Temelelektronik.info

Devreler



NoDevreZiyaretEklenme
719Arduino BMP180 Basınç Sensörü Uygulaması54211.07.2018
717Arduino Okul Tuvaleti Su Tasarruf Devresi91406.05.2018
716Arduino Okul Tuvaleti Su Tasarruf Devresi43019.04.2018
714TDA7294 Vumetreli Amfi52123.03.2018
713Arduino Reed Anahtarlı Kapı, Pencere Alarmı56014.03.2018
712Thristor Test Circuit70314.03.2018
711LM741 10 Watt Amfi155511.03.2018
710Arduino RF Kumanda Devresi51308.03.2018
709Pic18f4550 Skorbord Uygulaması Sİmülasyonu41203.03.2018
708Arduino DHT11 TMP1637 Nem Sensörü49203.03.2018
707Sese Duyarlı Şerti Led Devresi156102.03.2018
706Arduino DHT11 Sıcaklık ve Nem Sensörü42201.03.2018
705Arduino ile Su aktarma (Çiçek sulama)47922.02.2018
704555'li Voltaj Kontrollü Osilatör (VCO)64619.01.2018
703555'li PWM Motor Sürücü86419.01.2018
702555'li Siren Devresi84219.01.2018
701555'li Metal Dedektörü173819.01.2018
700Telefon Hattı Arıza Alarmı56423.12.2017
699Voltaj Kontrollü Multivibrator39612.12.2017
6981.5 Volt Flaşör48012.12.2017
697Sese Göre yanan LED74105.12.2017
696LDR ve Hareket Sensörlü Otomatik Lamba99327.10.2017
695Arduino Senserlü Lamba 55227.10.2017
694Isı Alarm Devresi(Sıcakta Çalışan Devre)60019.10.2017
693ESP8266 ile güçlü yük kontrolü38503.10.2017
692Arduino Ses Sensörü52418.09.2017
691Arduino Brushless DC motor Driver Circuit95315.08.2017
690Wireless Voltage Detector42707.07.2017
689Korna Devresi60420.06.2017
688Fan Kontrol Devresi75420.06.2017
687FM Verici47920.06.2017
686Röleli Motor Yön Kontrolü Devresi61727.05.2017
685Arduino auto shutdown circuit V334127.05.2017
684CD4047 Inverter Devresi87927.05.2017
683Yuruyen Işık Devresi60627.05.2017
682Lm3909 1.5 V Led Flasher47327.05.2017
681Bass Tiz Filtresi40327.05.2017
680Simple Adjustable Constant Current Source Circuit...37226.05.2017
679Simple Adjustable Constant Current Source Circuit212826.05.2017
678Ni-Cd, Ni-MH Pil şarj devresi118425.05.2017
677Arduino Load Cell (Straing Gauge) Max7219 Ekranlı58821.05.2017
676Pervane Yazı Devresi82018.05.2017
675Robotdyn nano v3 PCB35401.05.2017
6745 Örnekle Arduino Kursu 64501.05.2017
673Döner Kodlayıcı (Rotary Encoder)77401.05.2017
672Arduino CNY70 Sensor122301.05.2017
670Arduino 3 Servo Motorlu Kamera Kontrolü56801.05.2017
669Led Hipnoz Devresi49301.05.2017
668Capasitif Sıvı Test Devresi32101.05.2017
667Köstebek Kovucu52901.05.2017
666555 PWM Motor Hız Kontrolü39301.05.2017
665Transistörlü Kalp Animasyon Devresi63901.05.2017
6644017,555 Zar Devresi52701.05.2017
663ST7297 10 Watt Amplifier25701.05.2017
662Ana cihaza göre yan cihaz açma kapama28101.05.2017
661Mikrodnenetleyicisiz Zar39801.05.2017
660Güç kesinti alarmı93401.05.2017
659Analog kovalayan devre30801.05.2017
65816f628 6 Dijit Dijital Saat 285201.05.2017
657Arduino Load Cell (Straing Gauge) Kalibrasyon ve ...324701.05.2017
656PTC ile Isı Kontrol Devresi128601.05.2017
655Arduino Mq-125 Air Quality Test circuit67001.05.2017
654LM358 Application Circuits44801.05.2017
653LM358 Non Inverting Amp28201.05.2017
652741 Evirmeyen Yükselteç Devresi118901.05.2017
651USB Light30401.05.2017
650Sese Duyarlı Zamanlamalı Lamba82101.05.2017
64930 Watt Ayarlı Güçkaynağ LM317, 2n305595001.05.2017
648KA2284 Mono Vumeter75501.05.2017
647Battery Capacity Test (duracell, panasonic and ot...42901.05.2017
646Arduino Lamba Işık Testi27501.05.2017
645Esp8266 Pil Kapasite Testi 98501.05.2017
644Sese Göre Yanan Led devresi59401.05.2017
643LM386 Amplifier48501.05.2017
642ESP8266 Two Sensor Weather Station Logger31701.05.2017
641ESP Programlama ve Test Devresi46201.05.2017
640Çift 555'li siren47501.05.2017
639ESP8266 Turn On Turn Off Circuit95801.05.2017
638ESP8266 Temperature Logger32501.05.2017
637Arduino Titreşim Sensörü96701.05.2017
636Arduino Avoidance Sensor27601.05.2017
635Arduino auto shutdown circuit50901.05.2017
6341.5 Volt Ledli El Feneri38001.05.2017
633Tek Pille 220 Volt Lamba Yakma72701.05.2017
632Arduino Karanlık Sensörü (Basit Analog Giriş)48701.05.2017
631Arduino Otomatik Enerji Kesme Devresi61601.05.2017
630DS18B20 Simplest Circuit Scheme 25801.05.2017
62938 Led Masa Lambası (Max 2Watt)47501.05.2017
626A Sınıfı Yükselteç Uygulaması38001.05.2017
62512 Volt Yusuf Yazısı66701.05.2017
62412 A isimler (12Volt)36601.05.2017
623Kaan 12Volt Isim29501.05.2017
622Invertor36301.05.2017
6213 to 1 Multiplexer Design and simulation31301.05.2017
620Battery Charging Circuit135501.05.2017
619Ardiuno Mini Power Bank Project55201.05.2017
6185 Girişli Asal Sayı Bulucu66601.05.2017
6173V''luk mantar ledlerle Yazı Yazma Devresi42401.05.2017
615Class A Amp Application25501.05.2017
614DC öngerilimli Ortak Emiter Yükselteç39701.05.2017
613Simplest Audio Amp32801.05.2017
6124060 Phone Ringer Circuit29001.05.2017
611Clap Switch32801.05.2017
610Arduino On Günlük Sicaklık Kaydedici28201.05.2017
6092to1 Multiplexer26701.05.2017
608Ana Cihaza Göre Yan Cihazı Kapama Devresi28301.05.2017
607Yaklaşma Anahtarı( Avoidance Sensor Switch)50301.05.2017
606220 Volt'la Tek Led Yakma114201.05.2017
605Buzdolabı Açık Kapı Alarmı106301.05.2017
604Arduino Saat + Termometre + Günlük Sıcaklık Logger113601.05.2017
603Arduino DS18B20 Termometre43701.05.2017
602Arduino RTC Max7219 SDCard Sıcaklık Kaydedici32301.05.2017
601Arduino 8 Dijit RTC Saat Projesi Max7219'lu41301.05.2017
600Arduino LCD Ekranlı Load Cell (Hassas Terazi)788201.05.2017
599Arduino 2x16 LCD Ekranlı RTC Saat ve Termometre 212501.05.2017
598Arduino DS18B20 Sıcaklık Sensörü45301.05.2017
597Arduino RTC LCD Saat 45901.05.2017
596Arduino Joystickle Çift eksenli Servo Kontrolü32001.05.2017
5952 lamba, 2 anahtarla tek kablo üzerinden kontrol83001.05.2017
594Telefonla Bluetooth ve RF Modüllü 220Volt Lamba K...39801.05.2017
593Arduino RFID uygulaması50001.05.2017
592RGB Ledli Renk Sensörü Devresi TCS23073201.05.2017
591TCS230 Arduino Color Sensor Uygulaması30401.05.2017
5902 x DC Motor Sürücü 10A 12v56201.05.2017
589Max660 Voltaj Çiftleyici37701.05.2017
5880-999 Senkron JK Flip Flop Sayıcı37501.05.2017
587Ph Sensor OWL2pe or BASIC Stamp interface Circuit35701.05.2017
586FB 1907 - Fenerbahçe Devresi 31001.05.2017
585Kablosuz Güç Transferi60901.05.2017
584Max860, Max880 Voltaj Tersleyici 234701.05.2017
583Max660 Voltaj Tersleyici49301.05.2017
582LM35 -50 den +150 Dereceye Termometre Devresi54501.05.2017
58116f628 6 Dijit Dijital Saat70601.05.2017
58016f877a'lı dijital saat67201.05.2017
579Arduino Load Cell (Straing Gauge) Uygulaması452401.05.2017
578TDA 2030 Ton kontrollü Amfi53601.05.2017
577Max660 Voltaj Çiftleyici26301.05.2017
5761.5 Voltla Led yakma37501.05.2017
5750-7 Senkron Yukarı Sayıcı59901.05.2017
574TDA1554Q 2X22W ANFİ DEVRESİ127601.05.2017
572Li-ion piller için Düşük Voltaj Gösterge Devresi70901.05.2017
571TK19 IR Receiver Circuit90201.05.2017
570Arduino Samsung Uzaktan Kumanda ile Devre Kontrolü47101.05.2017
56916f877a Skorbord Uygulaması48301.05.2017
568Motor Devir Sayısı Ölçme Devresi85901.05.2017
567555'li Piezo Driver Osilatörü186901.05.2017
562Pilsiz, mıknatıs ve röle ile led yakma59101.05.2017
561Arduino HDD motoru Çalıştırma ve Devir Sayısı Ölç...356001.05.2017
560Tek transistörlü amplifikatör31601.05.2017
559GS 1905(16f84-16f628)49901.05.2017
5580-999 Sayıcı36601.05.2017
557Sese Göre Yanıp Sönen Ledler57601.05.2017
556L293 DC Motor sürücü devresi79201.05.2017
555Arduino ile Rf kumanda kodu alma418501.05.2017
554RF Alıcı Verici(arduino)57801.05.2017
553Akıllı telefonla çift eksenli servo sürücü45101.05.2017
552Android Arduino Servo Kontrol32001.05.2017
551Arduino Bluetooth uygulaması (Telefonla Led yakıp...55001.05.2017
550Arduino ile Basit 433 MHz RF Verici38301.05.2017
549RF Kumanda kodu çözme (Arduino)416901.05.2017
5483 Konumlu Servo MOtor Simulasyon40201.05.2017
547Basit Servo Motor Kontrolü Sİmülasyon(PTZ) 16f628a42701.05.2017
5460-99 Sayıcı Simülasyon30401.05.2017
545Logic Kapılarla Asal Sayı Bulucu 58101.05.2017
5440-5Volt Voltmetre 16f877a53101.05.2017
542DC Motor Yön Kontrolü(Röleli)74101.05.2017
541DC motorla Amfi Besleme Projesi30901.05.2017
540İnternetten lamba yakıp söndürme(raspberry pi)74101.05.2017
539220 Volt Flip Flop105001.05.2017
538Arduino Rf modül uygulaması28501.05.2017
537Spindle motor arduino driver55701.05.2017
53616f628a İki Ledli Polis Çakarı56901.05.2017
535PWM Devresi(555)79101.05.2017
534LM317'li Amfi158401.05.2017
533TDA 2004 Amfi184301.05.2017
532Lm317'li Flaşör(12VOlt Lambalı)41601.05.2017
531PWM Motor Hız Kontrolü48901.05.2017
530Rasgele Sayı Tutucu47901.05.2017
529Işığa duyarlı alarm56201.05.2017
528DC Voltaj Çiftleyici44501.05.2017
527Sıralı led flaşör54601.05.2017
526Voltaj Üçleyici41201.05.2017
525Voltaj Çiftleyici48201.05.2017
524Dokunuş Sensörü30401.05.2017
523LDR'li Aydınlıkta yanan Lamba70101.05.2017
521220Volt Flaşör69101.05.2017
520Dokunuşla Devre Açıp Kapama37301.05.2017
519Çok basit Ayarlı Güç kaynağı137801.05.2017
518555'li Flaşör55101.05.2017
517Çift 555'li Polis Sireni35501.05.2017
516Su Sensörü (555)40501.05.2017
515Işığa göre çığlık atan devre34201.05.2017
514Trafosuz Güç Kaynağı180201.05.2017
513AC Kablo Bulucu36501.05.2017
512Oyuncak Org33601.05.2017
511Automatic Light Turn On Circuit30301.05.2017
510Clap Switch(with Led indicator)28501.05.2017
509Sound Detector(with Led indicator)43101.05.2017
5081.5 Volt Flasher33401.05.2017
50740 Watt Amfi(Çalışmamış)33601.05.2017
506Triyaklı Gece Lambası78701.05.2017
505Flip flop devresi (fritzing)32001.05.2017
504İki transistörlü tek led flaşör77901.05.2017
503Otomatik gece lambası65501.05.2017
502555'li flip flop devresi128001.05.2017
501Ton kontrol Devresi 103642401.05.2017
500Transistörlü Step motor sürücü tüm devre55101.05.2017
498Arduino Servo Drive Project27801.05.2017
497220V Dimmer 68001.05.2017
49616f877a'lı Analog Digital Converter35501.05.2017
495tda 7560 v3 26601.05.2017
494Asenkron Aşağı ve Yukarı sayıcı28901.05.2017
488Ba1404 Verici67601.05.2017
487Ba1404 Verici38301.05.2017
48112f675 Güneş Panelli Gece Lambası32201.05.2017
480Peryodik Modem Resetleme Devresi58501.05.2017
479KA2281 20 Ledli Vumetre75001.05.2017
478KA2281 Vumetre36901.05.2017
477Pasif Filtre32301.05.2017
476Yüksek Güçlü Simetrik Doğrultma 39801.05.2017
475TDA7294 100 Watt Amfi(Yeni)126201.05.2017
471Lm1036 Ton Kontrol Devresi79101.05.2017
46815A Güç Kaynağı (lm317,2n3055)123701.05.2017
4672x50 Watt Amfi TDA7560114901.05.2017
46674ls13 FM Radyo Verici55801.05.2017
464Sesle DC Motor Kontrolü33001.05.2017
462220 Voltla 38 Ledli Lamba40901.05.2017
460Masa Lambası (2 watt)45301.05.2017
459Şerit Ledli Vumetre42001.05.2017
4583x3x3 Led Küp50801.05.2017
453Tda 7000 FM Radyo(tda2003)157301.05.2017
452FM Verici (2 watt)55301.05.2017
451FM Alıcı43301.05.2017
450Ba1404 Verici28701.05.2017
449Tda 7000 FM Radyo(tda2003)74701.05.2017
448MQ-4 Gaz Sensörü (LM741)103901.05.2017
447Tda 7000 FM Radyo(tda2003)111301.05.2017
445Şerit Ledli Polis Çakarı45201.05.2017
444TDA 7294 100 Watt Amfi35901.05.2017
443Pic 16f628a 0-99 sayıcı144201.05.2017
442MQ-4 Gaz Sensörü UM66'lı Alarm Devresi55001.05.2017
4405x7 Matris Devresi26401.05.2017
437Polis Çakar Devresi76001.05.2017
436transistorlü vumetre82501.05.2017
435transistorlu kisa mesafe dinleme cihazı34401.05.2017
434TDA1562Q 50 Watt Amplifikatör47801.05.2017
433Tda 7377 30 Watt Amplifikatör Devresi157001.05.2017
432Yüksek Çözünürlüklü Vumetre(elektor)30101.05.2017
431Arduino Basit Analog Digital Konverter35201.05.2017
430Arduino Alarmlı Gaz Sensoru(MQ-4)71701.05.2017
4293.7 Volttan 5 Volta Yükselteç37601.05.2017
428SD Kartlı Ses Kayıt Cihazı55701.05.2017
427CNY 70 Siyah Renk Sensörü59401.05.2017
426DC motor Fırçasız DC Motor Dönüşümü Devresi49801.05.2017
425200 Watt Simetrik Güç Kaynağı31101.05.2017
424TDA7294 100 Watt Amplifikatör30801.05.2017
423555'li UM66 Melodili Kapı Zili102001.05.2017
421555'li 10 Saniye Gecikmeli Devre120601.05.2017
418Havada Yazı REED Röleli(16f628a)51301.05.2017
417TDA1554Q 2x22 Watt Amfi Devresi81201.05.2017
416Dinleme Cihazı40201.05.2017
415Mono Vumetre40701.05.2017
414TDA 7000 TBA820 FM Radyo65101.05.2017
413Transistörlü Vumetre127101.05.2017
41216f676 Voltmetre(Antrak)51301.05.2017
411Tda 7560 4x50 Watt Amfi Devresi100601.05.2017
410Ledle Hat Çalışması28201.05.2017
40940 Led Vumetre Lm324261901.05.2017
408555 Timer Hesap Programı28001.05.2017
407Servo Motorlu Perhidrol Sallama Düzeneği39701.05.2017
406220Volt Led Lamba34401.05.2017
405RGB Şerit Ledli Vumetre51201.05.2017
404100 Watt Amplifikatör Devresi32201.05.2017
402220 Volt Lamba Doğrultma Devreli32101.05.2017
40116f84 Kapı zili39001.05.2017
400tda1554 amfi devresi 22watt57001.05.2017
399Piano Pic112001.05.2017
39816F877a Termostat Devresi29501.05.2017
397Stereo Kompakt Amplifikatör Projesi35301.05.2017
396Saat Termometre Devresi RTC'li37701.05.2017
395Basit Elektronik Devre Şemaları56301.05.2017
394Trafosuz Ledli Masa Lambası Güzel Bir Tasarım46101.05.2017
393TDA 7377 ton kontrollü stereo amplifikatör89701.05.2017
392TK19 Alıcı devresi101101.05.2017
391Oyuncak Org34201.05.2017
390555'li siren31101.05.2017
389En Basit Pic16f628a devresi65301.05.2017
388Ring Osilatör59901.05.2017
387Indiksiyonlu Isıtıcı42501.05.2017
386Flip Flop NPN40001.05.2017
385Flip Flop (PNP transistörlü)67001.05.2017
3841 Hz Kare dalga osilatörü38301.05.2017
383Arduino Step Motor Projesi56801.05.2017
382DS1307 Gerçek Zamanlı Saat Devresi59701.05.2017
380uln2003 Step Motor Sürücü64901.05.2017
379Transistörle Mosfet Sürülmesi32601.05.2017
378Cny 70 Optik Sensörü TTL Çıkış Devresi59401.05.2017
377Sıcaklık Sensörü 12f67548101.05.2017
376Gaz Sensörü29701.05.2017
375Cmos entegre çıkış yükselteci31101.05.2017
374Arduino Mesafe Ölçer62401.05.2017
373Arduino RTC Saat Projesi29801.05.2017
372IR Uzaktan Kumanda Devresi53801.05.2017
371Yürüyen Işık Devreleri28201.05.2017
370Zamanlama Devreleri43301.05.2017
369Vumetre Devreleri28801.05.2017
368Verici Devreleri29501.05.2017
367Step Motor Sürücü Devreleri30701.05.2017
366Muhtelif Siren ve Zil Devreleri25201.05.2017
365Sıvı Seviye Kontrolü Devreleri28701.05.2017
364Sayıcı Devresi25401.05.2017
363Regülatör ve Güç Kaynağı Devreleri30001.05.2017
362Muhtelif Pil Şarj Cihazları28601.05.2017
361Muhtelif Osilatör Devreleri28601.05.2017
360On Off Devreleri31201.05.2017
359Muhtelif LDR'li Devreler31001.05.2017
358Dokunmatik Anahtarlama Devresi28601.05.2017
357Muhtelif Amplifikatör Devreleri27501.05.2017
356Ampermetre Voltmetre Devresi32001.05.2017
355Muhtelif Uzaktan Kumanda Devresi25901.05.2017
35412v / 220Volt Konvertör Devresi36901.05.2017
353Işık şiddetini frekansa çeviren devre35501.05.2017
352Mikrodenetleyicisiz Termometre29801.05.2017
351220 Volt Dimmer47701.05.2017
350220 Volt Motor Hız Kontrol Devresi104401.05.2017
349Bitmiş Pille Led Yakma41401.05.2017
348Yüksek Çözünürlüklü Vumetre27901.05.2017
347Nikel Cadmiyum Pil Şok Devresi34701.05.2017
346Transistör Test Devresi54601.05.2017
345Hard Disk Motoru Sürme Devresi85901.05.2017
344Li - ion batarya şarj devresi78501.05.2017
343Lazer diyot sürücü devresi74901.05.2017
342Led Lamba (3.5 Watt)33501.05.2017
341Ayarlı Güç Kaynağı lm317t34301.05.2017
340FM Verici (1991 Yılında Yayınlanmış Bir Dergiden)35601.05.2017
3392 Watt FM Verici45801.05.2017
338Led Dimmer41701.05.2017
337İsis Simülasyonları (Lojik Tasarım, Opamplar)30501.05.2017
336Şerit Ledli Polis Çakarı51001.05.2017
3357413 Basit Verici23701.05.2017
334Polis F1 Çakar54301.05.2017
3333 Entegreli Rasgele Sayi tutma devresi39301.05.2017
331Buzdolabi tasarruf devresi37401.05.2017
330Isis simülasyon devreleri26701.05.2017
329Op-amp devre simülasyonlari28901.05.2017
328Akü ve pil sarj devreleri39501.05.2017
327Firildak yazi devresi29701.05.2017
326pic18f4550 deney seti ve pic18f2550 deney seti38701.05.2017
325Pic Kit 2 Pic programlayici 231901.05.2017
324Seri Basit Pic Programlayici31701.05.2017
323Pic Kit 2 Pic programlayici42301.05.2017
32216f877a yilan oyunu34601.05.2017
32116f628a zar32001.05.2017
32016 SUTUN KAYAN YAZI33101.05.2017
31975 Led Türk Bayragi Devresi114801.05.2017
318Bilgisayar güç kaynagindan güç kaynagi39401.05.2017
317Havada Yazi V233301.05.2017
316Step Motor Sürücü37101.05.2017
315Ultrasonik engel dedektoru29701.05.2017
314555 Switch Mode güç kaynagi51401.05.2017
313Li-ion pil sarj devresi92201.05.2017
312Cizgi izleyen robot icin sensor devresi53401.05.2017
311Motor Kontrol Entegresi45201.05.2017
31094 Led Bayrak Devresi208901.05.2017
30916f877 saat, hassas termometre57301.05.2017
30716f628a ile Basit Servo Motor Kontrolü86401.05.2017
306Dtmf Encoder81801.05.2017
305Servo Motor Hiz Kontrolü65301.05.2017
304Basit DC Jeneratör28901.05.2017
303Çizgi izleyen robot35601.05.2017
302Çizgi izleyen robot30101.05.2017
301Telefon radyasyon dedektörü30801.05.2017
3008 Led Flasör33301.05.2017
2990-9 Sayici53001.05.2017
298Alkis Sensörü60101.05.2017
297Servo Motor Test Devresi70201.05.2017
296Güç Göstergesi32301.05.2017
295Havada Yazi 234001.05.2017
2940-99 CMOS Sayici73301.05.2017
293Tek dedektörlü basit alarm devresi 16f877a32101.05.2017
292Lityum Ion sarj makinesi27701.05.2017
291Kursun Asit Aküler için Asiri Desarj Koruma devre...56201.05.2017
290Stres Testi Devresi29001.05.2017
289Tek AA Pil'den 5V güç kaynagi25401.05.2017
288Günes Enerjili Toprak Nem Sensörü45901.05.2017
287USB FM verici55001.05.2017
286Voltaj Denetimli Servo Motor Sürücü Devresi52601.05.2017
285Buzdolabi Açik Kapak Alarmi27001.05.2017
284Sicaklik Sensör LM33534701.05.2017
283Enerji Gösterge Devresi35501.05.2017
282Lityum Ion sarj makinesi31601.05.2017
281Havada Yazi27301.05.2017
280Yaklasim Sensörü33401.05.2017
279Basit FM verici37501.05.2017
278Uzun mesafe Fm verici44701.05.2017
277Arabalar için motor gösterge isigi kapatma devresi39601.05.2017
276Ayarli voltaj regulatörü69001.05.2017
275Polis Çakari Kontrol Devresi36601.05.2017
274Gerilimle frekansi degisen ses üreteci26901.05.2017
2730-9999 sayici devresi44701.05.2017
27224 LED kalp animasyon devresi (pic 16f628a)289201.05.2017
27111 TA Ledlerle Isim Animasyon Devresi45901.05.2017
267Kondansatörlü zaman geçikmesi devresi33501.05.2017
266Ledin Isik Sensörü olarak kullanilmasi30901.05.2017
265Karanlikta yanan lamba44301.05.2017
26416f628a Melodi Devresi70701.05.2017
263DC motor yön kontrolü (H Köprüsü)204101.05.2017
261Vu metre30901.05.2017
258Ledli Isim yazma (12 V)56901.05.2017
257 Brenner 8 Pic Programlayici Kalibrasyon Gerektir...49701.05.2017
2549V pil için sarj test devresi50301.05.2017
253SMD flip flop(18mmx14mm)47401.05.2017
2524 Dijit Voltmetre 16f877a47701.05.2017
251Picli Dijital Voltmetre29901.05.2017
250Tek butonla aç kapa devresi114701.05.2017
249Ni CD Pil sarj devresi99701.05.2017
248Anahtarsiz sarj devresi40401.05.2017
247Basit Karanlik alarmi(555)32501.05.2017
246Basit FM verici29301.05.2017
245Su seviye Dedektoru30601.05.2017
244Ruzgar dedektoru29901.05.2017
243Yagmur alarm devresi60201.05.2017
242Yazi Animasyon Devresi 10 harf(ETEM LISESI)34301.05.2017
241SMD Malzemeli Led Projesi23501.05.2017
240Isik izleyen robot27201.05.2017
239Sicaklikla renk degistiren lamba devresi44301.05.2017
238Günes Pilli Lamba Devresi33201.05.2017
237DTMF'li Uzaktan Kumanda27101.05.2017
236Basit Dc Jeneratör25201.05.2017
235Basit Metal Dedektörü123601.05.2017
234Cep Telefonu Dedektörü42601.05.2017
233Siren346801.05.2017
232555'li Metal Dedektörü181501.05.2017
231Wav uzantili kapi zili27701.05.2017
230Su Seviye Dedektörü33701.05.2017
229PIR'li haraket sensörü43601.05.2017
228Basit LED Buzzer Devreleri71301.05.2017
227Elektronik Pusula27501.05.2017
226TAPIR Elektromagnetik Alan ve Elektrik Dedektörü27101.05.2017
225Mosfetli Sigorta32101.05.2017
224Tek Transistörlü Voltaj Konvertörü31801.05.2017
223Bir cihazin 12 farkli sekilde çalistirilip durdur...29201.05.2017
222LED LDR Ring Osilatör35601.05.2017
221Soft Flasör24101.05.2017
220Sinek Böcek Kovucu Devreler85801.05.2017
218Sivrisinek Kovucu Devresi 555li67201.05.2017
217Sivrisinek Kovucu Devresi57501.05.2017
216Alkisla Led Yakip Söndürme Devresi34001.05.2017
215Kondansatör Sarj Desarj Devresi126901.05.2017
2143 harfli Tabela Simulasyon Devresi32401.05.2017
2133lü Led Flip Flop197701.05.2017
212Siren Devreleri27401.05.2017
211Karisik Siren Devreleri26801.05.2017
210TDA 7000 FM Radyo Alicisi103001.05.2017
209Uzaktan Kumanda Alici Verici Devresi48001.05.2017
208RFID Kapi Otomati Alicisi58101.05.2017
207Çift Yönlü Motor Kontrolü35401.05.2017
206Normal Sesi Robot Sesine Dönüstürücü Devre33801.05.2017
205Kare Dalga Ile Devre Aktive Etme Durdurma35201.05.2017
204RC 5 Kumanda Alicisi Devresi30801.05.2017
203Alkisla Devre Kontrol Etme(elektor)29501.05.2017
202Gürültülü Ortamda Otomatik Ses Ayarlayici25301.05.2017
201RGB Ledin Rastgele Sürülmesi28901.05.2017
200Step Motor Sürücü Devresi103901.05.2017
199Ultrasonik Engel Sensoru24501.05.2017
198Karbon Monoksit(CO) sensoru30001.05.2017
197Asiri Isinma Alarmi31601.05.2017
19660Volttan 5Volta Gerilim Regülatörü(Step Down Con...28401.05.2017
195Yildirim Tahmin Edici Devre35501.05.2017
194Simon Oyunu (Atmel Mikrodenetleyicili)24201.05.2017
193Dokunmatik Anahtarlama Devresi56801.05.2017
192Toricelli Barometresi25101.05.2017
191TV Kumandasiyla Lamba Açip Kapatma Devresi52501.05.2017
190Ev Aletlerinin Uzaktan Kumanda ile Kontrolü33701.05.2017
189Ikili Sayi Saati32901.05.2017
188RGB Led Sürücü Devresi42601.05.2017
187220 V gerilim Gösterge Ledi25401.05.2017
186Infrared Algilama Sensörü26001.05.2017
185Servo Motor Sürücü Devresi145701.05.2017
184Lazerli Alarm Devresi53801.05.2017
183Otomatik Sicaklik Kontrolu Devresi29401.05.2017
181220 Voltla Led Yakilmasi28801.05.2017
180Otomatik Sicaklik Kontrolu Devresi33001.05.2017
179PWM için Ayarlanabilir Görev Saykili Devresi31901.05.2017
178Köprü Tipi Dogrultmaç Devresine Dirençsiz Gösterg...26501.05.2017
177Asiri Akim Göstergesi27401.05.2017
176Step Motor Sürücü Devresi32601.05.2017
175Kisa Dalga Radyo Alicisi54201.05.2017
174Atmel Mikrodenetleyicili Vumetre Devresi35301.05.2017
1731 Saat Zaman Gecikmeli 555 Zamanlayici57901.05.2017
172200 W Amfi Devresi52701.05.2017
171Gerilim Yükselteci25401.05.2017
170Basit Voltaj Regülatörü29201.05.2017
169Yaklasma Sensörü31001.05.2017
168Kumanda Ile Servo Motor Kontrolü31601.05.2017
167Ses Sensörü32101.05.2017
166PWM Modülatörü35001.05.2017
165Bobinsiz 3V'tan 5V yükselteç26501.05.2017
164Kisa Dalga Radyo Alicisi126301.05.2017
163Tek Push Butonlu Aç Kapa Devresi31201.05.2017
162Günes Enerjisi Ile Ni Cd pil sarj devresi44201.05.2017
161Tek Elemanli Kare Dalga Uretecei24501.05.2017
160Simetrik 12V ve 24 Vluk Guc Kaynagi Devresi63001.05.2017
159Ledli Aydinlatma Lambasi42701.05.2017
158Pals Kontrollu Alarm22201.05.2017
156Direnç Hesaplama Kart Yapimi Projesi44001.05.2017
1553 Ledli Flasör26001.05.2017
154Çok Fazla Butonlu Tus Takimi Devresi38801.05.2017
153Basit Reed Roleli Alarm Devresi39101.05.2017
152Karanlikta Çalan Alarm Devresi29301.05.2017
151Step Motor Sürücü Devresi74601.05.2017
150220 Volttan 3 Volt ya da 5 Volt Gerilim Veren Dev...41701.05.2017
149Televizyon Görüntü Test Devresi36301.05.2017
147Iki Entegreli Dijital Zar Uygulamasi28901.05.2017
1461 Hz Kare dalga üreteci57501.05.2017
145Amerika Tipi Siren Devresi42901.05.2017
144Yüksek Gerilim Koruma Devresi64301.05.2017
143Kablosuz Mikrofon31401.05.2017
142Uzaktan kumanda ile lamba kontrolü devresi (Lamba...70801.05.2017
141Push Butonlu Açma Kapama Devresi31801.05.2017
140Basit A.M. Radyo Alicisi60801.05.2017
13912 Voltluk Basit Güç Kaynagi27401.05.2017
138Alkisla 220 V lamba kontrolü41801.05.2017
137Kara Simsek Devresi56101.05.2017
136Alkisla Devre Açma Kapama27501.05.2017
135Melodi Devresi68301.05.2017
133Sebeke Frekansi Ölçümü31501.05.2017
132Pusula30801.05.2017
1311,4V'tan 9V'a Voltaj Yükseltici Devre83701.05.2017
130Picli 3 Dijit Sayici28001.05.2017
129Ledlerle Gürültü Çikarma Devresi32401.05.2017
128Dokunus Kontrollü Dimmer(Karartma-LS7534)29001.05.2017
126Su Deposu Seviye Alarmi30301.05.2017
1255 Ledli Flasör36001.05.2017
124Quartz Saat Zamanlayicisi30201.05.2017
123Melodili Korna78601.05.2017
122Düsük Voltaj Ayarli Güç Kaynagi40401.05.2017
120Basit Bisiklet Alarmi27001.05.2017
1198 Kanalli DTMF Çözücü29601.05.2017
1188 Kanalli DTMF Kodlayici37001.05.2017
117Pic'li basit Zar Devresi58601.05.2017
11612 Volt Lamba ile Flip Flop Devresi138101.05.2017
1143 Dijit Termometre Pic 12f67588301.05.2017
1134 Dijit Dijital Saat Uygulamasi36801.05.2017
112LM317T'li Ayarli Güc Kaynagi47701.05.2017
11122 Kanal Animasyon Karti30301.05.2017
110Tek Led Flasor Devresi Yavas26401.05.2017
109Termometre Devresi41201.05.2017
108Tek Tel Dokunus Dedektoru23301.05.2017
107Ses ile Role kontrolü51901.05.2017
106Mini Dinleme Cihazi39001.05.2017
105Basınçla Elektrik Uretilmesi27201.05.2017
103Trafosuz 100mA'lik güç kaynagi57401.05.2017
102Telefonla cihaz kontrolü devresi35101.05.2017
101Elektrik kesintilerinden etkilenmeyen saat devresi39201.05.2017
100Röle esdegeri devreler27001.05.2017
99Uzaktan kumanda jammer devresi59001.05.2017
97Mikrodenetleyici ile 220Voltluk lamba sürülmesi24101.05.2017
96220 Voltla Ledli Flasör34801.05.2017
951.5 Voltluk tek led flasör30001.05.2017
94Ba6144 Vumetre50001.05.2017
93UAA180 li Ölçüm devresi46001.05.2017
92Tda 2005 Ses Yükselteci77401.05.2017
91TDA 2003 Ses Yükselteci 10 Watt93001.05.2017
90LdrUm6638801.05.2017
89UM66'li basit melodi üreteci94601.05.2017
88Elektromagnetik Dalga Dedektörü38801.05.2017
87Çift 555'Li soft Flasör devresi(elektor)39601.05.2017
86Mikrofonla Cihaz Kontrolü Devresi30601.05.2017
85Kulaklik Yükselteci Devresi30601.05.2017
84Zenerli Voltaj Sabitleyici36001.05.2017
83Voltaj Sabitleme Devreleri77201.05.2017
82Voltaj Regülatörü Devreleri41801.05.2017
815x7 Led Matris72301.05.2017
80Pir dedektörlü zamanlayici devresi48301.05.2017
79555'li 74163lu sayici devresi simulasyonu105401.05.2017
78555'li 7 Segment sayici76201.05.2017
77Esaslar dersi Cevre Akimlari Yöntemi Spark Simula...25301.05.2017
76Pic'li Kapi zili26801.05.2017
7516F877'li skorbord uygulamasi simulasyonu55001.05.2017
74TV kumandasi ile cihaz kontrolu devresi43001.05.2017
7318 Ledli Isikli kalp animasyon37301.05.2017
728 Ledli Pic Deney Karti36501.05.2017
71Isis Sifre Kilit Simulasyonu27801.05.2017
701404'lü Verici Devresi28301.05.2017
69Pic'li saat ve Termometre55801.05.2017
68Uzaktan Kumanda34201.05.2017
66Nem dedektörü46001.05.2017
65Melodi Üreteci29001.05.2017
64Kapi Zili44601.05.2017
63Fm verici29401.05.2017
61Böcek Dedektörü30901.05.2017
60200 Watt Anfi Devresi94801.05.2017
59Fm Verici Devresi33001.05.2017
57TDA 7000 FM88401.05.2017
56Isis 6 matris kayan yazi simulasyonu73201.05.2017
55Isis 24 matris kayan yazi52101.05.2017
54Patlak tasarruf lamba ile gece lambasi yapilmasi47901.05.2017
53555'li nem dedektörü43501.05.2017
52Kara Simsek Devresi31201.05.2017
5110 Ledli Vumetre41001.05.2017
50Transistörlü Verici33201.05.2017
4012 Ledli Pic Deney Karti34801.05.2017
39Tek butonlu açma kapama devresi293601.05.2017
38Basit Metal Dedektoru30601.05.2017
37LCD termometre32201.05.2017
36Lazerli Alarm Devresi80201.05.2017
35Pic'li metal dedektörü51001.05.2017
3478xx-79xx'li devreler45401.05.2017
33Cift Renkli Yuruyen Isik devresi34801.05.2017
32Analog Dijital Dönüstürücü Devresi26801.05.2017
30Pilsiz el feneri30001.05.2017
2950 555'li devre34301.05.2017
28IR diyotlu Algilayici Devre38101.05.2017
26IR alici ve yükseltici Devre41901.05.2017
25IR Algilayici Devre32301.05.2017
24Basit Tek Ledli Flasör Devresi301401.05.2017
23Polis Sireni56401.05.2017
227 Segment Sayici79101.05.2017
21Op-ampli Eviren Yükselteç Devresi68901.05.2017
20Led'li Flasör Devresi(şemasız)39401.05.2017
19Karanlikta Yanan Lamba Devresi124001.05.2017
18Transistorlu Zamanlama Devresi45101.05.2017
17Op-amp evirmeyen yukseltec devresi ve simulasyonu125501.05.2017
16555'li zamanlayici devresi73401.05.2017
14IR tekrarlayici29701.05.2017
13Seri Pic Programlayici39901.05.2017
12FM verici 32501.05.2017
11Havada yazan yazi43501.05.2017
10FM Verici 87..108Mhz54101.05.2017
8Basit Dokunmatik Lamba70401.05.2017
7Kumanda Sinyal Karistiricisi (Jammer)42801.05.2017
6Led Dimmer(Yavasça Sönen Ledler- Kondansatör Sarj...144501.05.2017
5Dokunusla Calisan Lamba40501.05.2017
4Tek Led 555'li Flasör125601.05.2017
3555'li Flasör52601.05.2017
2Flip Flop63001.05.2017
110 Led Ses Seviye Göstergesi Devresi70901.05.2017