Temelelektronik.info

Devreler



NoDevreZiyaretEklenme
744İndiksiyonlu ısıtıcı27114.06.2023
743Dinleme Cihazı36816.03.2023
742Melodili Zil30009.03.2023
741TDA2005 Amfi29424.02.2023
740LM317 Ayarlı Güç Kaynağı51205.01.2023
739Transistörlü Vumetre36708.12.2022
738Arduino MQ 4 Ayarlı Gaz Sensörü40303.12.2022
737DS18B20 Oled i2c Termometre45002.11.2022
736Arduino DHT11 Sıcaklık ve Nem Devresi34129.10.2022
735Arduino Mini Gaz Sensörü36828.10.2022
734Arduino Çay Kazanı Termostat Devresi36927.10.2022
7332SC5200 Amfi devresi 81811.12.2021
732RF otomatik bahçe kapısı simülatör devresi70103.08.2021
731Bluetooth ile RF otomatik Kapı Kumanda Etme76603.08.2021
730Göstergeli Çay Sayacı Esp8266 TM1637 Micropython 72911.05.2021
729Esp8266 TM1637 Micropython Basit Sayac Devresi75911.05.2021
728Çevrim Dışı Okul Çay Sayacı Devresi-RFID,Micropyt...70729.04.2021
727Web Socket Micropython ile Node Mcu Mavi Led Yakma78926.04.2021
726ESP8266 RFID Kart Okuyucu-MicroPython65011.04.2021
725Ultraviyole Dezenfektan devresi72826.03.2021
724Bitik Pilden 5V 53 mA enerji almak82226.12.2020
723Ds18b20 Esp8266 Micropython hava durumu istasyonu72720.12.2020
722MicroPython'la Led Yakıp Söndürme(ESP8266)76312.12.2020
721Arduino Kumanda Kodu Alma 287114.11.2020
720Arduino FPM10A Parmak İzi Okuyucu108710.05.2020
719Arduino BMP180 Basınç Sensörü Uygulaması168611.07.2018
717Arduino Okul Tuvaleti Su Tasarruf Devresi339106.05.2018
716Arduino Okul Tuvaleti Su Tasarruf Devresi161119.04.2018
714TDA7294 Vumetreli Amfi202923.03.2018
713Arduino Reed Anahtarlı Kapı, Pencere Alarmı185114.03.2018
712Thristor Test Circuit211314.03.2018
711LM741 10 Watt Amfi515711.03.2018
710Arduino RF Kumanda Devresi170808.03.2018
709Pic18f4550 Skorbord Uygulaması Sİmülasyonu158903.03.2018
708Arduino DHT11 TMP1637 Nem Sensörü156003.03.2018
707Sese Duyarlı Şerti Led Devresi493302.03.2018
706Arduino DHT11 Sıcaklık ve Nem Sensörü169301.03.2018
705Arduino ile Su aktarma (Çiçek sulama)199122.02.2018
704555'li Voltaj Kontrollü Osilatör (VCO)257719.01.2018
703555'li PWM Motor Sürücü324119.01.2018
702555'li Siren Devresi322519.01.2018
701555'li Metal Dedektörü558319.01.2018
700Telefon Hattı Arıza Alarmı177723.12.2017
699Voltaj Kontrollü Multivibrator129612.12.2017
6981.5 Volt Flaşör211012.12.2017
697Sese Göre yanan LED270105.12.2017
696LDR ve Hareket Sensörlü Otomatik Lamba329927.10.2017
695Arduino Senserlü Lamba 160427.10.2017
694Isı Alarm Devresi(Sıcakta Çalışan Devre)211119.10.2017
693ESP8266 ile güçlü yük kontrolü133603.10.2017
692Arduino Ses Sensörü173618.09.2017
691Arduino Brushless DC motor Driver Circuit293315.08.2017
690Wireless Voltage Detector153807.07.2017
689Korna Devresi251520.06.2017
688Fan Kontrol Devresi266920.06.2017
687FM Verici158620.06.2017
686Röleli Motor Yön Kontrolü Devresi277927.05.2017
685Arduino auto shutdown circuit V3126527.05.2017
684CD4047 Inverter Devresi246027.05.2017
683Yuruyen Işık Devresi227627.05.2017
682Lm3909 1.5 V Led Flasher187827.05.2017
681Bass Tiz Filtresi147827.05.2017
680Simple Adjustable Constant Current Source Circuit...180226.05.2017
679Simple Adjustable Constant Current Source Circuit549126.05.2017
678Ni-Cd, Ni-MH Pil şarj devresi351825.05.2017
677Arduino Load Cell (Straing Gauge) Max7219 Ekranlı176921.05.2017
676Pervane Yazı Devresi208218.05.2017
675Robotdyn nano v3 PCB119701.05.2017
6745 Örnekle Arduino Kursu 156301.05.2017
673Döner Kodlayıcı (Rotary Encoder)240201.05.2017
672Arduino CNY70 Sensor291501.05.2017
670Arduino 3 Servo Motorlu Kamera Kontrolü190801.05.2017
669Led Hipnoz Devresi147401.05.2017
668Capasitif Sıvı Test Devresi111601.05.2017
667Köstebek Kovucu184401.05.2017
666555 PWM Motor Hız Kontrolü141001.05.2017
665Transistörlü Kalp Animasyon Devresi248801.05.2017
6644017,555 Zar Devresi182001.05.2017
663ST7297 10 Watt Amplifier106101.05.2017
662Ana cihaza göre yan cihaz açma kapama101201.05.2017
661Mikrodnenetleyicisiz Zar177601.05.2017
660Güç kesinti alarmı197701.05.2017
659Analog kovalayan devre116801.05.2017
65816f628 6 Dijit Dijital Saat 2270301.05.2017
657Arduino Load Cell (Straing Gauge) Kalibrasyon ve ...508001.05.2017
656PTC ile Isı Kontrol Devresi396501.05.2017
655Arduino Mq-125 Air Quality Test circuit162901.05.2017
654LM358 Application Circuits144001.05.2017
653LM358 Non Inverting Amp136501.05.2017
652741 Evirmeyen Yükselteç Devresi415501.05.2017
651USB Light106401.05.2017
650Sese Duyarlı Zamanlamalı Lamba264401.05.2017
64930 Watt Ayarlı Güçkaynağ LM317, 2n3055290701.05.2017
648KA2284 Mono Vumeter198501.05.2017
647Battery Capacity Test (duracell, panasonic and ot...124701.05.2017
646Arduino Lamba Işık Testi112901.05.2017
645Esp8266 Pil Kapasite Testi 175001.05.2017
644Sese Göre Yanan Led devresi207801.05.2017
643LM386 Amplifier159401.05.2017
642ESP8266 Two Sensor Weather Station Logger109601.05.2017
641ESP Programlama ve Test Devresi117701.05.2017
640Çift 555'li siren147501.05.2017
639ESP8266 Turn On Turn Off Circuit222701.05.2017
638ESP8266 Temperature Logger101601.05.2017
637Arduino Titreşim Sensörü222101.05.2017
636Arduino Avoidance Sensor91501.05.2017
635Arduino auto shutdown circuit133201.05.2017
6341.5 Volt Ledli El Feneri149601.05.2017
633Tek Pille 220 Volt Lamba Yakma244601.05.2017
632Arduino Karanlık Sensörü (Basit Analog Giriş)135601.05.2017
631Arduino Otomatik Enerji Kesme Devresi214101.05.2017
630DS18B20 Simplest Circuit Scheme 107901.05.2017
62938 Led Masa Lambası (Max 2Watt)139501.05.2017
626A Sınıfı Yükselteç Uygulaması204401.05.2017
62512 Volt Yusuf Yazısı217001.05.2017
62412 A isimler (12Volt)115801.05.2017
623Kaan 12Volt Isim108401.05.2017
622Invertor145601.05.2017
6213 to 1 Multiplexer Design and simulation127301.05.2017
620Battery Charging Circuit311001.05.2017
619Ardiuno Mini Power Bank Project130601.05.2017
6185 Girişli Asal Sayı Bulucu205501.05.2017
6173V''luk mantar ledlerle Yazı Yazma Devresi138601.05.2017
615Class A Amp Application93701.05.2017
614DC öngerilimli Ortak Emiter Yükselteç141601.05.2017
613Simplest Audio Amp99701.05.2017
6124060 Phone Ringer Circuit106501.05.2017
611Clap Switch112001.05.2017
610Arduino On Günlük Sicaklık Kaydedici94501.05.2017
6092to1 Multiplexer109301.05.2017
608Ana Cihaza Göre Yan Cihazı Kapama Devresi99501.05.2017
607Yaklaşma Anahtarı( Avoidance Sensor Switch)123201.05.2017
606220 Volt'la Tek Led Yakma428301.05.2017
605Buzdolabı Açık Kapı Alarmı347101.05.2017
604Arduino Saat + Termometre + Günlük Sıcaklık Logger210401.05.2017
603Arduino DS18B20 Termometre123801.05.2017
602Arduino RTC Max7219 SDCard Sıcaklık Kaydedici111701.05.2017
601Arduino 8 Dijit RTC Saat Projesi Max7219'lu155801.05.2017
600Arduino LCD Ekranlı Load Cell (Hassas Terazi)1345801.05.2017
599Arduino 2x16 LCD Ekranlı RTC Saat ve Termometre 364101.05.2017
598Arduino DS18B20 Sıcaklık Sensörü130801.05.2017
597Arduino RTC LCD Saat 119101.05.2017
596Arduino Joystickle Çift eksenli Servo Kontrolü114201.05.2017
5952 lamba, 2 anahtarla tek kablo üzerinden kontrol285201.05.2017
594Telefonla Bluetooth ve RF Modüllü 220Volt Lamba K...166001.05.2017
593Arduino RFID uygulaması153001.05.2017
592RGB Ledli Renk Sensörü Devresi TCS230198801.05.2017
591TCS230 Arduino Color Sensor Uygulaması113801.05.2017
5902 x DC Motor Sürücü 10A 12v148501.05.2017
589Max660 Voltaj Çiftleyici148201.05.2017
5880-999 Senkron JK Flip Flop Sayıcı124101.05.2017
587Ph Sensor OWL2pe or BASIC Stamp interface Circuit139601.05.2017
586FB 1907 - Fenerbahçe Devresi 103601.05.2017
585Kablosuz Güç Transferi151301.05.2017
584Max860, Max880 Voltaj Tersleyici 2113401.05.2017
583Max660 Voltaj Tersleyici150101.05.2017
582LM35 -50 den +150 Dereceye Termometre Devresi203601.05.2017
58116f628 6 Dijit Dijital Saat224001.05.2017
58016f877a'lı dijital saat246901.05.2017
579Arduino Load Cell (Straing Gauge) Uygulaması1063101.05.2017
578TDA 2030 Ton kontrollü Amfi132901.05.2017
577Max660 Voltaj Çiftleyici101401.05.2017
5761.5 Voltla Led yakma150101.05.2017
5750-7 Senkron Yukarı Sayıcı210801.05.2017
574TDA1554Q 2X22W ANFİ DEVRESİ364601.05.2017
572Li-ion piller için Düşük Voltaj Gösterge Devresi213801.05.2017
571TK19 IR Receiver Circuit300001.05.2017
570Arduino Samsung Uzaktan Kumanda ile Devre Kontrolü167601.05.2017
56916f877a Skorbord Uygulaması209501.05.2017
568Motor Devir Sayısı Ölçme Devresi241601.05.2017
567555'li Piezo Driver Osilatörü478701.05.2017
562Pilsiz, mıknatıs ve röle ile led yakma180901.05.2017
561Arduino HDD motoru Çalıştırma ve Devir Sayısı Ölç...723601.05.2017
560Tek transistörlü amplifikatör117001.05.2017
559GS 1905(16f84-16f628)151901.05.2017
5580-999 Sayıcı118101.05.2017
557Sese Göre Yanıp Sönen Ledler173001.05.2017
556L293 DC Motor sürücü devresi242601.05.2017
555Arduino ile Rf kumanda kodu alma635701.05.2017
554RF Alıcı Verici(arduino)146701.05.2017
553Akıllı telefonla çift eksenli servo sürücü114401.05.2017
552Android Arduino Servo Kontrol98001.05.2017
551Arduino Bluetooth uygulaması (Telefonla Led yakıp...181101.05.2017
550Arduino ile Basit 433 MHz RF Verici118201.05.2017
549RF Kumanda kodu çözme (Arduino)931101.05.2017
5483 Konumlu Servo MOtor Simulasyon145601.05.2017
547Basit Servo Motor Kontrolü Sİmülasyon(PTZ) 16f628a146801.05.2017
5460-99 Sayıcı Simülasyon91401.05.2017
545Logic Kapılarla Asal Sayı Bulucu 203301.05.2017
5440-5Volt Voltmetre 16f877a166201.05.2017
542DC Motor Yön Kontrolü(Röleli)328201.05.2017
541DC motorla Amfi Besleme Projesi114001.05.2017
540İnternetten lamba yakıp söndürme(raspberry pi)245901.05.2017
539220 Volt Flip Flop300401.05.2017
538Arduino Rf modül uygulaması96901.05.2017
537Spindle motor arduino driver165501.05.2017
53616f628a İki Ledli Polis Çakarı148401.05.2017
535PWM Devresi(555)281501.05.2017
534LM317'li Amfi454501.05.2017
533TDA 2004 Amfi457801.05.2017
532Lm317'li Flaşör(12VOlt Lambalı)146301.05.2017
531PWM Motor Hız Kontrolü306301.05.2017
530Rasgele Sayı Tutucu206801.05.2017
529Işığa duyarlı alarm171601.05.2017
528DC Voltaj Çiftleyici166501.05.2017
527Sıralı led flaşör201801.05.2017
526Voltaj Üçleyici135801.05.2017
525Voltaj Çiftleyici161801.05.2017
524Dokunuş Sensörü99901.05.2017
523LDR'li Aydınlıkta yanan Lamba298201.05.2017
521220Volt Flaşör165001.05.2017
520Dokunuşla Devre Açıp Kapama116701.05.2017
519Çok basit Ayarlı Güç kaynağı445101.05.2017
518555'li Flaşör289101.05.2017
517Çift 555'li Polis Sireni138401.05.2017
516Su Sensörü (555)208301.05.2017
515Işığa göre çığlık atan devre112301.05.2017
514Trafosuz Güç Kaynağı483501.05.2017
513AC Kablo Bulucu114001.05.2017
512Oyuncak Org141201.05.2017
511Automatic Light Turn On Circuit98501.05.2017
510Clap Switch(with Led indicator)113101.05.2017
509Sound Detector(with Led indicator)132701.05.2017
5081.5 Volt Flasher122801.05.2017
50740 Watt Amfi(Çalışmamış)111001.05.2017
506Triyaklı Gece Lambası198001.05.2017
505Flip flop devresi (fritzing)102201.05.2017
504İki transistörlü tek led flaşör353901.05.2017
503Otomatik gece lambası222701.05.2017
502555'li flip flop devresi414601.05.2017
501Ton kontrol Devresi 1036145601.05.2017
500Transistörlü Step motor sürücü tüm devre174601.05.2017
498Arduino Servo Drive Project93201.05.2017
497220V Dimmer 210601.05.2017
49616f877a'lı Analog Digital Converter114501.05.2017
495tda 7560 v3 93801.05.2017
494Asenkron Aşağı ve Yukarı sayıcı97701.05.2017
488Ba1404 Verici211501.05.2017
487Ba1404 Verici101901.05.2017
48112f675 Güneş Panelli Gece Lambası98701.05.2017
480Peryodik Modem Resetleme Devresi165001.05.2017
479KA2281 20 Ledli Vumetre222601.05.2017
478KA2281 Vumetre176101.05.2017
477Pasif Filtre160101.05.2017
476Yüksek Güçlü Simetrik Doğrultma 114401.05.2017
475TDA7294 100 Watt Amfi(Yeni)309101.05.2017
471Lm1036 Ton Kontrol Devresi254201.05.2017
46815A Güç Kaynağı (lm317,2n3055)434501.05.2017
4672x50 Watt Amfi TDA7560300101.05.2017
46674ls13 FM Radyo Verici190401.05.2017
464Sesle DC Motor Kontrolü125801.05.2017
462220 Voltla 38 Ledli Lamba119001.05.2017
460Masa Lambası (2 watt)111201.05.2017
459Şerit Ledli Vumetre128801.05.2017
4583x3x3 Led Küp133701.05.2017
453Tda 7000 FM Radyo(tda2003)400601.05.2017
452FM Verici (2 watt)168801.05.2017
451FM Alıcı160101.05.2017
450Ba1404 Verici98801.05.2017
449Tda 7000 FM Radyo(tda2003)264001.05.2017
448MQ-4 Gaz Sensörü (LM741)273401.05.2017
447Tda 7000 FM Radyo(tda2003)343101.05.2017
445Şerit Ledli Polis Çakarı132001.05.2017
444TDA 7294 100 Watt Amfi125001.05.2017
443Pic 16f628a 0-99 sayıcı403601.05.2017
442MQ-4 Gaz Sensörü UM66'lı Alarm Devresi163001.05.2017
4405x7 Matris Devresi89501.05.2017
437Polis Çakar Devresi201101.05.2017
436transistorlü vumetre285001.05.2017
435transistorlu kisa mesafe dinleme cihazı115401.05.2017
434TDA1562Q 50 Watt Amplifikatör151201.05.2017
433Tda 7377 30 Watt Amplifikatör Devresi386601.05.2017
432Yüksek Çözünürlüklü Vumetre(elektor)114301.05.2017
431Arduino Basit Analog Digital Konverter103701.05.2017
430Arduino Alarmlı Gaz Sensoru(MQ-4)192001.05.2017
4293.7 Volttan 5 Volta Yükselteç112901.05.2017
428SD Kartlı Ses Kayıt Cihazı181601.05.2017
427CNY 70 Siyah Renk Sensörü192901.05.2017
426DC motor Fırçasız DC Motor Dönüşümü Devresi159901.05.2017
425200 Watt Simetrik Güç Kaynağı103301.05.2017
424TDA7294 100 Watt Amplifikatör111801.05.2017
423555'li UM66 Melodili Kapı Zili361801.05.2017
421555'li 10 Saniye Gecikmeli Devre373201.05.2017
418Havada Yazı REED Röleli(16f628a)150301.05.2017
417TDA1554Q 2x22 Watt Amfi Devresi272701.05.2017
416Dinleme Cihazı170401.05.2017
415Mono Vumetre135301.05.2017
414TDA 7000 TBA820 FM Radyo194201.05.2017
413Transistörlü Vumetre363301.05.2017
41216f676 Voltmetre(Antrak)156001.05.2017
411Tda 7560 4x50 Watt Amfi Devresi257401.05.2017
410Ledle Hat Çalışması105401.05.2017
40940 Led Vumetre Lm324484201.05.2017
408555 Timer Hesap Programı92601.05.2017
407Servo Motorlu Perhidrol Sallama Düzeneği110901.05.2017
406220Volt Led Lamba121001.05.2017
405RGB Şerit Ledli Vumetre160401.05.2017
404100 Watt Amplifikatör Devresi106301.05.2017
402220 Volt Lamba Doğrultma Devreli128601.05.2017
40116f84 Kapı zili133001.05.2017
400tda1554 amfi devresi 22watt130601.05.2017
399Piano Pic292201.05.2017
39816F877a Termostat Devresi105401.05.2017
397Stereo Kompakt Amplifikatör Projesi129901.05.2017
396Saat Termometre Devresi RTC'li129701.05.2017
395Basit Elektronik Devre Şemaları161201.05.2017
394Trafosuz Ledli Masa Lambası Güzel Bir Tasarım120501.05.2017
393TDA 7377 ton kontrollü stereo amplifikatör297001.05.2017
392TK19 Alıcı devresi292001.05.2017
391Oyuncak Org140901.05.2017
390555'li siren100601.05.2017
389En Basit Pic16f628a devresi174801.05.2017
388Ring Osilatör172001.05.2017
387Indiksiyonlu Isıtıcı119701.05.2017
386Flip Flop NPN196401.05.2017
385Flip Flop (PNP transistörlü)219401.05.2017
3841 Hz Kare dalga osilatörü159401.05.2017
383Arduino Step Motor Projesi198901.05.2017
382DS1307 Gerçek Zamanlı Saat Devresi188701.05.2017
380uln2003 Step Motor Sürücü275401.05.2017
379Transistörle Mosfet Sürülmesi155201.05.2017
378Cny 70 Optik Sensörü TTL Çıkış Devresi203901.05.2017
377Sıcaklık Sensörü 12f675179201.05.2017
376Gaz Sensörü120601.05.2017
375Cmos entegre çıkış yükselteci115301.05.2017
374Arduino Mesafe Ölçer169101.05.2017
373Arduino RTC Saat Projesi94701.05.2017
372IR Uzaktan Kumanda Devresi130801.05.2017
371Yürüyen Işık Devreleri88901.05.2017
370Zamanlama Devreleri115401.05.2017
369Vumetre Devreleri100401.05.2017
368Verici Devreleri91001.05.2017
367Step Motor Sürücü Devreleri98101.05.2017
366Muhtelif Siren ve Zil Devreleri87901.05.2017
365Sıvı Seviye Kontrolü Devreleri87601.05.2017
364Sayıcı Devresi86301.05.2017
363Regülatör ve Güç Kaynağı Devreleri106501.05.2017
362Muhtelif Pil Şarj Cihazları95601.05.2017
361Muhtelif Osilatör Devreleri86701.05.2017
360On Off Devreleri94401.05.2017
359Muhtelif LDR'li Devreler95301.05.2017
358Dokunmatik Anahtarlama Devresi89501.05.2017
357Muhtelif Amplifikatör Devreleri90101.05.2017
356Ampermetre Voltmetre Devresi96801.05.2017
355Muhtelif Uzaktan Kumanda Devresi91601.05.2017
35412v / 220Volt Konvertör Devresi132801.05.2017
353Işık şiddetini frekansa çeviren devre120401.05.2017
352Mikrodenetleyicisiz Termometre99901.05.2017
351220 Volt Dimmer141001.05.2017
350220 Volt Motor Hız Kontrol Devresi312101.05.2017
349Bitmiş Pille Led Yakma117001.05.2017
348Yüksek Çözünürlüklü Vumetre93901.05.2017
347Nikel Cadmiyum Pil Şok Devresi132201.05.2017
346Transistör Test Devresi209101.05.2017
345Hard Disk Motoru Sürme Devresi199501.05.2017
344Li - ion batarya şarj devresi260101.05.2017
343Lazer diyot sürücü devresi256301.05.2017
342Led Lamba (3.5 Watt)100201.05.2017
341Ayarlı Güç Kaynağı lm317t120901.05.2017
340FM Verici (1991 Yılında Yayınlanmış Bir Dergiden)110101.05.2017
3392 Watt FM Verici131901.05.2017
338Led Dimmer188501.05.2017
337İsis Simülasyonları (Lojik Tasarım, Opamplar)94701.05.2017
336Şerit Ledli Polis Çakarı120901.05.2017
3357413 Basit Verici89401.05.2017
334Polis F1 Çakar145801.05.2017
3333 Entegreli Rasgele Sayi tutma devresi132601.05.2017
331Buzdolabi tasarruf devresi110601.05.2017
330Isis simülasyon devreleri90601.05.2017
329Op-amp devre simülasyonlari106901.05.2017
328Akü ve pil sarj devreleri116601.05.2017
327Firildak yazi devresi104101.05.2017
326pic18f4550 deney seti ve pic18f2550 deney seti115801.05.2017
325Pic Kit 2 Pic programlayici 2124801.05.2017
324Seri Basit Pic Programlayici109701.05.2017
323Pic Kit 2 Pic programlayici130601.05.2017
32216f877a yilan oyunu105901.05.2017
32116f628a zar116801.05.2017
32016 SUTUN KAYAN YAZI149201.05.2017
31975 Led Türk Bayragi Devresi283501.05.2017
318Bilgisayar güç kaynagindan güç kaynagi107701.05.2017
317Havada Yazi V2102801.05.2017
316Step Motor Sürücü103401.05.2017
315Ultrasonik engel dedektoru106401.05.2017
314555 Switch Mode güç kaynagi224401.05.2017
313Li-ion pil sarj devresi321701.05.2017
312Cizgi izleyen robot icin sensor devresi189301.05.2017
311Motor Kontrol Entegresi144401.05.2017
31094 Led Bayrak Devresi485401.05.2017
30916f877 saat, hassas termometre172201.05.2017
30716f628a ile Basit Servo Motor Kontrolü244601.05.2017
306Dtmf Encoder267701.05.2017
305Servo Motor Hiz Kontrolü217101.05.2017
304Basit DC Jeneratör96901.05.2017
303Çizgi izleyen robot127501.05.2017
302Çizgi izleyen robot110201.05.2017
301Telefon radyasyon dedektörü107701.05.2017
3008 Led Flasör112101.05.2017
2990-9 Sayici322301.05.2017
298Alkis Sensörü238301.05.2017
297Servo Motor Test Devresi237101.05.2017
296Güç Göstergesi104601.05.2017
295Havada Yazi 2100701.05.2017
2940-99 CMOS Sayici273801.05.2017
293Tek dedektörlü basit alarm devresi 16f877a113701.05.2017
292Lityum Ion sarj makinesi100001.05.2017
291Kursun Asit Aküler için Asiri Desarj Koruma devre...193601.05.2017
290Stres Testi Devresi89801.05.2017
289Tek AA Pil'den 5V güç kaynagi100901.05.2017
288Günes Enerjili Toprak Nem Sensörü174101.05.2017
287USB FM verici134701.05.2017
286Voltaj Denetimli Servo Motor Sürücü Devresi220001.05.2017
285Buzdolabi Açik Kapak Alarmi92201.05.2017
284Sicaklik Sensör LM335135101.05.2017
283Enerji Gösterge Devresi104401.05.2017
282Lityum Ion sarj makinesi113601.05.2017
281Havada Yazi92501.05.2017
280Yaklasim Sensörü150701.05.2017
279Basit FM verici152601.05.2017
278Uzun mesafe Fm verici143901.05.2017
277Arabalar için motor gösterge isigi kapatma devresi111501.05.2017
276Ayarli voltaj regulatörü306301.05.2017
275Polis Çakari Kontrol Devresi145501.05.2017
274Gerilimle frekansi degisen ses üreteci110401.05.2017
2730-9999 sayici devresi143601.05.2017
27224 LED kalp animasyon devresi (pic 16f628a)690001.05.2017
27111 TA Ledlerle Isim Animasyon Devresi128901.05.2017
267Kondansatörlü zaman geçikmesi devresi105201.05.2017
266Ledin Isik Sensörü olarak kullanilmasi91001.05.2017
265Karanlikta yanan lamba226901.05.2017
26416f628a Melodi Devresi168201.05.2017
263DC motor yön kontrolü (H Köprüsü)542901.05.2017
261Vu metre108201.05.2017
258Ledli Isim yazma (12 V)160501.05.2017
257 Brenner 8 Pic Programlayici Kalibrasyon Gerektir...154801.05.2017
2549V pil için sarj test devresi171101.05.2017
253SMD flip flop(18mmx14mm)150301.05.2017
2524 Dijit Voltmetre 16f877a151401.05.2017
251Picli Dijital Voltmetre132801.05.2017
250Tek butonla aç kapa devresi309901.05.2017
249Ni CD Pil sarj devresi361701.05.2017
248Anahtarsiz sarj devresi127501.05.2017
247Basit Karanlik alarmi(555)131801.05.2017
246Basit FM verici104101.05.2017
245Su seviye Dedektoru124701.05.2017
244Ruzgar dedektoru83301.05.2017
243Yagmur alarm devresi190901.05.2017
242Yazi Animasyon Devresi 10 harf(ETEM LISESI)102901.05.2017
241SMD Malzemeli Led Projesi80501.05.2017
240Isik izleyen robot84701.05.2017
239Sicaklikla renk degistiren lamba devresi183201.05.2017
238Günes Pilli Lamba Devresi116101.05.2017
237DTMF'li Uzaktan Kumanda133201.05.2017
236Basit Dc Jeneratör85601.05.2017
235Basit Metal Dedektörü353201.05.2017
234Cep Telefonu Dedektörü162701.05.2017
233Siren503501.05.2017
232555'li Metal Dedektörü441901.05.2017
231Wav uzantili kapi zili106901.05.2017
230Su Seviye Dedektörü100201.05.2017
229PIR'li haraket sensörü176501.05.2017
228Basit LED Buzzer Devreleri245301.05.2017
227Elektronik Pusula86101.05.2017
226TAPIR Elektromagnetik Alan ve Elektrik Dedektörü96701.05.2017
225Mosfetli Sigorta94201.05.2017
224Tek Transistörlü Voltaj Konvertörü122901.05.2017
223Bir cihazin 12 farkli sekilde çalistirilip durdur...92801.05.2017
222LED LDR Ring Osilatör127301.05.2017
221Soft Flasör95601.05.2017
220Sinek Böcek Kovucu Devreler275601.05.2017
218Sivrisinek Kovucu Devresi 555li244301.05.2017
217Sivrisinek Kovucu Devresi191801.05.2017
216Alkisla Led Yakip Söndürme Devresi106801.05.2017
215Kondansatör Sarj Desarj Devresi380501.05.2017
2143 harfli Tabela Simulasyon Devresi111801.05.2017
2133lü Led Flip Flop665001.05.2017
212Siren Devreleri88301.05.2017
211Karisik Siren Devreleri85401.05.2017
210TDA 7000 FM Radyo Alicisi377801.05.2017
209Uzaktan Kumanda Alici Verici Devresi231301.05.2017
208RFID Kapi Otomati Alicisi148801.05.2017
207Çift Yönlü Motor Kontrolü109701.05.2017
206Normal Sesi Robot Sesine Dönüstürücü Devre134701.05.2017
205Kare Dalga Ile Devre Aktive Etme Durdurma258901.05.2017
204RC 5 Kumanda Alicisi Devresi118101.05.2017
203Alkisla Devre Kontrol Etme(elektor)94101.05.2017
202Gürültülü Ortamda Otomatik Ses Ayarlayici99101.05.2017
201RGB Ledin Rastgele Sürülmesi98301.05.2017
200Step Motor Sürücü Devresi370201.05.2017
199Ultrasonik Engel Sensoru93601.05.2017
198Karbon Monoksit(CO) sensoru99801.05.2017
197Asiri Isinma Alarmi92601.05.2017
19660Volttan 5Volta Gerilim Regülatörü(Step Down Con...93501.05.2017
195Yildirim Tahmin Edici Devre101901.05.2017
194Simon Oyunu (Atmel Mikrodenetleyicili)82001.05.2017
193Dokunmatik Anahtarlama Devresi191601.05.2017
192Toricelli Barometresi134001.05.2017
191TV Kumandasiyla Lamba Açip Kapatma Devresi126401.05.2017
190Ev Aletlerinin Uzaktan Kumanda ile Kontrolü97901.05.2017
189Ikili Sayi Saati103501.05.2017
188RGB Led Sürücü Devresi237301.05.2017
187220 V gerilim Gösterge Ledi93901.05.2017
186Infrared Algilama Sensörü86301.05.2017
185Servo Motor Sürücü Devresi303201.05.2017
184Lazerli Alarm Devresi198701.05.2017
183Otomatik Sicaklik Kontrolu Devresi88101.05.2017
181220 Voltla Led Yakilmasi99401.05.2017
180Otomatik Sicaklik Kontrolu Devresi93301.05.2017
179PWM için Ayarlanabilir Görev Saykili Devresi113901.05.2017
178Köprü Tipi Dogrultmaç Devresine Dirençsiz Gösterg...100701.05.2017
177Asiri Akim Göstergesi99401.05.2017
176Step Motor Sürücü Devresi124001.05.2017
175Kisa Dalga Radyo Alicisi196501.05.2017
174Atmel Mikrodenetleyicili Vumetre Devresi185001.05.2017
1731 Saat Zaman Gecikmeli 555 Zamanlayici233301.05.2017
172200 W Amfi Devresi149301.05.2017
171Gerilim Yükselteci90201.05.2017
170Basit Voltaj Regülatörü109501.05.2017
169Yaklasma Sensörü106301.05.2017
168Kumanda Ile Servo Motor Kontrolü96301.05.2017
167Ses Sensörü108101.05.2017
166PWM Modülatörü104901.05.2017
165Bobinsiz 3V'tan 5V yükselteç86501.05.2017
164Kisa Dalga Radyo Alicisi295901.05.2017
163Tek Push Butonlu Aç Kapa Devresi136601.05.2017
162Günes Enerjisi Ile Ni Cd pil sarj devresi150301.05.2017
161Tek Elemanli Kare Dalga Uretecei86501.05.2017
160Simetrik 12V ve 24 Vluk Guc Kaynagi Devresi266401.05.2017
159Ledli Aydinlatma Lambasi117901.05.2017
158Pals Kontrollu Alarm84001.05.2017
156Direnç Hesaplama Kart Yapimi Projesi157601.05.2017
1553 Ledli Flasör95101.05.2017
154Çok Fazla Butonlu Tus Takimi Devresi198501.05.2017
153Basit Reed Roleli Alarm Devresi150901.05.2017
152Karanlikta Çalan Alarm Devresi104801.05.2017
151Step Motor Sürücü Devresi305801.05.2017
150220 Volttan 3 Volt ya da 5 Volt Gerilim Veren Dev...135401.05.2017
149Televizyon Görüntü Test Devresi106001.05.2017
147Iki Entegreli Dijital Zar Uygulamasi116001.05.2017
1461 Hz Kare dalga üreteci170401.05.2017
145Amerika Tipi Siren Devresi123001.05.2017
144Yüksek Gerilim Koruma Devresi194301.05.2017
143Kablosuz Mikrofon146801.05.2017
142Uzaktan kumanda ile lamba kontrolü devresi (Lamba...244401.05.2017
141Push Butonlu Açma Kapama Devresi104701.05.2017
140Basit A.M. Radyo Alicisi207601.05.2017
13912 Voltluk Basit Güç Kaynagi104801.05.2017
138Alkisla 220 V lamba kontrolü230901.05.2017
137Kara Simsek Devresi281701.05.2017
136Alkisla Devre Açma Kapama109301.05.2017
135Melodi Devresi239601.05.2017
133Sebeke Frekansi Ölçümü114901.05.2017
132Pusula99501.05.2017
1311,4V'tan 9V'a Voltaj Yükseltici Devre226501.05.2017
130Picli 3 Dijit Sayici112001.05.2017
129Ledlerle Gürültü Çikarma Devresi97801.05.2017
128Dokunus Kontrollü Dimmer(Karartma-LS7534)116101.05.2017
126Su Deposu Seviye Alarmi94901.05.2017
1255 Ledli Flasör152901.05.2017
124Quartz Saat Zamanlayicisi105001.05.2017
123Melodili Korna261601.05.2017
122Düsük Voltaj Ayarli Güç Kaynagi129301.05.2017
120Basit Bisiklet Alarmi95501.05.2017
1198 Kanalli DTMF Çözücü107501.05.2017
1188 Kanalli DTMF Kodlayici123701.05.2017
117Pic'li basit Zar Devresi201601.05.2017
11612 Volt Lamba ile Flip Flop Devresi340801.05.2017
1143 Dijit Termometre Pic 12f675215901.05.2017
1134 Dijit Dijital Saat Uygulamasi110501.05.2017
112LM317T'li Ayarli Güc Kaynagi156101.05.2017
11122 Kanal Animasyon Karti99901.05.2017
110Tek Led Flasor Devresi Yavas91101.05.2017
109Termometre Devresi226901.05.2017
108Tek Tel Dokunus Dedektoru80201.05.2017
107Ses ile Role kontrolü205801.05.2017
106Mini Dinleme Cihazi175501.05.2017
105Basınçla Elektrik Uretilmesi90701.05.2017
103Trafosuz 100mA'lik güç kaynagi297501.05.2017
102Telefonla cihaz kontrolü devresi152701.05.2017
101Elektrik kesintilerinden etkilenmeyen saat devresi143701.05.2017
100Röle esdegeri devreler103901.05.2017
99Uzaktan kumanda jammer devresi223301.05.2017
97Mikrodenetleyici ile 220Voltluk lamba sürülmesi136301.05.2017
96220 Voltla Ledli Flasör98701.05.2017
951.5 Voltluk tek led flasör115901.05.2017
94Ba6144 Vumetre137501.05.2017
93UAA180 li Ölçüm devresi186601.05.2017
92Tda 2005 Ses Yükselteci268601.05.2017
91TDA 2003 Ses Yükselteci 10 Watt300001.05.2017
90LdrUm66198601.05.2017
89UM66'li basit melodi üreteci221001.05.2017
88Elektromagnetik Dalga Dedektörü116601.05.2017
87Çift 555'Li soft Flasör devresi(elektor)215301.05.2017
86Mikrofonla Cihaz Kontrolü Devresi103001.05.2017
85Kulaklik Yükselteci Devresi122001.05.2017
84Zenerli Voltaj Sabitleyici158301.05.2017
83Voltaj Sabitleme Devreleri274901.05.2017
82Voltaj Regülatörü Devreleri126001.05.2017
815x7 Led Matris172901.05.2017
80Pir dedektörlü zamanlayici devresi225801.05.2017
79555'li 74163lu sayici devresi simulasyonu332401.05.2017
78555'li 7 Segment sayici223201.05.2017
77Esaslar dersi Cevre Akimlari Yöntemi Spark Simula...82201.05.2017
76Pic'li Kapi zili94001.05.2017
7516F877'li skorbord uygulamasi simulasyonu166901.05.2017
74TV kumandasi ile cihaz kontrolu devresi119701.05.2017
7318 Ledli Isikli kalp animasyon143401.05.2017
728 Ledli Pic Deney Karti105201.05.2017
71Isis Sifre Kilit Simulasyonu96901.05.2017
701404'lü Verici Devresi86301.05.2017
69Pic'li saat ve Termometre158801.05.2017
68Uzaktan Kumanda106601.05.2017
66Nem dedektörü141901.05.2017
65Melodi Üreteci112701.05.2017
64Kapi Zili209901.05.2017
63Fm verici131301.05.2017
61Böcek Dedektörü97001.05.2017
60200 Watt Anfi Devresi281901.05.2017
59Fm Verici Devresi111901.05.2017
57TDA 7000 FM280801.05.2017
56Isis 6 matris kayan yazi simulasyonu250401.05.2017
55Isis 24 matris kayan yazi209501.05.2017
54Patlak tasarruf lamba ile gece lambasi yapilmasi158501.05.2017
53555'li nem dedektörü133101.05.2017
52Kara Simsek Devresi120301.05.2017
5110 Ledli Vumetre145401.05.2017
50Transistörlü Verici93701.05.2017
4012 Ledli Pic Deney Karti117601.05.2017
39Tek butonlu açma kapama devresi904601.05.2017
38Basit Metal Dedektoru107401.05.2017
37LCD termometre101601.05.2017
36Lazerli Alarm Devresi253701.05.2017
35Pic'li metal dedektörü170801.05.2017
3478xx-79xx'li devreler107201.05.2017
33Cift Renkli Yuruyen Isik devresi103701.05.2017
32Analog Dijital Dönüstürücü Devresi89101.05.2017
30Pilsiz el feneri106601.05.2017
2950 555'li devre105701.05.2017
28IR diyotlu Algilayici Devre127401.05.2017
26IR alici ve yükseltici Devre135501.05.2017
25IR Algilayici Devre94401.05.2017
24Basit Tek Ledli Flasör Devresi739301.05.2017
23Polis Sireni234101.05.2017
227 Segment Sayici237901.05.2017
21Op-ampli Eviren Yükselteç Devresi233401.05.2017
20Led'li Flasör Devresi(şemasız)190501.05.2017
19Karanlikta Yanan Lamba Devresi368001.05.2017
18Transistorlu Zamanlama Devresi162401.05.2017
17Op-amp evirmeyen yukseltec devresi ve simulasyonu345801.05.2017
16555'li zamanlayici devresi225401.05.2017
14IR tekrarlayici97501.05.2017
13Seri Pic Programlayici110801.05.2017
12FM verici 104301.05.2017
11Havada yazan yazi125901.05.2017
10FM Verici 87..108Mhz164201.05.2017
8Basit Dokunmatik Lamba263101.05.2017
7Kumanda Sinyal Karistiricisi (Jammer)177001.05.2017
6Led Dimmer(Yavasça Sönen Ledler- Kondansatör Sarj...295101.05.2017
5Dokunusla Calisan Lamba147601.05.2017
4Tek Led 555'li Flasör312101.05.2017
3555'li Flasör191601.05.2017
2Flip Flop224401.05.2017
110 Led Ses Seviye Göstergesi Devresi172001.05.2017