi119801.05.2017
382DS1307 Gerçek Zamanlı Saat Devresi131601.05.2017
380uln2003 Step Motor Sürücü177701.05.2017
379Transistörle Mosfet Sürülmesi97201.05.2017
378Cny 70 Optik Sensörü TTL Çıkış Devresi137101.05.2017
377Sıcaklık Sensörü 12f675120101.05.2017
376Gaz Sensörü66401.05.2017
375Cmos entegre çıkış yükselteci68301.05.2017
374Arduino Mesafe Ölçer126301.05.2017
373Arduino RTC Saat Projesi55501.05.2017
372IR Uzaktan Kumanda Devresi89501.05.2017
371Yürüyen Işık Devreleri51001.05.2017
370Zamanlama Devreleri75601.05.2017
369Vumetre Devreleri60001.05.2017
368Verici Devreleri52501.05.2017
367Step Motor Sürücü Devreleri60401.05.2017
366Muhtelif Siren ve Zil Devreleri48501.05.2017
365Sıvı Seviye Kontrolü Devreleri50801.05.2017
364Sayıcı Devresi47801.05.2017
363Regülatör ve Güç Kaynağı Devreleri65001.05.2017
362Muhtelif Pil Şarj Cihazları55901.05.2017
361Muhtelif Osilatör Devreleri50601.05.2017
360On Off Devreleri55001.05.2017
359Muhtelif LDR'li Devreler57201.05.2017
358Dokunmatik Anahtarlama Devresi51601.05.2017
357Muhtelif Amplifikatör Devreleri53001.05.2017
356Ampermetre Voltmetre Devresi58301.05.2017
355Muhtelif Uzaktan Kumanda Devresi52801.05.2017
35412v / 220Volt Konvertör Devresi90701.05.2017
353Işık şiddetini frekansa çeviren devre78201.05.2017
352Mikrodenetleyicisiz Termometre60901.05.2017
351220 Volt Dimmer95601.05.2017
350220 Volt Motor Hız Kontrol Devresi226901.05.2017
349Bitmiş Pille Led Yakma73601.05.2017
348Yüksek Çözünürlüklü Vumetre52801.05.2017
347Nikel Cadmiyum Pil Şok Devresi75401.05.2017
346Transistör Test Devresi133501.05.2017
345Hard Disk Motoru Sürme Devresi150201.05.2017
344Li - ion batarya şarj devresi176301.05.2017
343Lazer diyot sürücü devresi165201.05.2017
342Led Lamba (3.5 Watt)61501.05.2017
341Ayarlı Güç Kaynağı lm317t79801.05.2017
340FM Verici (1991 Yılında Yayınlanmış Bir Dergiden)66801.05.2017
3392 Watt FM Verici91501.05.2017
338Led Dimmer111701.05.2017
337İsis Simülasyonları (Lojik Tasarım, Opamplar)54401.05.2017
336Şerit Ledli Polis Çakarı78501.05.2017
3357413 Basit Verici49101.05.2017
334Polis F1 Çakar96301.05.2017
3333 Entegreli Rasgele Sayi tutma devresi88801.05.2017
331Buzdolabi tasarruf devresi67801.05.2017
330Isis simülasyon devreleri51101.05.2017
329Op-amp devre simülasyonlari56601.05.2017
328Akü ve pil sarj devreleri77001.05.2017
327Firildak yazi devresi62501.05.2017
326pic18f4550 deney seti ve pic18f2550 deney seti68301.05.2017
325Pic Kit 2 Pic programlayici 278201.05.2017
324Seri Basit Pic Programlayici64201.05.2017
323Pic Kit 2 Pic programlayici80301.05.2017
32216f877a yilan oyunu63701.05.2017
32116f628a zar72601.05.2017
32016 SUTUN KAYAN YAZI93701.05.2017
31975 Led Türk Bayragi Devresi229701.05.2017
318Bilgisayar güç kaynagindan güç kaynagi70101.05.2017
317Havada Yazi V259301.05.2017
316Step Motor Sürücü65001.05.2017
315Ultrasonik engel dedektoru57601.05.2017
314555 Switch Mode güç kaynagi135001.05.2017
313Li-ion pil sarj devresi193401.05.2017
312Cizgi izleyen robot icin sensor devresi122401.05.2017
311Motor Kontrol Entegresi97501.05.2017
31094 Led Bayrak Devresi342401.05.2017
30916f877 saat, hassas termometre118801.05.2017
30716f628a ile Basit Servo Motor Kontrolü173301.05.2017
306Dtmf Encoder175201.05.2017
305Servo Motor Hiz Kontrolü137301.05.2017
304Basit DC Jeneratör54301.05.2017
303Çizgi izleyen robot75401.05.2017
302Çizgi izleyen robot62101.05.2017
301Telefon radyasyon dedektörü59301.05.2017
3008 Led Flasör67601.05.2017
2990-9 Sayici151501.05.2017
298Alkis Sensörü154201.05.2017
297Servo Motor Test Devresi153001.05.2017
296Güç Göstergesi64801.05.2017
295Havada Yazi 258801.05.2017
2940-99 CMOS Sayici179401.05.2017
293Tek dedektörlü basit alarm devresi 16f877a73601.05.2017
292Lityum Ion sarj makinesi58701.05.2017
291Kursun Asit Aküler için Asiri Desarj Koruma devre...133601.05.2017
290Stres Testi Devresi53701.05.2017
289Tek AA Pil'den 5V güç kaynagi62101.05.2017
288Günes Enerjili Toprak Nem Sensörü111501.05.2017
287USB FM verici87301.05.2017
286Voltaj Denetimli Servo Motor Sürücü Devresi139301.05.2017
285Buzdolabi Açik Kapak Alarmi53001.05.2017
284Sicaklik Sensör LM33586401.05.2017
283Enerji Gösterge Devresi61001.05.2017
282Lityum Ion sarj makinesi65901.05.2017
281Havada Yazi54101.05.2017
280Yaklasim Sensörü96201.05.2017
279Basit FM verici106901.05.2017
278Uzun mesafe Fm verici95401.05.2017
277Arabalar için motor gösterge isigi kapatma devresi76401.05.2017
276Ayarli voltaj regulatörü184101.05.2017
275Polis Çakari Kontrol Devresi85301.05.2017
274Gerilimle frekansi degisen ses üreteci65901.05.2017
2730-9999 sayici devresi92701.05.2017
27224 LED kalp animasyon devresi (pic 16f628a)584101.05.2017
27111 TA Ledlerle Isim Animasyon Devresi80101.05.2017
267Kondansatörlü zaman geçikmesi devresi66001.05.2017
266Ledin Isik Sensörü olarak kullanilmasi55301.05.2017
265Karanlikta yanan lamba133901.05.2017
26416f628a Melodi Devresi127201.05.2017
263DC motor yön kontrolü (H Köprüsü)361901.05.2017
261Vu metre56901.05.2017
258Ledli Isim yazma (12 V)106001.05.2017
257 Brenner 8 Pic Programlayici Kalibrasyon Gerektir...91301.05.2017
2549V pil için sarj test devresi115001.05.2017
253SMD flip flop(18mmx14mm)87601.05.2017
2524 Dijit Voltmetre 16f877a94901.05.2017
251Picli Dijital Voltmetre73701.05.2017
250Tek butonla aç kapa devresi219301.05.2017
249Ni CD Pil sarj devresi223601.05.2017
248Anahtarsiz sarj devresi77401.05.2017
247Basit Karanlik alarmi(555)74401.05.2017
246Basit FM verici58201.05.2017
245Su seviye Dedektoru76101.05.2017
244Ruzgar dedektoru51001.05.2017
243Yagmur alarm devresi120401.05.2017
242Yazi Animasyon Devresi 10 harf(ETEM LISESI)61701.05.2017
241SMD Malzemeli Led Projesi42901.05.2017
240Isik izleyen robot47801.05.2017
239Sicaklikla renk degistiren lamba devresi111201.05.2017
238Günes Pilli Lamba Devresi68901.05.2017
237DTMF'li Uzaktan Kumanda65701.05.2017
236Basit Dc Jeneratör47901.05.2017
235Basit Metal Dedektörü248001.05.2017
234Cep Telefonu Dedektörü97801.05.2017
233Siren424601.05.2017
232555'li Metal Dedektörü321001.05.2017
231Wav uzantili kapi zili62101.05.2017
230Su Seviye Dedektörü59601.05.2017
229PIR'li haraket sensörü111801.05.2017
228Basit LED Buzzer Devreleri142901.05.2017
227Elektronik Pusula49501.05.2017
226TAPIR Elektromagnetik Alan ve Elektrik Dedektörü55501.05.2017
225Mosfetli Sigorta57301.05.2017
224Tek Transistörlü Voltaj Konvertörü74101.05.2017
223Bir cihazin 12 farkli sekilde çalistirilip durdur...53801.05.2017
222LED LDR Ring Osilatör79001.05.2017
221Soft Flasör55801.05.2017
220Sinek Böcek Kovucu Devreler174701.05.2017
218Sivrisinek Kovucu Devresi 555li169101.05.2017
217Sivrisinek Kovucu Devresi141301.05.2017
216Alkisla Led Yakip Söndürme Devresi59301.05.2017
215Kondansatör Sarj Desarj Devresi256801.05.2017
2143 harfli Tabela Simulasyon Devresi65901.05.2017
2133lü Led Flip Flop432301.05.2017
212Siren Devreleri47501.05.2017
211Karisik Siren Devreleri48901.05.2017
210TDA 7000 FM Radyo Alicisi259701.05.2017
209Uzaktan Kumanda Alici Verici Devresi114501.05.2017
208RFID Kapi Otomati Alicisi100801.05.2017
207Çift Yönlü Motor Kontrolü63101.05.2017
206Normal Sesi Robot Sesine Dönüstürücü Devre88601.05.2017
205Kare Dalga Ile Devre Aktive Etme Durdurma113101.05.2017
204RC 5 Kumanda Alicisi Devresi66501.05.2017
203Alkisla Devre Kontrol Etme(elektor)54001.05.2017
202Gürültülü Ortamda Otomatik Ses Ayarlayici50101.05.2017
201RGB Ledin Rastgele Sürülmesi57401.05.2017
200Step Motor Sürücü Devresi212801.05.2017
199Ultrasonik Engel Sensoru49601.05.2017
198Karbon Monoksit(CO) sensoru61301.05.2017
197Asiri Isinma Alarmi53201.05.2017
19660Volttan 5Volta Gerilim Regülatörü(Step Down Con...51801.05.2017
195Yildirim Tahmin Edici Devre62201.05.2017
194Simon Oyunu (Atmel Mikrodenetleyicili)46201.05.2017
193Dokunmatik Anahtarlama Devresi110101.05.2017
192Toricelli Barometresi69601.05.2017
191TV Kumandasiyla Lamba Açip Kapatma Devresi83101.05.2017
190Ev Aletlerinin Uzaktan Kumanda ile Kontrolü60801.05.2017
189Ikili Sayi Saati61101.05.2017
188RGB Led Sürücü Devresi167501.05.2017
187220 V gerilim Gösterge Ledi52801.05.2017
186Infrared Algilama Sensörü47701.05.2017
185Servo Motor Sürücü Devresi265901.05.2017
184Lazerli Alarm Devresi132501.05.2017
183Otomatik Sicaklik Kontrolu Devresi51701.05.2017
181220 Voltla Led Yakilmasi58101.05.2017
180Otomatik Sicaklik Kontrolu Devresi54601.05.2017
179PWM için Ayarlanabilir Görev Saykili Devresi70501.05.2017
178Köprü Tipi Dogrultmaç Devresine Dirençsiz Gösterg...57901.05.2017
177Asiri Akim Göstergesi50601.05.2017
176Step Motor Sürücü Devresi72801.05.2017
175Kisa Dalga Radyo Alicisi147201.05.2017
174Atmel Mikrodenetleyicili Vumetre Devresi119401.05.2017
1731 Saat Zaman Gecikmeli 555 Zamanlayici139301.05.2017
172200 W Amfi Devresi95701.05.2017
171Gerilim Yükselteci51201.05.2017
170Basit Voltaj Regülatörü60401.05.2017
169Yaklasma Sensörü60401.05.2017
168Kumanda Ile Servo Motor Kontrolü56001.05.2017
167Ses Sensörü60901.05.2017
166PWM Modülatörü67001.05.2017
165Bobinsiz 3V'tan 5V yükselteç49101.05.2017
164Kisa Dalga Radyo Alicisi241701.05.2017
163Tek Push Butonlu Aç Kapa Devresi83501.05.2017
162Günes Enerjisi Ile Ni Cd pil sarj devresi87301.05.2017
161Tek Elemanli Kare Dalga Uretecei47201.05.2017
160Simetrik 12V ve 24 Vluk Guc Kaynagi Devresi177701.05.2017
159Ledli Aydinlatma Lambasi75701.05.2017
158Pals Kontrollu Alarm43201.05.2017
156Direnç Hesaplama Kart Yapimi Projesi97901.05.2017
1553 Ledli Flasör50901.05.2017
154Çok Fazla Butonlu Tus Takimi Devresi108301.05.2017
153Basit Reed Roleli Alarm Devresi96601.05.2017
152Karanlikta Çalan Alarm Devresi60801.05.2017
151Step Motor Sürücü Devresi195101.05.2017
150220 Volttan 3 Volt ya da 5 Volt Gerilim Veren Dev...88601.05.2017
149Televizyon Görüntü Test Devresi66101.05.2017
147Iki Entegreli Dijital Zar Uygulamasi70401.05.2017
1461 Hz Kare dalga üreteci115901.05.2017
145Amerika Tipi Siren Devresi74601.05.2017
144Yüksek Gerilim Koruma Devresi131301.05.2017
143Kablosuz Mikrofon80801.05.2017
142Uzaktan kumanda ile lamba kontrolü devresi (Lamba...171301.05.2017
141Push Butonlu Açma Kapama Devresi64501.05.2017
140Basit A.M. Radyo Alicisi164301.05.2017
13912 Voltluk Basit Güç Kaynagi64301.05.2017
138Alkisla 220 V lamba kontrolü114801.05.2017
137Kara Simsek Devresi166001.05.2017
136Alkisla Devre Açma Kapama49201.05.2017
135Melodi Devresi145101.05.2017
133Sebeke Frekansi Ölçümü59201.05.2017
132Pusula55401.05.2017
1311,4V'tan 9V'a Voltaj Yükseltici Devre151901.05.2017
130Picli 3 Dijit Sayici54301.05.2017
129Ledlerle Gürültü Çikarma Devresi58401.05.2017
128Dokunus Kontrollü Dimmer(Karartma-LS7534)63201.05.2017
126Su Deposu Seviye Alarmi52501.05.2017
1255 Ledli Flasör88101.05.2017
124Quartz Saat Zamanlayicisi57001.05.2017
123Melodili Korna177301.05.2017
122Düsük Voltaj Ayarli Güç Kaynagi85601.05.2017
120Basit Bisiklet Alarmi51401.05.2017
1198 Kanalli DTMF Çözücü63101.05.2017
1188 Kanalli DTMF Kodlayici80001.05.2017
117Pic'li basit Zar Devresi117601.05.2017
11612 Volt Lamba ile Flip Flop Devresi245301.05.2017
1143 Dijit Termometre Pic 12f675146201.05.2017
1134 Dijit Dijital Saat Uygulamasi66701.05.2017
112LM317T'li Ayarli Güc Kaynagi97501.05.2017
11122 Kanal Animasyon Karti55401.05.2017
110Tek Led Flasor Devresi Yavas48701.05.2017
109Termometre Devresi131601.05.2017
108Tek Tel Dokunus Dedektoru41401.05.2017
107Ses ile Role kontrolü138201.05.2017
106Mini Dinleme Cihazi81701.05.2017
105Basınçla Elektrik Uretilmesi51101.05.2017
103Trafosuz 100mA'lik güç kaynagi192501.05.2017
102Telefonla cihaz kontrolü devresi96401.05.2017
101Elektrik kesintilerinden etkilenmeyen saat devresi98401.05.2017
100Röle esdegeri devreler60801.05.2017
99Uzaktan kumanda jammer devresi143901.05.2017
97Mikrodenetleyici ile 220Voltluk lamba sürülmesi58301.05.2017
96220 Voltla Ledli Flasör58501.05.2017
951.5 Voltluk tek led flasör68101.05.2017
94Ba6144 Vumetre93701.05.2017
93UAA180 li Ölçüm devresi123601.05.2017
92Tda 2005 Ses Yükselteci174201.05.2017
91TDA 2003 Ses Yükselteci 10 Watt174901.05.2017
90LdrUm66104901.05.2017
89UM66'li basit melodi üreteci161601.05.2017
88Elektromagnetik Dalga Dedektörü71901.05.2017
87Çift 555'Li soft Flasör devresi(elektor)103601.05.2017
86Mikrofonla Cihaz Kontrolü Devresi58101.05.2017
85Kulaklik Yükselteci Devresi74401.05.2017
84Zenerli Voltaj Sabitleyici83701.05.2017
83Voltaj Sabitleme Devreleri172801.05.2017
82Voltaj Regülatörü Devreleri84401.05.2017
815x7 Led Matris118001.05.2017
80Pir dedektörlü zamanlayici devresi139601.05.2017
79555'li 74163lu sayici devresi simulasyonu207101.05.2017
78555'li 7 Segment sayici171801.05.2017
77Esaslar dersi Cevre Akimlari Yöntemi Spark Simula...47701.05.2017
76Pic'li Kapi zili54201.05.2017
7516F877'li skorbord uygulamasi simulasyonu106701.05.2017
74TV kumandasi ile cihaz kontrolu devresi81101.05.2017
7318 Ledli Isikli kalp animasyon94501.05.2017
728 Ledli Pic Deney Karti65701.05.2017
71Isis Sifre Kilit Simulasyonu49901.05.2017
701404'lü Verici Devresi49101.05.2017
69Pic'li saat ve Termometre113201.05.2017
68Uzaktan Kumanda67001.05.2017
66Nem dedektörü93401.05.2017
65Melodi Üreteci62001.05.2017
64Kapi Zili115501.05.2017
63Fm verici62801.05.2017
61Böcek Dedektörü54301.05.2017
60200 Watt Anfi Devresi169401.05.2017
59Fm Verici Devresi59201.05.2017
57TDA 7000 FM186401.05.2017
56Isis 6 matris kayan yazi simulasyonu160101.05.2017
55Isis 24 matris kayan yazi136801.05.2017
54Patlak tasarruf lamba ile gece lambasi yapilmasi88701.05.2017
53555'li nem dedektörü89401.05.2017
52Kara Simsek Devresi66701.05.2017
5110 Ledli Vumetre78201.05.2017
50Transistörlü Verici56301.05.2017
4012 Ledli Pic Deney Karti72801.05.2017
39Tek butonlu açma kapama devresi638201.05.2017
38Basit Metal Dedektoru54901.05.2017
37LCD termometre57601.05.2017
36Lazerli Alarm Devresi161901.05.2017
35Pic'li metal dedektörü109801.05.2017
3478xx-79xx'li devreler68601.05.2017
33Cift Renkli Yuruyen Isik devresi66201.05.2017
32Analog Dijital Dönüstürücü Devresi48101.05.2017
30Pilsiz el feneri62501.05.2017
2950 555'li devre60901.05.2017
28IR diyotlu Algilayici Devre79001.05.2017
26IR alici ve yükseltici Devre72801.05.2017
25IR Algilayici Devre56801.05.2017
24Basit Tek Ledli Flasör Devresi515701.05.2017
23Polis Sireni147501.05.2017
227 Segment Sayici174401.05.2017
21Op-ampli Eviren Yükselteç Devresi157001.05.2017
20Led'li Flasör Devresi(şemasız)108301.05.2017
19Karanlikta Yanan Lamba Devresi232901.05.2017
18Transistorlu Zamanlama Devresi99401.05.2017
17Op-amp evirmeyen yukseltec devresi ve simulasyonu251301.05.2017
16555'li zamanlayici devresi141901.05.2017
14IR tekrarlayici56501.05.2017
13Seri Pic Programlayici66401.05.2017
12FM verici 64901.05.2017
11Havada yazan yazi79901.05.2017
10FM Verici 87..108Mhz103301.05.2017
8Basit Dokunmatik Lamba155101.05.2017
7Kumanda Sinyal Karistiricisi (Jammer)104801.05.2017
6Led Dimmer(Yavasça Sönen Ledler- Kondansatör Sarj...222401.05.2017
5Dokunusla Calisan Lamba86301.05.2017
4Tek Led 555'li Flasör241801.05.2017
3555'li Flasör119201.05.2017
2Flip Flop126701.05.2017
110 Led Ses Seviye Göstergesi Devresi118201.05.2017