Temelelektronik.info

Devreler



NoDevreZiyaretEklenme
737DS18B20 Oled i2c Termometre3002.11.2022
736Arduino DHT11 Sıcaklık ve Nem Devresi2929.10.2022
735Arduino Mini Gaz Sensörü3328.10.2022
734Arduino Çay Kazanı Termostat Devresi3727.10.2022
7332SC5200 Amfi devresi 32211.12.2021
732RF otomatik bahçe kapısı simülatör devresi38403.08.2021
731Bluetooth ile RF otomatik Kapı Kumanda Etme33703.08.2021
730Göstergeli Çay Sayacı Esp8266 TM1637 Micropython 38211.05.2021
729Esp8266 TM1637 Micropython Basit Sayac Devresi37611.05.2021
728Çevrim Dışı Okul Çay Sayacı Devresi-RFID,Micropyt...38129.04.2021
727Web Socket Micropython ile Node Mcu Mavi Led Yakma43426.04.2021
726ESP8266 RFID Kart Okuyucu-MicroPython37511.04.2021
725Ultraviyole Dezenfektan devresi42826.03.2021
724Bitik Pilden 5V 53 mA enerji almak48726.12.2020
723Ds18b20 Esp8266 Micropython hava durumu istasyonu42520.12.2020
722MicroPython'la Led Yakıp Söndürme(ESP8266)44912.12.2020
721Arduino Kumanda Kodu Alma 256614.11.2020
720Arduino FPM10A Parmak İzi Okuyucu71810.05.2020
719Arduino BMP180 Basınç Sensörü Uygulaması132011.07.2018
717Arduino Okul Tuvaleti Su Tasarruf Devresi246606.05.2018
716Arduino Okul Tuvaleti Su Tasarruf Devresi126619.04.2018
714TDA7294 Vumetreli Amfi163723.03.2018
713Arduino Reed Anahtarlı Kapı, Pencere Alarmı148114.03.2018
712Thristor Test Circuit167114.03.2018
711LM741 10 Watt Amfi433511.03.2018
710Arduino RF Kumanda Devresi138208.03.2018
709Pic18f4550 Skorbord Uygulaması Sİmülasyonu119203.03.2018
708Arduino DHT11 TMP1637 Nem Sensörü121503.03.2018
707Sese Duyarlı Şerti Led Devresi410402.03.2018
706Arduino DHT11 Sıcaklık ve Nem Sensörü132901.03.2018
705Arduino ile Su aktarma (Çiçek sulama)138822.02.2018
704555'li Voltaj Kontrollü Osilatör (VCO)202119.01.2018
703555'li PWM Motor Sürücü250319.01.2018
702555'li Siren Devresi241919.01.2018
701555'li Metal Dedektörü444919.01.2018
700Telefon Hattı Arıza Alarmı144223.12.2017
699Voltaj Kontrollü Multivibrator100012.12.2017
6981.5 Volt Flaşör166412.12.2017
697Sese Göre yanan LED224405.12.2017
696LDR ve Hareket Sensörlü Otomatik Lamba272527.10.2017
695Arduino Senserlü Lamba 128127.10.2017
694Isı Alarm Devresi(Sıcakta Çalışan Devre)170219.10.2017
693ESP8266 ile güçlü yük kontrolü102303.10.2017
692Arduino Ses Sensörü138418.09.2017
691Arduino Brushless DC motor Driver Circuit245715.08.2017
690Wireless Voltage Detector122007.07.2017
689Korna Devresi187320.06.2017
688Fan Kontrol Devresi230920.06.2017
687FM Verici117220.06.2017
686Röleli Motor Yön Kontrolü Devresi214127.05.2017
685Arduino auto shutdown circuit V396727.05.2017
684CD4047 Inverter Devresi201527.05.2017
683Yuruyen Işık Devresi181927.05.2017
682Lm3909 1.5 V Led Flasher150827.05.2017
681Bass Tiz Filtresi107727.05.2017
680Simple Adjustable Constant Current Source Circuit...138926.05.2017
679Simple Adjustable Constant Current Source Circuit442326.05.2017
678Ni-Cd, Ni-MH Pil şarj devresi295625.05.2017
677Arduino Load Cell (Straing Gauge) Max7219 Ekranlı145321.05.2017
676Pervane Yazı Devresi175018.05.2017
675Robotdyn nano v3 PCB95301.05.2017
6745 Örnekle Arduino Kursu 127701.05.2017
673Döner Kodlayıcı (Rotary Encoder)202001.05.2017
672Arduino CNY70 Sensor248701.05.2017
670Arduino 3 Servo Motorlu Kamera Kontrolü154301.05.2017
669Led Hipnoz Devresi117701.05.2017
668Capasitif Sıvı Test Devresi86501.05.2017
667Köstebek Kovucu144001.05.2017
666555 PWM Motor Hız Kontrolü112301.05.2017
665Transistörlü Kalp Animasyon Devresi191901.05.2017
6644017,555 Zar Devresi142301.05.2017
663ST7297 10 Watt Amplifier77601.05.2017
662Ana cihaza göre yan cihaz açma kapama78501.05.2017
661Mikrodnenetleyicisiz Zar140401.05.2017
660Güç kesinti alarmı166501.05.2017
659Analog kovalayan devre85501.05.2017
65816f628 6 Dijit Dijital Saat 2220501.05.2017
657Arduino Load Cell (Straing Gauge) Kalibrasyon ve ...466601.05.2017
656PTC ile Isı Kontrol Devresi306401.05.2017
655Arduino Mq-125 Air Quality Test circuit135601.05.2017
654LM358 Application Circuits112501.05.2017
653LM358 Non Inverting Amp109101.05.2017
652741 Evirmeyen Yükselteç Devresi341601.05.2017
651USB Light83301.05.2017
650Sese Duyarlı Zamanlamalı Lamba215901.05.2017
64930 Watt Ayarlı Güçkaynağ LM317, 2n3055257501.05.2017
648KA2284 Mono Vumeter162001.05.2017
647Battery Capacity Test (duracell, panasonic and ot...99601.05.2017
646Arduino Lamba Işık Testi84501.05.2017
645Esp8266 Pil Kapasite Testi 152401.05.2017
644Sese Göre Yanan Led devresi170901.05.2017
643LM386 Amplifier125801.05.2017
642ESP8266 Two Sensor Weather Station Logger83701.05.2017
641ESP Programlama ve Test Devresi92501.05.2017
640Çift 555'li siren115001.05.2017
639ESP8266 Turn On Turn Off Circuit188801.05.2017
638ESP8266 Temperature Logger76101.05.2017
637Arduino Titreşim Sensörü183301.05.2017
636Arduino Avoidance Sensor68201.05.2017
635Arduino auto shutdown circuit105401.05.2017
6341.5 Volt Ledli El Feneri110201.05.2017
633Tek Pille 220 Volt Lamba Yakma197901.05.2017
632Arduino Karanlık Sensörü (Basit Analog Giriş)107901.05.2017
631Arduino Otomatik Enerji Kesme Devresi176401.05.2017
630DS18B20 Simplest Circuit Scheme 80501.05.2017
62938 Led Masa Lambası (Max 2Watt)110901.05.2017
626A Sınıfı Yükselteç Uygulaması166601.05.2017
62512 Volt Yusuf Yazısı174901.05.2017
62412 A isimler (12Volt)91901.05.2017
623Kaan 12Volt Isim84601.05.2017
622Invertor112001.05.2017
6213 to 1 Multiplexer Design and simulation89301.05.2017
620Battery Charging Circuit261001.05.2017
619Ardiuno Mini Power Bank Project107201.05.2017
6185 Girişli Asal Sayı Bulucu168301.05.2017
6173V''luk mantar ledlerle Yazı Yazma Devresi112701.05.2017
615Class A Amp Application69301.05.2017
614DC öngerilimli Ortak Emiter Yükselteç111901.05.2017
613Simplest Audio Amp74301.05.2017
6124060 Phone Ringer Circuit80701.05.2017
611Clap Switch83001.05.2017
610Arduino On Günlük Sicaklık Kaydedici69901.05.2017
6092to1 Multiplexer80801.05.2017
608Ana Cihaza Göre Yan Cihazı Kapama Devresi76701.05.2017
607Yaklaşma Anahtarı( Avoidance Sensor Switch)94501.05.2017
606220 Volt'la Tek Led Yakma334201.05.2017
605Buzdolabı Açık Kapı Alarmı296101.05.2017
604Arduino Saat + Termometre + Günlük Sıcaklık Logger185501.05.2017
603Arduino DS18B20 Termometre99201.05.2017
602Arduino RTC Max7219 SDCard Sıcaklık Kaydedici86501.05.2017
601Arduino 8 Dijit RTC Saat Projesi Max7219'lu124501.05.2017
600Arduino LCD Ekranlı Load Cell (Hassas Terazi)1203701.05.2017
599Arduino 2x16 LCD Ekranlı RTC Saat ve Termometre 323001.05.2017
598Arduino DS18B20 Sıcaklık Sensörü102001.05.2017
597Arduino RTC LCD Saat 96101.05.2017
596Arduino Joystickle Çift eksenli Servo Kontrolü89301.05.2017
5952 lamba, 2 anahtarla tek kablo üzerinden kontrol235401.05.2017
594Telefonla Bluetooth ve RF Modüllü 220Volt Lamba K...131001.05.2017
593Arduino RFID uygulaması118301.05.2017
592RGB Ledli Renk Sensörü Devresi TCS230165901.05.2017
591TCS230 Arduino Color Sensor Uygulaması88601.05.2017
5902 x DC Motor Sürücü 10A 12v116901.05.2017
589Max660 Voltaj Çiftleyici110801.05.2017
5880-999 Senkron JK Flip Flop Sayıcı99101.05.2017
587Ph Sensor OWL2pe or BASIC Stamp interface Circuit110901.05.2017
586FB 1907 - Fenerbahçe Devresi 76001.05.2017
585Kablosuz Güç Transferi122701.05.2017
584Max860, Max880 Voltaj Tersleyici 286901.05.2017
583Max660 Voltaj Tersleyici123001.05.2017
582LM35 -50 den +150 Dereceye Termometre Devresi163901.05.2017
58116f628 6 Dijit Dijital Saat181601.05.2017
58016f877a'lı dijital saat192501.05.2017
579Arduino Load Cell (Straing Gauge) Uygulaması889901.05.2017
578TDA 2030 Ton kontrollü Amfi108501.05.2017
577Max660 Voltaj Çiftleyici73101.05.2017
5761.5 Voltla Led yakma116901.05.2017
5750-7 Senkron Yukarı Sayıcı171001.05.2017
574TDA1554Q 2X22W ANFİ DEVRESİ325901.05.2017
572Li-ion piller için Düşük Voltaj Gösterge Devresi180201.05.2017
571TK19 IR Receiver Circuit235601.05.2017
570Arduino Samsung Uzaktan Kumanda ile Devre Kontrolü138801.05.2017
56916f877a Skorbord Uygulaması165501.05.2017
568Motor Devir Sayısı Ölçme Devresi207801.05.2017
567555'li Piezo Driver Osilatörü409501.05.2017
562Pilsiz, mıknatıs ve röle ile led yakma146001.05.2017
561Arduino HDD motoru Çalıştırma ve Devir Sayısı Ölç...631301.05.2017
560Tek transistörlü amplifikatör91201.05.2017
559GS 1905(16f84-16f628)123001.05.2017
5580-999 Sayıcı91401.05.2017
557Sese Göre Yanıp Sönen Ledler138901.05.2017
556L293 DC Motor sürücü devresi203601.05.2017
555Arduino ile Rf kumanda kodu alma587701.05.2017
554RF Alıcı Verici(arduino)118901.05.2017
553Akıllı telefonla çift eksenli servo sürücü91201.05.2017
552Android Arduino Servo Kontrol73401.05.2017
551Arduino Bluetooth uygulaması (Telefonla Led yakıp...148401.05.2017
550Arduino ile Basit 433 MHz RF Verici93101.05.2017
549RF Kumanda kodu çözme (Arduino)839701.05.2017
5483 Konumlu Servo MOtor Simulasyon119101.05.2017
547Basit Servo Motor Kontrolü Sİmülasyon(PTZ) 16f628a118901.05.2017
5460-99 Sayıcı Simülasyon68801.05.2017
545Logic Kapılarla Asal Sayı Bulucu 156001.05.2017
5440-5Volt Voltmetre 16f877a139601.05.2017
542DC Motor Yön Kontrolü(Röleli)238901.05.2017
541DC motorla Amfi Besleme Projesi87501.05.2017
540İnternetten lamba yakıp söndürme(raspberry pi)204601.05.2017
539220 Volt Flip Flop248401.05.2017
538Arduino Rf modül uygulaması73301.05.2017
537Spindle motor arduino driver136001.05.2017
53616f628a İki Ledli Polis Çakarı119701.05.2017
535PWM Devresi(555)220801.05.2017
534LM317'li Amfi400301.05.2017
533TDA 2004 Amfi402701.05.2017
532Lm317'li Flaşör(12VOlt Lambalı)119201.05.2017
531PWM Motor Hız Kontrolü239501.05.2017
530Rasgele Sayı Tutucu169501.05.2017
529Işığa duyarlı alarm136901.05.2017
528DC Voltaj Çiftleyici138501.05.2017
527Sıralı led flaşör141601.05.2017
526Voltaj Üçleyici110201.05.2017
525Voltaj Çiftleyici132201.05.2017
524Dokunuş Sensörü77001.05.2017
523LDR'li Aydınlıkta yanan Lamba251801.05.2017
521220Volt Flaşör136401.05.2017
520Dokunuşla Devre Açıp Kapama87901.05.2017
519Çok basit Ayarlı Güç kaynağı367601.05.2017
518555'li Flaşör231901.05.2017
517Çift 555'li Polis Sireni109201.05.2017
516Su Sensörü (555)162001.05.2017
515Işığa göre çığlık atan devre88001.05.2017
514Trafosuz Güç Kaynağı402701.05.2017
513AC Kablo Bulucu88101.05.2017
512Oyuncak Org106701.05.2017
511Automatic Light Turn On Circuit75901.05.2017
510Clap Switch(with Led indicator)82901.05.2017
509Sound Detector(with Led indicator)105101.05.2017
5081.5 Volt Flasher90501.05.2017
50740 Watt Amfi(Çalışmamış)88701.05.2017
506Triyaklı Gece Lambası158501.05.2017
505Flip flop devresi (fritzing)76401.05.2017
504İki transistörlü tek led flaşör276101.05.2017
503Otomatik gece lambası174001.05.2017
502555'li flip flop devresi340601.05.2017
501Ton kontrol Devresi 1036107901.05.2017
500Transistörlü Step motor sürücü tüm devre141201.05.2017
498Arduino Servo Drive Project70101.05.2017
497220V Dimmer 173601.05.2017
49616f877a'lı Analog Digital Converter88901.05.2017
495tda 7560 v3 71101.05.2017
494Asenkron Aşağı ve Yukarı sayıcı74201.05.2017
488Ba1404 Verici165901.05.2017
487Ba1404 Verici77601.05.2017
48112f675 Güneş Panelli Gece Lambası74301.05.2017
480Peryodik Modem Resetleme Devresi133001.05.2017
479KA2281 20 Ledli Vumetre182201.05.2017
478KA2281 Vumetre142501.05.2017
477Pasif Filtre130401.05.2017
476Yüksek Güçlü Simetrik Doğrultma 89401.05.2017
475TDA7294 100 Watt Amfi(Yeni)253901.05.2017
471Lm1036 Ton Kontrol Devresi211501.05.2017
46815A Güç Kaynağı (lm317,2n3055)363301.05.2017
4672x50 Watt Amfi TDA7560260101.05.2017
46674ls13 FM Radyo Verici164301.05.2017
464Sesle DC Motor Kontrolü91601.05.2017
462220 Voltla 38 Ledli Lamba95901.05.2017
460Masa Lambası (2 watt)87201.05.2017
459Şerit Ledli Vumetre98701.05.2017
4583x3x3 Led Küp106601.05.2017
453Tda 7000 FM Radyo(tda2003)352301.05.2017
452FM Verici (2 watt)139801.05.2017
451FM Alıcı128501.05.2017
450Ba1404 Verici71001.05.2017
449Tda 7000 FM Radyo(tda2003)211701.05.2017
448MQ-4 Gaz Sensörü (LM741)225601.05.2017
447Tda 7000 FM Radyo(tda2003)286201.05.2017
445Şerit Ledli Polis Çakarı102001.05.2017
444TDA 7294 100 Watt Amfi97101.05.2017
443Pic 16f628a 0-99 sayıcı340001.05.2017
442MQ-4 Gaz Sensörü UM66'lı Alarm Devresi133001.05.2017
4405x7 Matris Devresi66101.05.2017
437Polis Çakar Devresi160901.05.2017
436transistorlü vumetre242501.05.2017
435transistorlu kisa mesafe dinleme cihazı87701.05.2017
434TDA1562Q 50 Watt Amplifikatör120601.05.2017
433Tda 7377 30 Watt Amplifikatör Devresi336501.05.2017
432Yüksek Çözünürlüklü Vumetre(elektor)88001.05.2017
431Arduino Basit Analog Digital Konverter80901.05.2017
430Arduino Alarmlı Gaz Sensoru(MQ-4)158501.05.2017
4293.7 Volttan 5 Volta Yükselteç88601.05.2017
428SD Kartlı Ses Kayıt Cihazı146901.05.2017
427CNY 70 Siyah Renk Sensörü154801.05.2017
426DC motor Fırçasız DC Motor Dönüşümü Devresi131901.05.2017
425200 Watt Simetrik Güç Kaynağı80001.05.2017
424TDA7294 100 Watt Amplifikatör85801.05.2017
423555'li UM66 Melodili Kapı Zili308401.05.2017
421555'li 10 Saniye Gecikmeli Devre296401.05.2017
418Havada Yazı REED Röleli(16f628a)124101.05.2017
417TDA1554Q 2x22 Watt Amfi Devresi228101.05.2017
416Dinleme Cihazı137301.05.2017
415Mono Vumetre104801.05.2017
414TDA 7000 TBA820 FM Radyo164401.05.2017
413Transistörlü Vumetre301201.05.2017
41216f676 Voltmetre(Antrak)128801.05.2017
411Tda 7560 4x50 Watt Amfi Devresi215001.05.2017
410Ledle Hat Çalışması79901.05.2017
40940 Led Vumetre Lm324435701.05.2017
408555 Timer Hesap Programı69401.05.2017
407Servo Motorlu Perhidrol Sallama Düzeneği87501.05.2017
406220Volt Led Lamba93201.05.2017
405RGB Şerit Ledli Vumetre121701.05.2017
404100 Watt Amplifikatör Devresi80601.05.2017
402220 Volt Lamba Doğrultma Devreli94101.05.2017
40116f84 Kapı zili104301.05.2017
400tda1554 amfi devresi 22watt105001.05.2017
399Piano Pic252901.05.2017
39816F877a Termostat Devresi82801.05.2017
397Stereo Kompakt Amplifikatör Projesi99701.05.2017
396Saat Termometre Devresi RTC'li104501.05.2017
395Basit Elektronik Devre Şemaları132001.05.2017
394Trafosuz Ledli Masa Lambası Güzel Bir Tasarım95601.05.2017
393TDA 7377 ton kontrollü stereo amplifikatör250101.05.2017
392TK19 Alıcı devresi249501.05.2017
391Oyuncak Org109401.05.2017
390555'li siren74101.05.2017
389En Basit Pic16f628a devresi140401.05.2017
388Ring Osilatör142501.05.2017
387Indiksiyonlu Isıtıcı94401.05.2017
386Flip Flop NPN165701.05.2017
385Flip Flop (PNP transistörlü)174801.05.2017
3841 Hz Kare dalga osilatörü122301.05.2017
383Arduino Step Motor Projesi166401.05.2017
382DS1307 Gerçek Zamanlı Saat Devresi157601.05.2017
380uln2003 Step Motor Sürücü227601.05.2017
379Transistörle Mosfet Sürülmesi124201.05.2017
378Cny 70 Optik Sensörü TTL Çıkış Devresi173501.05.2017
377Sıcaklık Sensörü 12f675147101.05.2017
376Gaz Sensörü90201.05.2017
375Cmos entegre çıkış yükselteci86601.05.2017
374Arduino Mesafe Ölçer143601.05.2017
373Arduino RTC Saat Projesi71101.05.2017
372IR Uzaktan Kumanda Devresi110601.05.2017
371Yürüyen Işık Devreleri67101.05.2017
370Zamanlama Devreleri92001.05.2017
369Vumetre Devreleri77601.05.2017
368Verici Devreleri69201.05.2017
367Step Motor Sürücü Devreleri77601.05.2017
366Muhtelif Siren ve Zil Devreleri66201.05.2017
365Sıvı Seviye Kontrolü Devreleri66601.05.2017
364Sayıcı Devresi64001.05.2017
363Regülatör ve Güç Kaynağı Devreleri84801.05.2017
362Muhtelif Pil Şarj Cihazları74001.05.2017
361Muhtelif Osilatör Devreleri65101.05.2017
360On Off Devreleri72101.05.2017
359Muhtelif LDR'li Devreler73401.05.2017
358Dokunmatik Anahtarlama Devresi68201.05.2017
357Muhtelif Amplifikatör Devreleri68501.05.2017
356Ampermetre Voltmetre Devresi75501.05.2017
355Muhtelif Uzaktan Kumanda Devresi69901.05.2017
35412v / 220Volt Konvertör Devresi110901.05.2017
353Işık şiddetini frekansa çeviren devre95501.05.2017
352Mikrodenetleyicisiz Termometre77501.05.2017
351220 Volt Dimmer116001.05.2017
350220 Volt Motor Hız Kontrol Devresi268101.05.2017
349Bitmiş Pille Led Yakma92001.05.2017
348Yüksek Çözünürlüklü Vumetre70801.05.2017
347Nikel Cadmiyum Pil Şok Devresi98901.05.2017
346Transistör Test Devresi167801.05.2017
345Hard Disk Motoru Sürme Devresi172201.05.2017
344Li - ion batarya şarj devresi225301.05.2017
343Lazer diyot sürücü devresi210801.05.2017
342Led Lamba (3.5 Watt)76101.05.2017
341Ayarlı Güç Kaynağı lm317t98501.05.2017
340FM Verici (1991 Yılında Yayınlanmış Bir Dergiden)84801.05.2017
3392 Watt FM Verici108901.05.2017
338Led Dimmer153301.05.2017
337İsis Simülasyonları (Lojik Tasarım, Opamplar)72301.05.2017
336Şerit Ledli Polis Çakarı95601.05.2017
3357413 Basit Verici67301.05.2017
334Polis F1 Çakar116601.05.2017
3333 Entegreli Rasgele Sayi tutma devresi108001.05.2017
331Buzdolabi tasarruf devresi85101.05.2017
330Isis simülasyon devreleri67301.05.2017
329Op-amp devre simülasyonlari77701.05.2017
328Akü ve pil sarj devreleri94001.05.2017
327Firildak yazi devresi80601.05.2017
326pic18f4550 deney seti ve pic18f2550 deney seti91201.05.2017
325Pic Kit 2 Pic programlayici 298301.05.2017
324Seri Basit Pic Programlayici84501.05.2017
323Pic Kit 2 Pic programlayici101801.05.2017
32216f877a yilan oyunu81001.05.2017
32116f628a zar92301.05.2017
32016 SUTUN KAYAN YAZI116901.05.2017
31975 Led Türk Bayragi Devresi256001.05.2017
318Bilgisayar güç kaynagindan güç kaynagi86501.05.2017
317Havada Yazi V278401.05.2017
316Step Motor Sürücü81501.05.2017
315Ultrasonik engel dedektoru79301.05.2017
314555 Switch Mode güç kaynagi179101.05.2017
313Li-ion pil sarj devresi259201.05.2017
312Cizgi izleyen robot icin sensor devresi152901.05.2017
311Motor Kontrol Entegresi118001.05.2017
31094 Led Bayrak Devresi400201.05.2017
30916f877 saat, hassas termometre141401.05.2017
30716f628a ile Basit Servo Motor Kontrolü209201.05.2017
306Dtmf Encoder207801.05.2017
305Servo Motor Hiz Kontrolü159601.05.2017
304Basit DC Jeneratör71701.05.2017
303Çizgi izleyen robot97001.05.2017
302Çizgi izleyen robot82101.05.2017
301Telefon radyasyon dedektörü78501.05.2017
3008 Led Flasör86601.05.2017
2990-9 Sayici205501.05.2017
298Alkis Sensörü190801.05.2017
297Servo Motor Test Devresi195701.05.2017
296Güç Göstergesi82001.05.2017
295Havada Yazi 277501.05.2017
2940-99 CMOS Sayici223301.05.2017
293Tek dedektörlü basit alarm devresi 16f877a89501.05.2017
292Lityum Ion sarj makinesi75101.05.2017
291Kursun Asit Aküler için Asiri Desarj Koruma devre...159801.05.2017
290Stres Testi Devresi67701.05.2017
289Tek AA Pil'den 5V güç kaynagi77701.05.2017
288Günes Enerjili Toprak Nem Sensörü141401.05.2017
287USB FM verici104601.05.2017
286Voltaj Denetimli Servo Motor Sürücü Devresi175101.05.2017
285Buzdolabi Açik Kapak Alarmi68301.05.2017
284Sicaklik Sensör LM335107401.05.2017
283Enerji Gösterge Devresi77901.05.2017
282Lityum Ion sarj makinesi89201.05.2017
281Havada Yazi68801.05.2017
280Yaklasim Sensörü118201.05.2017
279Basit FM verici123601.05.2017
278Uzun mesafe Fm verici114401.05.2017
277Arabalar için motor gösterge isigi kapatma devresi91001.05.2017
276Ayarli voltaj regulatörü254001.05.2017
275Polis Çakari Kontrol Devresi112701.05.2017
274Gerilimle frekansi degisen ses üreteci81301.05.2017
2730-9999 sayici devresi114601.05.2017
27224 LED kalp animasyon devresi (pic 16f628a)633401.05.2017
27111 TA Ledlerle Isim Animasyon Devresi99901.05.2017
267Kondansatörlü zaman geçikmesi devresi81701.05.2017
266Ledin Isik Sensörü olarak kullanilmasi70401.05.2017
265Karanlikta yanan lamba176101.05.2017
26416f628a Melodi Devresi143301.05.2017
263DC motor yön kontrolü (H Köprüsü)458801.05.2017
261Vu metre73901.05.2017
258Ledli Isim yazma (12 V)127701.05.2017
257 Brenner 8 Pic Programlayici Kalibrasyon Gerektir...119201.05.2017
2549V pil için sarj test devresi138901.05.2017
253SMD flip flop(18mmx14mm)110301.05.2017
2524 Dijit Voltmetre 16f877a118801.05.2017
251Picli Dijital Voltmetre99401.05.2017
250Tek butonla aç kapa devresi270301.05.2017
249Ni CD Pil sarj devresi289901.05.2017
248Anahtarsiz sarj devresi96501.05.2017
247Basit Karanlik alarmi(555)97001.05.2017
246Basit FM verici75201.05.2017
245Su seviye Dedektoru99301.05.2017
244Ruzgar dedektoru63801.05.2017
243Yagmur alarm devresi151701.05.2017
242Yazi Animasyon Devresi 10 harf(ETEM LISESI)77301.05.2017
241SMD Malzemeli Led Projesi59601.05.2017
240Isik izleyen robot62301.05.2017
239Sicaklikla renk degistiren lamba devresi143101.05.2017
238Günes Pilli Lamba Devresi88501.05.2017
237DTMF'li Uzaktan Kumanda99301.05.2017
236Basit Dc Jeneratör62501.05.2017
235Basit Metal Dedektörü303201.05.2017
234Cep Telefonu Dedektörü121501.05.2017
233Siren473101.05.2017
232555'li Metal Dedektörü377501.05.2017
231Wav uzantili kapi zili80801.05.2017
230Su Seviye Dedektörü75201.05.2017
229PIR'li haraket sensörü140101.05.2017
228Basit LED Buzzer Devreleri193401.05.2017
227Elektronik Pusula64001.05.2017
226TAPIR Elektromagnetik Alan ve Elektrik Dedektörü71201.05.2017
225Mosfetli Sigorta71401.05.2017
224Tek Transistörlü Voltaj Konvertörü95601.05.2017
223Bir cihazin 12 farkli sekilde çalistirilip durdur...70201.05.2017
222LED LDR Ring Osilatör100901.05.2017
221Soft Flasör72501.05.2017
220Sinek Böcek Kovucu Devreler213801.05.2017
218Sivrisinek Kovucu Devresi 555li203601.05.2017
217Sivrisinek Kovucu Devresi163401.05.2017
216Alkisla Led Yakip Söndürme Devresi78901.05.2017
215Kondansatör Sarj Desarj Devresi307101.05.2017
2143 harfli Tabela Simulasyon Devresi82701.05.2017
2133lü Led Flip Flop545201.05.2017
212Siren Devreleri65601.05.2017
211Karisik Siren Devreleri64201.05.2017
210TDA 7000 FM Radyo Alicisi312701.05.2017
209Uzaktan Kumanda Alici Verici Devresi163401.05.2017
208RFID Kapi Otomati Alicisi120601.05.2017
207Çift Yönlü Motor Kontrolü82401.05.2017
206Normal Sesi Robot Sesine Dönüstürücü Devre106201.05.2017
205Kare Dalga Ile Devre Aktive Etme Durdurma161301.05.2017
204RC 5 Kumanda Alicisi Devresi86201.05.2017
203Alkisla Devre Kontrol Etme(elektor)70301.05.2017
202Gürültülü Ortamda Otomatik Ses Ayarlayici69601.05.2017
201RGB Ledin Rastgele Sürülmesi74101.05.2017
200Step Motor Sürücü Devresi296501.05.2017
199Ultrasonik Engel Sensoru68701.05.2017
198Karbon Monoksit(CO) sensoru77901.05.2017
197Asiri Isinma Alarmi69201.05.2017
19660Volttan 5Volta Gerilim Regülatörü(Step Down Con...69101.05.2017
195Yildirim Tahmin Edici Devre78101.05.2017
194Simon Oyunu (Atmel Mikrodenetleyicili)60301.05.2017
193Dokunmatik Anahtarlama Devresi149201.05.2017
192Toricelli Barometresi98001.05.2017
191TV Kumandasiyla Lamba Açip Kapatma Devresi100401.05.2017
190Ev Aletlerinin Uzaktan Kumanda ile Kontrolü75501.05.2017
189Ikili Sayi Saati77101.05.2017
188RGB Led Sürücü Devresi190201.05.2017
187220 V gerilim Gösterge Ledi70601.05.2017
186Infrared Algilama Sensörü63501.05.2017
185Servo Motor Sürücü Devresi281401.05.2017
184Lazerli Alarm Devresi161801.05.2017
183Otomatik Sicaklik Kontrolu Devresi66601.05.2017
181220 Voltla Led Yakilmasi74901.05.2017
180Otomatik Sicaklik Kontrolu Devresi71301.05.2017
179PWM için Ayarlanabilir Görev Saykili Devresi87901.05.2017
178Köprü Tipi Dogrultmaç Devresine Dirençsiz Gösterg...78101.05.2017
177Asiri Akim Göstergesi71201.05.2017
176Step Motor Sürücü Devresi95401.05.2017
175Kisa Dalga Radyo Alicisi167901.05.2017
174Atmel Mikrodenetleyicili Vumetre Devresi154001.05.2017
1731 Saat Zaman Gecikmeli 555 Zamanlayici184601.05.2017
172200 W Amfi Devresi119901.05.2017
171Gerilim Yükselteci68601.05.2017
170Basit Voltaj Regülatörü77501.05.2017
169Yaklasma Sensörü78701.05.2017
168Kumanda Ile Servo Motor Kontrolü72801.05.2017
167Ses Sensörü80501.05.2017
166PWM Modülatörü82101.05.2017
165Bobinsiz 3V'tan 5V yükselteç63601.05.2017
164Kisa Dalga Radyo Alicisi268901.05.2017
163Tek Push Butonlu Aç Kapa Devresi101601.05.2017
162Günes Enerjisi Ile Ni Cd pil sarj devresi110501.05.2017
161Tek Elemanli Kare Dalga Uretecei63301.05.2017
160Simetrik 12V ve 24 Vluk Guc Kaynagi Devresi214901.05.2017
159Ledli Aydinlatma Lambasi93801.05.2017
158Pals Kontrollu Alarm60801.05.2017
156Direnç Hesaplama Kart Yapimi Projesi122301.05.2017
1553 Ledli Flasör70501.05.2017
154Çok Fazla Butonlu Tus Takimi Devresi154201.05.2017
153Basit Reed Roleli Alarm Devresi122301.05.2017
152Karanlikta Çalan Alarm Devresi77701.05.2017
151Step Motor Sürücü Devresi248001.05.2017
150220 Volttan 3 Volt ya da 5 Volt Gerilim Veren Dev...107701.05.2017
149Televizyon Görüntü Test Devresi82301.05.2017
147Iki Entegreli Dijital Zar Uygulamasi91501.05.2017
1461 Hz Kare dalga üreteci140501.05.2017
145Amerika Tipi Siren Devresi94001.05.2017
144Yüksek Gerilim Koruma Devresi159301.05.2017
143Kablosuz Mikrofon112501.05.2017
142Uzaktan kumanda ile lamba kontrolü devresi (Lamba...191301.05.2017
141Push Butonlu Açma Kapama Devresi80301.05.2017
140Basit A.M. Radyo Alicisi184001.05.2017
13912 Voltluk Basit Güç Kaynagi81901.05.2017
138Alkisla 220 V lamba kontrolü171401.05.2017
137Kara Simsek Devresi217301.05.2017
136Alkisla Devre Açma Kapama72801.05.2017
135Melodi Devresi180501.05.2017
133Sebeke Frekansi Ölçümü82001.05.2017
132Pusula71901.05.2017
1311,4V'tan 9V'a Voltaj Yükseltici Devre184501.05.2017
130Picli 3 Dijit Sayici79701.05.2017
129Ledlerle Gürültü Çikarma Devresi74001.05.2017
128Dokunus Kontrollü Dimmer(Karartma-LS7534)84101.05.2017
126Su Deposu Seviye Alarmi68801.05.2017
1255 Ledli Flasör124501.05.2017
124Quartz Saat Zamanlayicisi77901.05.2017
123Melodili Korna216001.05.2017
122Düsük Voltaj Ayarli Güç Kaynagi103401.05.2017
120Basit Bisiklet Alarmi69101.05.2017
1198 Kanalli DTMF Çözücü81201.05.2017
1188 Kanalli DTMF Kodlayici98201.05.2017
117Pic'li basit Zar Devresi151301.05.2017
11612 Volt Lamba ile Flip Flop Devresi281201.05.2017
1143 Dijit Termometre Pic 12f675175601.05.2017
1134 Dijit Dijital Saat Uygulamasi85201.05.2017
112LM317T'li Ayarli Güc Kaynagi120301.05.2017
11122 Kanal Animasyon Karti74201.05.2017
110Tek Led Flasor Devresi Yavas67001.05.2017
109Termometre Devresi179701.05.2017
108Tek Tel Dokunus Dedektoru57801.05.2017
107Ses ile Role kontrolü167101.05.2017
106Mini Dinleme Cihazi130101.05.2017
105Basınçla Elektrik Uretilmesi68101.05.2017
103Trafosuz 100mA'lik güç kaynagi248601.05.2017
102Telefonla cihaz kontrolü devresi122501.05.2017
101Elektrik kesintilerinden etkilenmeyen saat devresi116401.05.2017
100Röle esdegeri devreler79401.05.2017
99Uzaktan kumanda jammer devresi177801.05.2017
97Mikrodenetleyici ile 220Voltluk lamba sürülmesi100801.05.2017
96220 Voltla Ledli Flasör74101.05.2017
951.5 Voltluk tek led flasör90701.05.2017
94Ba6144 Vumetre111801.05.2017
93UAA180 li Ölçüm devresi150101.05.2017
92Tda 2005 Ses Yükselteci218901.05.2017
91TDA 2003 Ses Yükselteci 10 Watt227001.05.2017
90LdrUm66151301.05.2017
89UM66'li basit melodi üreteci186101.05.2017
88Elektromagnetik Dalga Dedektörü89301.05.2017
87Çift 555'Li soft Flasör devresi(elektor)148101.05.2017
86Mikrofonla Cihaz Kontrolü Devresi79401.05.2017
85Kulaklik Yükselteci Devresi95101.05.2017
84Zenerli Voltaj Sabitleyici130401.05.2017
83Voltaj Sabitleme Devreleri225301.05.2017
82Voltaj Regülatörü Devreleri100801.05.2017
815x7 Led Matris138801.05.2017
80Pir dedektörlü zamanlayici devresi190001.05.2017
79555'li 74163lu sayici devresi simulasyonu277901.05.2017
78555'li 7 Segment sayici192601.05.2017
77Esaslar dersi Cevre Akimlari Yöntemi Spark Simula...61301.05.2017
76Pic'li Kapi zili70701.05.2017
7516F877'li skorbord uygulamasi simulasyonu133401.05.2017
74TV kumandasi ile cihaz kontrolu devresi95701.05.2017
7318 Ledli Isikli kalp animasyon117301.05.2017
728 Ledli Pic Deney Karti82001.05.2017
71Isis Sifre Kilit Simulasyonu67501.05.2017
701404'lü Verici Devresi63801.05.2017
69Pic'li saat ve Termometre132401.05.2017
68Uzaktan Kumanda81301.05.2017
66Nem dedektörü115501.05.2017
65Melodi Üreteci84401.05.2017
64Kapi Zili153901.05.2017
63Fm verici83501.05.2017
61Böcek Dedektörü72001.05.2017
60200 Watt Anfi Devresi219701.05.2017
59Fm Verici Devresi79301.05.2017
57TDA 7000 FM239801.05.2017
56Isis 6 matris kayan yazi simulasyonu203301.05.2017
55Isis 24 matris kayan yazi172301.05.2017
54Patlak tasarruf lamba ile gece lambasi yapilmasi123801.05.2017
53555'li nem dedektörü105401.05.2017
52Kara Simsek Devresi86501.05.2017
5110 Ledli Vumetre117301.05.2017
50Transistörlü Verici70401.05.2017
4012 Ledli Pic Deney Karti92201.05.2017
39Tek butonlu açma kapama devresi786201.05.2017
38Basit Metal Dedektoru76401.05.2017
37LCD termometre74301.05.2017
36Lazerli Alarm Devresi211701.05.2017
35Pic'li metal dedektörü137301.05.2017
3478xx-79xx'li devreler83901.05.2017
33Cift Renkli Yuruyen Isik devresi82001.05.2017
32Analog Dijital Dönüstürücü Devresi68201.05.2017
30Pilsiz el feneri82801.05.2017
2950 555'li devre76401.05.2017
28IR diyotlu Algilayici Devre100701.05.2017
26IR alici ve yükseltici Devre99901.05.2017
25IR Algilayici Devre71401.05.2017
24Basit Tek Ledli Flasör Devresi627201.05.2017
23Polis Sireni191501.05.2017
227 Segment Sayici204701.05.2017
21Op-ampli Eviren Yükselteç Devresi192201.05.2017
20Led'li Flasör Devresi(şemasız)143701.05.2017
19Karanlikta Yanan Lamba Devresi301301.05.2017
18Transistorlu Zamanlama Devresi125501.05.2017
17Op-amp evirmeyen yukseltec devresi ve simulasyonu295901.05.2017
16555'li zamanlayici devresi184201.05.2017
14IR tekrarlayici73801.05.2017
13Seri Pic Programlayici84501.05.2017
12FM verici 80401.05.2017
11Havada yazan yazi97001.05.2017
10FM Verici 87..108Mhz134601.05.2017
8Basit Dokunmatik Lamba210601.05.2017
7Kumanda Sinyal Karistiricisi (Jammer)132901.05.2017
6Led Dimmer(Yavasça Sönen Ledler- Kondansatör Sarj...254101.05.2017
5Dokunusla Calisan Lamba116101.05.2017
4Tek Led 555'li Flasör270901.05.2017
3555'li Flasör154401.05.2017
2Flip Flop171601.05.2017
110 Led Ses Seviye Göstergesi Devresi141701.05.2017