Temelelektronik.info

Devreler



NoDevreZiyaretEklenme
7332SC5200 Amfi devresi 17311.12.2021
732RF otomatik bahçe kapısı simülatör devresi27303.08.2021
731Bluetooth ile RF otomatik Kapı Kumanda Etme23203.08.2021
730Göstergeli Çay Sayacı Esp8266 TM1637 Micropython 28111.05.2021
729Esp8266 TM1637 Micropython Basit Sayac Devresi27111.05.2021
728Çevrim Dışı Okul Çay Sayacı Devresi-RFID,Micropyt...29029.04.2021
727Web Socket Micropython ile Node Mcu Mavi Led Yakma33826.04.2021
726ESP8266 RFID Kart Okuyucu-MicroPython28611.04.2021
725Ultraviyole Dezenfektan devresi33526.03.2021
724Bitik Pilden 5V 53 mA enerji almak39426.12.2020
723Ds18b20 Esp8266 Micropython hava durumu istasyonu34020.12.2020
722MicroPython'la Led Yakıp Söndürme(ESP8266)36112.12.2020
721Arduino Kumanda Kodu Alma 246814.11.2020
720Arduino FPM10A Parmak İzi Okuyucu62210.05.2020
719Arduino BMP180 Basınç Sensörü Uygulaması122211.07.2018
717Arduino Okul Tuvaleti Su Tasarruf Devresi232206.05.2018
716Arduino Okul Tuvaleti Su Tasarruf Devresi117019.04.2018
714TDA7294 Vumetreli Amfi151223.03.2018
713Arduino Reed Anahtarlı Kapı, Pencere Alarmı139314.03.2018
712Thristor Test Circuit151614.03.2018
711LM741 10 Watt Amfi408611.03.2018
710Arduino RF Kumanda Devresi128908.03.2018
709Pic18f4550 Skorbord Uygulaması Sİmülasyonu108803.03.2018
708Arduino DHT11 TMP1637 Nem Sensörü112203.03.2018
707Sese Duyarlı Şerti Led Devresi380602.03.2018
706Arduino DHT11 Sıcaklık ve Nem Sensörü123001.03.2018
705Arduino ile Su aktarma (Çiçek sulama)126322.02.2018
704555'li Voltaj Kontrollü Osilatör (VCO)186119.01.2018
703555'li PWM Motor Sürücü227319.01.2018
702555'li Siren Devresi220519.01.2018
701555'li Metal Dedektörü405119.01.2018
700Telefon Hattı Arıza Alarmı134623.12.2017
699Voltaj Kontrollü Multivibrator91112.12.2017
6981.5 Volt Flaşör146512.12.2017
697Sese Göre yanan LED202505.12.2017
696LDR ve Hareket Sensörlü Otomatik Lamba256227.10.2017
695Arduino Senserlü Lamba 119827.10.2017
694Isı Alarm Devresi(Sıcakta Çalışan Devre)157619.10.2017
693ESP8266 ile güçlü yük kontrolü93303.10.2017
692Arduino Ses Sensörü128418.09.2017
691Arduino Brushless DC motor Driver Circuit231315.08.2017
690Wireless Voltage Detector112307.07.2017
689Korna Devresi173220.06.2017
688Fan Kontrol Devresi218620.06.2017
687FM Verici106520.06.2017
686Röleli Motor Yön Kontrolü Devresi192327.05.2017
685Arduino auto shutdown circuit V387927.05.2017
684CD4047 Inverter Devresi184827.05.2017
683Yuruyen Işık Devresi169327.05.2017
682Lm3909 1.5 V Led Flasher138227.05.2017
681Bass Tiz Filtresi97927.05.2017
680Simple Adjustable Constant Current Source Circuit...123626.05.2017
679Simple Adjustable Constant Current Source Circuit412926.05.2017
678Ni-Cd, Ni-MH Pil şarj devresi273025.05.2017
677Arduino Load Cell (Straing Gauge) Max7219 Ekranlı136521.05.2017
676Pervane Yazı Devresi166218.05.2017
675Robotdyn nano v3 PCB89001.05.2017
6745 Örnekle Arduino Kursu 121501.05.2017
673Döner Kodlayıcı (Rotary Encoder)189901.05.2017
672Arduino CNY70 Sensor234901.05.2017
670Arduino 3 Servo Motorlu Kamera Kontrolü144901.05.2017
669Led Hipnoz Devresi102201.05.2017
668Capasitif Sıvı Test Devresi79801.05.2017
667Köstebek Kovucu134001.05.2017
666555 PWM Motor Hız Kontrolü105301.05.2017
665Transistörlü Kalp Animasyon Devresi171401.05.2017
6644017,555 Zar Devresi132001.05.2017
663ST7297 10 Watt Amplifier70801.05.2017
662Ana cihaza göre yan cihaz açma kapama72801.05.2017
661Mikrodnenetleyicisiz Zar129901.05.2017
660Güç kesinti alarmı159201.05.2017
659Analog kovalayan devre76201.05.2017
65816f628 6 Dijit Dijital Saat 2205501.05.2017
657Arduino Load Cell (Straing Gauge) Kalibrasyon ve ...448101.05.2017
656PTC ile Isı Kontrol Devresi274401.05.2017
655Arduino Mq-125 Air Quality Test circuit126901.05.2017
654LM358 Application Circuits105901.05.2017
653LM358 Non Inverting Amp99801.05.2017
652741 Evirmeyen Yükselteç Devresi315801.05.2017
651USB Light77501.05.2017
650Sese Duyarlı Zamanlamalı Lamba201701.05.2017
64930 Watt Ayarlı Güçkaynağ LM317, 2n3055247701.05.2017
648KA2284 Mono Vumeter148901.05.2017
647Battery Capacity Test (duracell, panasonic and ot...93301.05.2017
646Arduino Lamba Işık Testi77201.05.2017
645Esp8266 Pil Kapasite Testi 141101.05.2017
644Sese Göre Yanan Led devresi156201.05.2017
643LM386 Amplifier116701.05.2017
642ESP8266 Two Sensor Weather Station Logger77301.05.2017
641ESP Programlama ve Test Devresi87001.05.2017
640Çift 555'li siren107001.05.2017
639ESP8266 Turn On Turn Off Circuit179101.05.2017
638ESP8266 Temperature Logger70001.05.2017
637Arduino Titreşim Sensörü172001.05.2017
636Arduino Avoidance Sensor62101.05.2017
635Arduino auto shutdown circuit98801.05.2017
6341.5 Volt Ledli El Feneri101501.05.2017
633Tek Pille 220 Volt Lamba Yakma183801.05.2017
632Arduino Karanlık Sensörü (Basit Analog Giriş)101101.05.2017
631Arduino Otomatik Enerji Kesme Devresi158401.05.2017
630DS18B20 Simplest Circuit Scheme 73001.05.2017
62938 Led Masa Lambası (Max 2Watt)105301.05.2017
626A Sınıfı Yükselteç Uygulaması153401.05.2017
62512 Volt Yusuf Yazısı159801.05.2017
62412 A isimler (12Volt)87101.05.2017
623Kaan 12Volt Isim79601.05.2017
622Invertor104401.05.2017
6213 to 1 Multiplexer Design and simulation80701.05.2017
620Battery Charging Circuit248801.05.2017
619Ardiuno Mini Power Bank Project101801.05.2017
6185 Girişli Asal Sayı Bulucu150401.05.2017
6173V''luk mantar ledlerle Yazı Yazma Devresi104401.05.2017
615Class A Amp Application64101.05.2017
614DC öngerilimli Ortak Emiter Yükselteç105501.05.2017
613Simplest Audio Amp69001.05.2017
6124060 Phone Ringer Circuit74401.05.2017
611Clap Switch76701.05.2017
610Arduino On Günlük Sicaklık Kaydedici64501.05.2017
6092to1 Multiplexer73101.05.2017
608Ana Cihaza Göre Yan Cihazı Kapama Devresi71701.05.2017
607Yaklaşma Anahtarı( Avoidance Sensor Switch)87901.05.2017
606220 Volt'la Tek Led Yakma307701.05.2017
605Buzdolabı Açık Kapı Alarmı276901.05.2017
604Arduino Saat + Termometre + Günlük Sıcaklık Logger179601.05.2017
603Arduino DS18B20 Termometre92501.05.2017
602Arduino RTC Max7219 SDCard Sıcaklık Kaydedici80501.05.2017
601Arduino 8 Dijit RTC Saat Projesi Max7219'lu117701.05.2017
600Arduino LCD Ekranlı Load Cell (Hassas Terazi)1170601.05.2017
599Arduino 2x16 LCD Ekranlı RTC Saat ve Termometre 313901.05.2017
598Arduino DS18B20 Sıcaklık Sensörü96401.05.2017
597Arduino RTC LCD Saat 90401.05.2017
596Arduino Joystickle Çift eksenli Servo Kontrolü83701.05.2017
5952 lamba, 2 anahtarla tek kablo üzerinden kontrol220501.05.2017
594Telefonla Bluetooth ve RF Modüllü 220Volt Lamba K...121401.05.2017
593Arduino RFID uygulaması109701.05.2017
592RGB Ledli Renk Sensörü Devresi TCS230155101.05.2017
591TCS230 Arduino Color Sensor Uygulaması83301.05.2017
5902 x DC Motor Sürücü 10A 12v110401.05.2017
589Max660 Voltaj Çiftleyici104601.05.2017
5880-999 Senkron JK Flip Flop Sayıcı84301.05.2017
587Ph Sensor OWL2pe or BASIC Stamp interface Circuit104901.05.2017
586FB 1907 - Fenerbahçe Devresi 70601.05.2017
585Kablosuz Güç Transferi114801.05.2017
584Max860, Max880 Voltaj Tersleyici 280001.05.2017
583Max660 Voltaj Tersleyici112601.05.2017
582LM35 -50 den +150 Dereceye Termometre Devresi152201.05.2017
58116f628 6 Dijit Dijital Saat162601.05.2017
58016f877a'lı dijital saat176001.05.2017
579Arduino Load Cell (Straing Gauge) Uygulaması838101.05.2017
578TDA 2030 Ton kontrollü Amfi103101.05.2017
577Max660 Voltaj Çiftleyici67701.05.2017
5761.5 Voltla Led yakma107501.05.2017
5750-7 Senkron Yukarı Sayıcı159701.05.2017
574TDA1554Q 2X22W ANFİ DEVRESİ304701.05.2017
572Li-ion piller için Düşük Voltaj Gösterge Devresi171801.05.2017
571TK19 IR Receiver Circuit217501.05.2017
570Arduino Samsung Uzaktan Kumanda ile Devre Kontrolü131001.05.2017
56916f877a Skorbord Uygulaması149601.05.2017
568Motor Devir Sayısı Ölçme Devresi196901.05.2017
567555'li Piezo Driver Osilatörü391301.05.2017
562Pilsiz, mıknatıs ve röle ile led yakma135901.05.2017
561Arduino HDD motoru Çalıştırma ve Devir Sayısı Ölç...608301.05.2017
560Tek transistörlü amplifikatör85501.05.2017
559GS 1905(16f84-16f628)116301.05.2017
5580-999 Sayıcı85801.05.2017
557Sese Göre Yanıp Sönen Ledler124901.05.2017
556L293 DC Motor sürücü devresi191501.05.2017
555Arduino ile Rf kumanda kodu alma573301.05.2017
554RF Alıcı Verici(arduino)112301.05.2017
553Akıllı telefonla çift eksenli servo sürücü86201.05.2017
552Android Arduino Servo Kontrol67901.05.2017
551Arduino Bluetooth uygulaması (Telefonla Led yakıp...138801.05.2017
550Arduino ile Basit 433 MHz RF Verici85401.05.2017
549RF Kumanda kodu çözme (Arduino)798701.05.2017
5483 Konumlu Servo MOtor Simulasyon112601.05.2017
547Basit Servo Motor Kontrolü Sİmülasyon(PTZ) 16f628a110101.05.2017
5460-99 Sayıcı Simülasyon63601.05.2017
545Logic Kapılarla Asal Sayı Bulucu 147101.05.2017
5440-5Volt Voltmetre 16f877a131601.05.2017
542DC Motor Yön Kontrolü(Röleli)208001.05.2017
541DC motorla Amfi Besleme Projesi81901.05.2017
540İnternetten lamba yakıp söndürme(raspberry pi)191601.05.2017
539220 Volt Flip Flop233701.05.2017
538Arduino Rf modül uygulaması67401.05.2017
537Spindle motor arduino driver127701.05.2017
53616f628a İki Ledli Polis Çakarı112501.05.2017
535PWM Devresi(555)197901.05.2017
534LM317'li Amfi386201.05.2017
533TDA 2004 Amfi376001.05.2017
532Lm317'li Flaşör(12VOlt Lambalı)111301.05.2017
531PWM Motor Hız Kontrolü218901.05.2017
530Rasgele Sayı Tutucu151501.05.2017
529Işığa duyarlı alarm124501.05.2017
528DC Voltaj Çiftleyici130701.05.2017
527Sıralı led flaşör124901.05.2017
526Voltaj Üçleyici103101.05.2017
525Voltaj Çiftleyici123501.05.2017
524Dokunuş Sensörü70701.05.2017
523LDR'li Aydınlıkta yanan Lamba238201.05.2017
521220Volt Flaşör129601.05.2017
520Dokunuşla Devre Açıp Kapama79901.05.2017
519Çok basit Ayarlı Güç kaynağı348501.05.2017
518555'li Flaşör213501.05.2017
517Çift 555'li Polis Sireni101501.05.2017
516Su Sensörü (555)145501.05.2017
515Işığa göre çığlık atan devre82001.05.2017
514Trafosuz Güç Kaynağı377201.05.2017
513AC Kablo Bulucu81801.05.2017
512Oyuncak Org97901.05.2017
511Automatic Light Turn On Circuit69701.05.2017
510Clap Switch(with Led indicator)76001.05.2017
509Sound Detector(with Led indicator)98701.05.2017
5081.5 Volt Flasher83601.05.2017
50740 Watt Amfi(Çalışmamış)82701.05.2017
506Triyaklı Gece Lambası147801.05.2017
505Flip flop devresi (fritzing)70501.05.2017
504İki transistörlü tek led flaşör243901.05.2017
503Otomatik gece lambası162001.05.2017
502555'li flip flop devresi322401.05.2017
501Ton kontrol Devresi 1036100301.05.2017
500Transistörlü Step motor sürücü tüm devre131801.05.2017
498Arduino Servo Drive Project64501.05.2017
497220V Dimmer 159801.05.2017
49616f877a'lı Analog Digital Converter82001.05.2017
495tda 7560 v3 65301.05.2017
494Asenkron Aşağı ve Yukarı sayıcı69101.05.2017
488Ba1404 Verici152401.05.2017
487Ba1404 Verici71701.05.2017
48112f675 Güneş Panelli Gece Lambası69101.05.2017
480Peryodik Modem Resetleme Devresi124301.05.2017
479KA2281 20 Ledli Vumetre170701.05.2017
478KA2281 Vumetre129501.05.2017
477Pasif Filtre117301.05.2017
476Yüksek Güçlü Simetrik Doğrultma 83301.05.2017
475TDA7294 100 Watt Amfi(Yeni)242201.05.2017
471Lm1036 Ton Kontrol Devresi197801.05.2017
46815A Güç Kaynağı (lm317,2n3055)339401.05.2017
4672x50 Watt Amfi TDA7560246301.05.2017
46674ls13 FM Radyo Verici154201.05.2017
464Sesle DC Motor Kontrolü82701.05.2017
462220 Voltla 38 Ledli Lamba89101.05.2017
460Masa Lambası (2 watt)81801.05.2017
459Şerit Ledli Vumetre90901.05.2017
4583x3x3 Led Küp99801.05.2017
453Tda 7000 FM Radyo(tda2003)327301.05.2017
452FM Verici (2 watt)132001.05.2017
451FM Alıcı120501.05.2017
450Ba1404 Verici64501.05.2017
449Tda 7000 FM Radyo(tda2003)193901.05.2017
448MQ-4 Gaz Sensörü (LM741)207701.05.2017
447Tda 7000 FM Radyo(tda2003)270101.05.2017
445Şerit Ledli Polis Çakarı94801.05.2017
444TDA 7294 100 Watt Amfi90501.05.2017
443Pic 16f628a 0-99 sayıcı319301.05.2017
442MQ-4 Gaz Sensörü UM66'lı Alarm Devresi125801.05.2017
4405x7 Matris Devresi60601.05.2017
437Polis Çakar Devresi151101.05.2017
436transistorlü vumetre231801.05.2017
435transistorlu kisa mesafe dinleme cihazı81201.05.2017
434TDA1562Q 50 Watt Amplifikatör112801.05.2017
433Tda 7377 30 Watt Amplifikatör Devresi317401.05.2017
432Yüksek Çözünürlüklü Vumetre(elektor)80701.05.2017
431Arduino Basit Analog Digital Konverter75401.05.2017
430Arduino Alarmlı Gaz Sensoru(MQ-4)150301.05.2017
4293.7 Volttan 5 Volta Yükselteç81901.05.2017
428SD Kartlı Ses Kayıt Cihazı137501.05.2017
427CNY 70 Siyah Renk Sensörü141001.05.2017
426DC motor Fırçasız DC Motor Dönüşümü Devresi123301.05.2017
425200 Watt Simetrik Güç Kaynağı73901.05.2017
424TDA7294 100 Watt Amplifikatör78801.05.2017
423555'li UM66 Melodili Kapı Zili294201.05.2017
421555'li 10 Saniye Gecikmeli Devre274901.05.2017
418Havada Yazı REED Röleli(16f628a)116901.05.2017
417TDA1554Q 2x22 Watt Amfi Devresi211301.05.2017
416Dinleme Cihazı124901.05.2017
415Mono Vumetre96701.05.2017
414TDA 7000 TBA820 FM Radyo156301.05.2017
413Transistörlü Vumetre279901.05.2017
41216f676 Voltmetre(Antrak)122501.05.2017
411Tda 7560 4x50 Watt Amfi Devresi202001.05.2017
410Ledle Hat Çalışması75001.05.2017
40940 Led Vumetre Lm324416901.05.2017
408555 Timer Hesap Programı63501.05.2017
407Servo Motorlu Perhidrol Sallama Düzeneği82401.05.2017
406220Volt Led Lamba86801.05.2017
405RGB Şerit Ledli Vumetre113301.05.2017
404100 Watt Amplifikatör Devresi74901.05.2017
402220 Volt Lamba Doğrultma Devreli87401.05.2017
40116f84 Kapı zili97301.05.2017
400tda1554 amfi devresi 22watt97901.05.2017
399Piano Pic240601.05.2017
39816F877a Termostat Devresi76901.05.2017
397Stereo Kompakt Amplifikatör Projesi92401.05.2017
396Saat Termometre Devresi RTC'li96901.05.2017
395Basit Elektronik Devre Şemaları123401.05.2017
394Trafosuz Ledli Masa Lambası Güzel Bir Tasarım89201.05.2017
393TDA 7377 ton kontrollü stereo amplifikatör233601.05.2017
392TK19 Alıcı devresi237101.05.2017
391Oyuncak Org100201.05.2017
390555'li siren67901.05.2017
389En Basit Pic16f628a devresi133301.05.2017
388Ring Osilatör133701.05.2017
387Indiksiyonlu Isıtıcı88001.05.2017
386Flip Flop NPN151901.05.2017
385Flip Flop (PNP transistörlü)157701.05.2017
3841 Hz Kare dalga osilatörü112601.05.2017
383Arduino Step Motor Projesi145901.05.2017
382DS1307 Gerçek Zamanlı Saat Devresi148401.05.2017
380uln2003 Step Motor Sürücü208201.05.2017
379Transistörle Mosfet Sürülmesi113301.05.2017
378Cny 70 Optik Sensörü TTL Çıkış Devresi166001.05.2017
377Sıcaklık Sensörü 12f675137801.05.2017
376Gaz Sensörü82801.05.2017
375Cmos entegre çıkış yükselteci79801.05.2017
374Arduino Mesafe Ölçer137001.05.2017
373Arduino RTC Saat Projesi65401.05.2017
372IR Uzaktan Kumanda Devresi100901.05.2017
371Yürüyen Işık Devreleri61501.05.2017
370Zamanlama Devreleri86401.05.2017
369Vumetre Devreleri71701.05.2017
368Verici Devreleri63201.05.2017
367Step Motor Sürücü Devreleri72001.05.2017
366Muhtelif Siren ve Zil Devreleri60401.05.2017
365Sıvı Seviye Kontrolü Devreleri61201.05.2017
364Sayıcı Devresi58501.05.2017
363Regülatör ve Güç Kaynağı Devreleri79401.05.2017
362Muhtelif Pil Şarj Cihazları67801.05.2017
361Muhtelif Osilatör Devreleri60101.05.2017
360On Off Devreleri66101.05.2017
359Muhtelif LDR'li Devreler67901.05.2017
358Dokunmatik Anahtarlama Devresi62401.05.2017
357Muhtelif Amplifikatör Devreleri63201.05.2017
356Ampermetre Voltmetre Devresi69501.05.2017
355Muhtelif Uzaktan Kumanda Devresi64401.05.2017
35412v / 220Volt Konvertör Devresi103801.05.2017
353Işık şiddetini frekansa çeviren devre89901.05.2017
352Mikrodenetleyicisiz Termometre72101.05.2017
351220 Volt Dimmer109501.05.2017
350220 Volt Motor Hız Kontrol Devresi252101.05.2017
349Bitmiş Pille Led Yakma86001.05.2017
348Yüksek Çözünürlüklü Vumetre64901.05.2017
347Nikel Cadmiyum Pil Şok Devresi89001.05.2017
346Transistör Test Devresi156901.05.2017
345Hard Disk Motoru Sürme Devresi164301.05.2017
344Li - ion batarya şarj devresi209601.05.2017
343Lazer diyot sürücü devresi193201.05.2017
342Led Lamba (3.5 Watt)70601.05.2017
341Ayarlı Güç Kaynağı lm317t92801.05.2017
340FM Verici (1991 Yılında Yayınlanmış Bir Dergiden)78001.05.2017
3392 Watt FM Verici102801.05.2017
338Led Dimmer137901.05.2017
337İsis Simülasyonları (Lojik Tasarım, Opamplar)66201.05.2017
336Şerit Ledli Polis Çakarı89401.05.2017
3357413 Basit Verici60801.05.2017
334Polis F1 Çakar110101.05.2017
3333 Entegreli Rasgele Sayi tutma devresi101901.05.2017
331Buzdolabi tasarruf devresi79701.05.2017
330Isis simülasyon devreleri61801.05.2017
329Op-amp devre simülasyonlari71001.05.2017
328Akü ve pil sarj devreleri88001.05.2017
327Firildak yazi devresi74801.05.2017
326pic18f4550 deney seti ve pic18f2550 deney seti80501.05.2017
325Pic Kit 2 Pic programlayici 292001.05.2017
324Seri Basit Pic Programlayici78301.05.2017
323Pic Kit 2 Pic programlayici95501.05.2017
32216f877a yilan oyunu73801.05.2017
32116f628a zar86201.05.2017
32016 SUTUN KAYAN YAZI108501.05.2017
31975 Led Türk Bayragi Devresi248701.05.2017
318Bilgisayar güç kaynagindan güç kaynagi80201.05.2017
317Havada Yazi V271901.05.2017
316Step Motor Sürücü76401.05.2017
315Ultrasonik engel dedektoru70701.05.2017
314555 Switch Mode güç kaynagi162001.05.2017
313Li-ion pil sarj devresi232701.05.2017
312Cizgi izleyen robot icin sensor devresi142701.05.2017
311Motor Kontrol Entegresi111101.05.2017
31094 Led Bayrak Devresi382601.05.2017
30916f877 saat, hassas termometre133301.05.2017
30716f628a ile Basit Servo Motor Kontrolü200301.05.2017
306Dtmf Encoder195201.05.2017
305Servo Motor Hiz Kontrolü150101.05.2017
304Basit DC Jeneratör65701.05.2017
303Çizgi izleyen robot89601.05.2017
302Çizgi izleyen robot75501.05.2017
301Telefon radyasyon dedektörü71601.05.2017
3008 Led Flasör80701.05.2017
2990-9 Sayici186501.05.2017
298Alkis Sensörü176901.05.2017
297Servo Motor Test Devresi180501.05.2017
296Güç Göstergesi76301.05.2017
295Havada Yazi 271101.05.2017
2940-99 CMOS Sayici211701.05.2017
293Tek dedektörlü basit alarm devresi 16f877a83901.05.2017
292Lityum Ion sarj makinesi69101.05.2017
291Kursun Asit Aküler için Asiri Desarj Koruma devre...148001.05.2017
290Stres Testi Devresi62901.05.2017
289Tek AA Pil'den 5V güç kaynagi72501.05.2017
288Günes Enerjili Toprak Nem Sensörü132301.05.2017
287USB FM verici98401.05.2017
286Voltaj Denetimli Servo Motor Sürücü Devresi162501.05.2017
285Buzdolabi Açik Kapak Alarmi62201.05.2017
284Sicaklik Sensör LM335100401.05.2017
283Enerji Gösterge Devresi72501.05.2017
282Lityum Ion sarj makinesi76601.05.2017
281Havada Yazi63401.05.2017
280Yaklasim Sensörü108401.05.2017
279Basit FM verici117601.05.2017
278Uzun mesafe Fm verici106001.05.2017
277Arabalar için motor gösterge isigi kapatma devresi85901.05.2017
276Ayarli voltaj regulatörü225501.05.2017
275Polis Çakari Kontrol Devresi104801.05.2017
274Gerilimle frekansi degisen ses üreteci75401.05.2017
2730-9999 sayici devresi106301.05.2017
27224 LED kalp animasyon devresi (pic 16f628a)616501.05.2017
27111 TA Ledlerle Isim Animasyon Devresi94101.05.2017
267Kondansatörlü zaman geçikmesi devresi76201.05.2017
266Ledin Isik Sensörü olarak kullanilmasi64901.05.2017
265Karanlikta yanan lamba158901.05.2017
26416f628a Melodi Devresi138101.05.2017
263DC motor yön kontrolü (H Köprüsü)427301.05.2017
261Vu metre67801.05.2017
258Ledli Isim yazma (12 V)121901.05.2017
257 Brenner 8 Pic Programlayici Kalibrasyon Gerektir...112501.05.2017
2549V pil için sarj test devresi131401.05.2017
253SMD flip flop(18mmx14mm)98601.05.2017
2524 Dijit Voltmetre 16f877a109901.05.2017
251Picli Dijital Voltmetre89701.05.2017
250Tek butonla aç kapa devresi251501.05.2017
249Ni CD Pil sarj devresi263001.05.2017
248Anahtarsiz sarj devresi89501.05.2017
247Basit Karanlik alarmi(555)87701.05.2017
246Basit FM verici68601.05.2017
245Su seviye Dedektoru92101.05.2017
244Ruzgar dedektoru59501.05.2017
243Yagmur alarm devresi140801.05.2017
242Yazi Animasyon Devresi 10 harf(ETEM LISESI)72501.05.2017
241SMD Malzemeli Led Projesi54201.05.2017
240Isik izleyen robot57401.05.2017
239Sicaklikla renk degistiren lamba devresi129301.05.2017
238Günes Pilli Lamba Devresi81501.05.2017
237DTMF'li Uzaktan Kumanda88601.05.2017
236Basit Dc Jeneratör57201.05.2017
235Basit Metal Dedektörü280601.05.2017
234Cep Telefonu Dedektörü111401.05.2017
233Siren462101.05.2017
232555'li Metal Dedektörü358201.05.2017
231Wav uzantili kapi zili75401.05.2017
230Su Seviye Dedektörü69201.05.2017
229PIR'li haraket sensörü126101.05.2017
228Basit LED Buzzer Devreleri176701.05.2017
227Elektronik Pusula59101.05.2017
226TAPIR Elektromagnetik Alan ve Elektrik Dedektörü65301.05.2017
225Mosfetli Sigorta66301.05.2017
224Tek Transistörlü Voltaj Konvertörü89401.05.2017
223Bir cihazin 12 farkli sekilde çalistirilip durdur...64401.05.2017
222LED LDR Ring Osilatör93101.05.2017
221Soft Flasör66201.05.2017
220Sinek Böcek Kovucu Devreler195501.05.2017
218Sivrisinek Kovucu Devresi 555li186601.05.2017
217Sivrisinek Kovucu Devresi155801.05.2017
216Alkisla Led Yakip Söndürme Devresi71401.05.2017
215Kondansatör Sarj Desarj Devresi290201.05.2017
2143 harfli Tabela Simulasyon Devresi76901.05.2017
2133lü Led Flip Flop519401.05.2017
212Siren Devreleri58701.05.2017
211Karisik Siren Devreleri58501.05.2017
210TDA 7000 FM Radyo Alicisi292601.05.2017
209Uzaktan Kumanda Alici Verici Devresi146801.05.2017
208RFID Kapi Otomati Alicisi114701.05.2017
207Çift Yönlü Motor Kontrolü75101.05.2017
206Normal Sesi Robot Sesine Dönüstürücü Devre99101.05.2017
205Kare Dalga Ile Devre Aktive Etme Durdurma142901.05.2017
204RC 5 Kumanda Alicisi Devresi78501.05.2017
203Alkisla Devre Kontrol Etme(elektor)64401.05.2017
202Gürültülü Ortamda Otomatik Ses Ayarlayici62301.05.2017
201RGB Ledin Rastgele Sürülmesi69001.05.2017
200Step Motor Sürücü Devresi275001.05.2017
199Ultrasonik Engel Sensoru61301.05.2017
198Karbon Monoksit(CO) sensoru72501.05.2017
197Asiri Isinma Alarmi62901.05.2017
19660Volttan 5Volta Gerilim Regülatörü(Step Down Con...63801.05.2017
195Yildirim Tahmin Edici Devre72201.05.2017
194Simon Oyunu (Atmel Mikrodenetleyicili)54901.05.2017
193Dokunmatik Anahtarlama Devresi132401.05.2017
192Toricelli Barometresi86101.05.2017
191TV Kumandasiyla Lamba Açip Kapatma Devresi93601.05.2017
190Ev Aletlerinin Uzaktan Kumanda ile Kontrolü69801.05.2017
189Ikili Sayi Saati71501.05.2017
188RGB Led Sürücü Devresi177601.05.2017
187220 V gerilim Gösterge Ledi64701.05.2017
186Infrared Algilama Sensörü57401.05.2017
185Servo Motor Sürücü Devresi276301.05.2017
184Lazerli Alarm Devresi150701.05.2017
183Otomatik Sicaklik Kontrolu Devresi61601.05.2017
181220 Voltla Led Yakilmasi68501.05.2017
180Otomatik Sicaklik Kontrolu Devresi65501.05.2017
179PWM için Ayarlanabilir Görev Saykili Devresi81901.05.2017
178Köprü Tipi Dogrultmaç Devresine Dirençsiz Gösterg...72701.05.2017
177Asiri Akim Göstergesi64701.05.2017
176Step Motor Sürücü Devresi84901.05.2017
175Kisa Dalga Radyo Alicisi161001.05.2017
174Atmel Mikrodenetleyicili Vumetre Devresi141301.05.2017
1731 Saat Zaman Gecikmeli 555 Zamanlayici170201.05.2017
172200 W Amfi Devresi111601.05.2017
171Gerilim Yükselteci63001.05.2017
170Basit Voltaj Regülatörü71001.05.2017
169Yaklasma Sensörü72301.05.2017
168Kumanda Ile Servo Motor Kontrolü67101.05.2017
167Ses Sensörü74101.05.2017
166PWM Modülatörü76101.05.2017
165Bobinsiz 3V'tan 5V yükselteç58201.05.2017
164Kisa Dalga Radyo Alicisi262201.05.2017
163Tek Push Butonlu Aç Kapa Devresi94501.05.2017
162Günes Enerjisi Ile Ni Cd pil sarj devresi99201.05.2017
161Tek Elemanli Kare Dalga Uretecei56701.05.2017
160Simetrik 12V ve 24 Vluk Guc Kaynagi Devresi195801.05.2017
159Ledli Aydinlatma Lambasi87701.05.2017
158Pals Kontrollu Alarm54601.05.2017
156Direnç Hesaplama Kart Yapimi Projesi113601.05.2017
1553 Ledli Flasör62801.05.2017
154Çok Fazla Butonlu Tus Takimi Devresi136601.05.2017
153Basit Reed Roleli Alarm Devresi111401.05.2017
152Karanlikta Çalan Alarm Devresi71501.05.2017
151Step Motor Sürücü Devresi229701.05.2017
150220 Volttan 3 Volt ya da 5 Volt Gerilim Veren Dev...100701.05.2017
149Televizyon Görüntü Test Devresi76601.05.2017
147Iki Entegreli Dijital Zar Uygulamasi85501.05.2017
1461 Hz Kare dalga üreteci131801.05.2017
145Amerika Tipi Siren Devresi87101.05.2017
144Yüksek Gerilim Koruma Devresi149601.05.2017
143Kablosuz Mikrofon99601.05.2017
142Uzaktan kumanda ile lamba kontrolü devresi (Lamba...181201.05.2017
141Push Butonlu Açma Kapama Devresi75101.05.2017
140Basit A.M. Radyo Alicisi178001.05.2017
13912 Voltluk Basit Güç Kaynagi75701.05.2017
138Alkisla 220 V lamba kontrolü151901.05.2017
137Kara Simsek Devresi200101.05.2017
136Alkisla Devre Açma Kapama64901.05.2017
135Melodi Devresi170401.05.2017
133Sebeke Frekansi Ölçümü71301.05.2017
132Pusula66001.05.2017
1311,4V'tan 9V'a Voltaj Yükseltici Devre166901.05.2017
130Picli 3 Dijit Sayici69901.05.2017
129Ledlerle Gürültü Çikarma Devresi68501.05.2017
128Dokunus Kontrollü Dimmer(Karartma-LS7534)76201.05.2017
126Su Deposu Seviye Alarmi62201.05.2017
1255 Ledli Flasör109701.05.2017
124Quartz Saat Zamanlayicisi71101.05.2017
123Melodili Korna201401.05.2017
122Düsük Voltaj Ayarli Güç Kaynagi96201.05.2017
120Basit Bisiklet Alarmi61601.05.2017
1198 Kanalli DTMF Çözücü74101.05.2017
1188 Kanalli DTMF Kodlayici91501.05.2017
117Pic'li basit Zar Devresi138501.05.2017
11612 Volt Lamba ile Flip Flop Devresi265201.05.2017
1143 Dijit Termometre Pic 12f675165101.05.2017
1134 Dijit Dijital Saat Uygulamasi78601.05.2017
112LM317T'li Ayarli Güc Kaynagi112601.05.2017
11122 Kanal Animasyon Karti66801.05.2017
110Tek Led Flasor Devresi Yavas60401.05.2017
109Termometre Devresi163701.05.2017
108Tek Tel Dokunus Dedektoru51701.05.2017
107Ses ile Role kontrolü155601.05.2017
106Mini Dinleme Cihazi112001.05.2017
105Basınçla Elektrik Uretilmesi62001.05.2017
103Trafosuz 100mA'lik güç kaynagi230201.05.2017
102Telefonla cihaz kontrolü devresi112401.05.2017
101Elektrik kesintilerinden etkilenmeyen saat devresi109401.05.2017
100Röle esdegeri devreler72101.05.2017
99Uzaktan kumanda jammer devresi166701.05.2017
97Mikrodenetleyici ile 220Voltluk lamba sürülmesi85201.05.2017
96220 Voltla Ledli Flasör68601.05.2017
951.5 Voltluk tek led flasör84301.05.2017
94Ba6144 Vumetre104201.05.2017
93UAA180 li Ölçüm devresi137501.05.2017
92Tda 2005 Ses Yükselteci202801.05.2017
91TDA 2003 Ses Yükselteci 10 Watt207701.05.2017
90LdrUm66134601.05.2017
89UM66'li basit melodi üreteci177101.05.2017
88Elektromagnetik Dalga Dedektörü81801.05.2017
87Çift 555'Li soft Flasör devresi(elektor)130901.05.2017
86Mikrofonla Cihaz Kontrolü Devresi72701.05.2017
85Kulaklik Yükselteci Devresi86801.05.2017
84Zenerli Voltaj Sabitleyici112001.05.2017
83Voltaj Sabitleme Devreleri204601.05.2017
82Voltaj Regülatörü Devreleri95501.05.2017
815x7 Led Matris130901.05.2017
80Pir dedektörlü zamanlayici devresi171901.05.2017
79555'li 74163lu sayici devresi simulasyonu252901.05.2017
78555'li 7 Segment sayici186501.05.2017
77Esaslar dersi Cevre Akimlari Yöntemi Spark Simula...56701.05.2017
76Pic'li Kapi zili64001.05.2017
7516F877'li skorbord uygulamasi simulasyonu124101.05.2017
74TV kumandasi ile cihaz kontrolu devresi90301.05.2017
7318 Ledli Isikli kalp animasyon108101.05.2017
728 Ledli Pic Deney Karti75901.05.2017
71Isis Sifre Kilit Simulasyonu60701.05.2017
701404'lü Verici Devresi58301.05.2017
69Pic'li saat ve Termometre125601.05.2017
68Uzaktan Kumanda75601.05.2017
66Nem dedektörü108501.05.2017
65Melodi Üreteci75701.05.2017
64Kapi Zili139601.05.2017
63Fm verici73501.05.2017
61Böcek Dedektörü64201.05.2017
60200 Watt Anfi Devresi203301.05.2017
59Fm Verici Devresi70601.05.2017
57TDA 7000 FM221701.05.2017
56Isis 6 matris kayan yazi simulasyonu189901.05.2017
55Isis 24 matris kayan yazi161601.05.2017
54Patlak tasarruf lamba ile gece lambasi yapilmasi112201.05.2017
53555'li nem dedektörü98501.05.2017
52Kara Simsek Devresi78601.05.2017
5110 Ledli Vumetre104401.05.2017
50Transistörlü Verici65601.05.2017
4012 Ledli Pic Deney Karti85101.05.2017
39Tek butonlu açma kapama devresi726401.05.2017
38Basit Metal Dedektoru67301.05.2017
37LCD termometre67401.05.2017
36Lazerli Alarm Devresi194001.05.2017
35Pic'li metal dedektörü127101.05.2017
3478xx-79xx'li devreler77501.05.2017
33Cift Renkli Yuruyen Isik devresi76301.05.2017
32Analog Dijital Dönüstürücü Devresi62901.05.2017
30Pilsiz el feneri76701.05.2017
2950 555'li devre70701.05.2017
28IR diyotlu Algilayici Devre92401.05.2017
26IR alici ve yükseltici Devre90701.05.2017
25IR Algilayici Devre65901.05.2017
24Basit Tek Ledli Flasör Devresi598001.05.2017
23Polis Sireni173001.05.2017
227 Segment Sayici192501.05.2017
21Op-ampli Eviren Yükselteç Devresi179301.05.2017
20Led'li Flasör Devresi(şemasız)131101.05.2017
19Karanlikta Yanan Lamba Devresi277301.05.2017
18Transistorlu Zamanlama Devresi114301.05.2017
17Op-amp evirmeyen yukseltec devresi ve simulasyonu281901.05.2017
16555'li zamanlayici devresi170701.05.2017
14IR tekrarlayici67201.05.2017
13Seri Pic Programlayici77201.05.2017
12FM verici 74501.05.2017
11Havada yazan yazi90301.05.2017
10FM Verici 87..108Mhz123201.05.2017
8Basit Dokunmatik Lamba193901.05.2017
7Kumanda Sinyal Karistiricisi (Jammer)121801.05.2017
6Led Dimmer(Yavasça Sönen Ledler- Kondansatör Sarj...243001.05.2017
5Dokunusla Calisan Lamba105701.05.2017
4Tek Led 555'li Flasör259401.05.2017
3555'li Flasör142001.05.2017
2Flip Flop151801.05.2017
110 Led Ses Seviye Göstergesi Devresi133901.05.2017